Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 33 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 33

FiftyFifty

Ztracený ve světě: A Tribute To Oldřich Janota

Oldřich Janota je velkou ikonou českého písničkářství a řada umělců ve spolupráci s Indies Scope se rozhodla vzdát mu poctu k jeho jubilejnímu výročí a to na speciální kompilaci nazvanou „Ztracený ve světě – A Tribute To Oldřich Janota “.

Řevnice zakončí letní festivalovou sezonu

seriál :: Festivaly 2009

Lehká melancholie každoročně obestírá jednodenní festival Řev Řevnice. Jde totiž o tradiční vyvrcholení série festivalů pořádaných společností Ameba Production. Řevnice tak připomínají neúprosně končící léto i dlouhý půst do dalšího open-air festivalu.

Natruc Kolín přivítá Plexis i Medvěda 009

seriál :: Festivaly 2009

Tradiční akcí, která už neodmyslitelně patří k hudebnímu létu v Čechách, je jednodenní festival Natruc Kolín. V sobotu 22. srpna zažije půvabný kolínský Kmochův ostrov už podvanácté příboj špičkových českých kapel a davy návštěvníků, kteří si chtějí dosyta užít poslední prázdninové dny.

Posedlost s více divadelní tváří

Představení Posedlost s Tatianou Vilhelmovou a Petrem Čadkem v hlavních rolích dostalo novou, více divadelní podobu, tedy se přesunulo ze studiového prostoru pro tanec Ponce na divadelní prkna Divadla v Celetné.

Na Radiohead jeďte na kole!

Jak se nejlépe dopravit na koncert Radiohead 23. srpna na pražském Výstavišti v Holešovicích? Ne autem, ale na kole!

Letní Letná: Le Boustrophédon

seriál :: Festivaly 2009

Po souboru Cirque Trottola představí letos festival Letní Letná dalšího předního zástupce francouzského nového cirkusu – soubor Le Boustrophédon. Od 27. do 31. srpna uvedou jeho členové působivé představení „Court-Miracles“ založené na cirkusovém umění a mistrovské práci s loutkami, které se na jevišti prolínají s živými herci.

Shakespearovské slavnosti nabízí v srpnu komedie

seriál :: LSS 2009

Festival Letní shakespearovské slavnosti vstoupil o tomto víkendu do své druhé poloviny: v sobotu 1. srpna v Praze v Nejvyšším purkrabství reprízou "Komedie omylů" s Martinem Pechlátem, Jitkou Čvančarovou, Davidem Suchařípou a dalšími. V neděli 2. srpna se rozběhla na letní scéně Hudební fakulty AMU na Malostranském náměstí 13. repríza komedie "Jak se vám líbí" s Mariánem Labudou, Martinem Dejdarem a sestrami Soňou a Zuzanou Norisovou.

O2 Sázavafest: Zajímavosti českých interpretů

seriál :: Festivaly 2009

Letošní ročník největšího tuzemského multižánrového a multikulturního festivalu začíná v areálu Malá Strana v Kácově již dnes a potrvá do neděle 2. srpna. Do středočeského městečka dorazí jako hlavní hvězda Američan Moby, ale vedle něj vystoupí okolo 150 hudebních uskupení, která jsou velmi zajímavá a mnohá z nich si exkluzivně na O2 Sázavafest připravila specielní show.

Víte, jak si hrají děti při povodních?

Agentura ProDěti, s.r.o., ve spolupráci s městem Benešov nad Ploučnicí, uspořádala dvě odpoledne pro děti a rodiče, které zasáhla letošní povodeň. V postižených obcích - na termálním koupališti v Benešově nad Ploučnicí a v obci Markvartice – vystavěla pohádkovou zemi, kde na děti čekal nevšední relaxační program.

Tim Eriksen – Northern Roots Live In Náměšť

Když uslyšíte zpívat Tima Eriksena, těžko budete hledat přirovnání. Jeho uhrančivý hlas se rozléhá, uchvacuje, podmaňuje a unáší každého krajinou snů a nekonečných dálek.

Festival České hrady.CZ láká..

Na památky, hudbu, divadlo a cykloturistiku. Organizátoři festivalu České hrady.CZ v rámci jubilejního pátého ročníku rozšiřují festival o další prázdninový víkend.

Manželské etudy + po dvaceti letech

Před třiceti lety vstoupila dokumentaristka Helena Třeštíková do života šesti manželských párů, aby déle než šest let sledovala jejich lidské i partnerské zrání, proměny jejich vztahu v konfrontaci s každodenní realitou a osud snů, s nimiž do manželství vstupovali.

Kašpárek v rohlíku 2 – Kašpárek navždy

Maamíí, je černá barva důležitější než bílá? Máámi, tancují polárníci a je špageta vnitřek makarónu? Tááátíí, pojď zpívat o ničem. Mamííí, můžu čůrat venku?

Gott cenu opravdu nečekal

Spočítat, kolik hudebních cen už Karel Gott vlastní, je téměř nadlidský výkon. Přesto mu na poličce přibyla další soška, tentokrát s nápisem Für immer jung, tedy věčně mlád. Dostal ji jako dárek ke svým sedmdesátinám.

Děti se bavily na prvním Kašpárkohraní

seriál :: Festivaly 2009

Na 13 tisíc spokojených a sluncem prosluněných návštěvníků nejrůznějších věkových kategorií se v neděli 14. června odpoledne zúčastnilo premiérového ročníku dětského festivalu Kašpárkohraní v pražské Oboře Hvězda. Vzhledem k programové rozmanitosti a počtu návštěvníků se jednalo o doposud největší dětský festival.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz