Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

Pardubický Žlutý fest

seriál :: Letní fesťáky 2006

Druhý ročník úspešného festivalu Žlutý fest, pořádaný agenturou Ameba Production ve spolupráci s klubem Žlutý Pes, letos našel nové místo konání...

Překvapení Paula Simona

Tak jsme se dočkali další kolekce písní folkrockového barda Paula Simona. Název „Surprise“, tedy „Překvapení“, napovídá, že se bude jednat o něco trochu jiného. Posluchači znalí věcí však vědí, že experimenty „v mezích zákona“ Simon provádí často a rád (Graceland, Rhythm of the Saints).

Festival České hrady.cz končí na Bezdězu

seriál :: Letní fesťáky 2006

Druhý ročník letního kulturního festivalu ČESKÉ HRADY.CZ se odehrává na čtyřech českých hradech. Poté, co Točník, Kunětickou horu a Švihov navštívilo během tří víkendů přes 12 000 lidí, bude festival ukončen na Bezdězu na Liberecku.

Léto ve znamení hereckých osobností

Léto hereckých osobností se překulí 14. srpna do své druhé poloviny. Ve Švandově divadle proběhla koncem června světová premiéra radikální komedie "Klára a Bára" v podání Ivany Chýlkové a Evy Holubové. Letní scéna Vyšehrad se ocitla "Na konci duhy" s Hanou Maciuchovou. Tím však divadelní přehlídka zdaleka nekončí…

J.A.R. s jinou vůní

Holého holátka, neboli J.A.R. přicházejí po kratší odmlce opět s novým albem. Název „Armáda špásu“ napovídá, že patrně půjde o žertovnou desku, plnou hudebních i textových vtípků. Skutečnost zůstala od záměru někde na půl cesty.

Letec plachtí s oskarovou nadílkou!

seriál :: Filmová žranice

Fenomenální Letec a krvežíznivá procházka po Jurském Parku 3. Je láska opravdu kurva?

MIMRAJ 2006 - klauni v ulicích Prahy

Mimraj 2006 je půlroční festival zaměřený na moderní pantomimu, clownerii a grotesku. Koná se u příležitosti 50. výročí české pantomimy, 25. výročí pantomimy neslyšících a 60. výročí AMU v Praze.

Výstava fotografií české lékařky

Česká lékařka Zuzana Škodová se pátým rokem podílí na mezinárodním lékařském projektu, díky němuž již třikrát podnikla cestu do Nepálu. Tato země a hlavně lidé v ní jí natolik učarovali, že začala s pořizováním jejich fotografií.

ČESKÉ HRADY.CZ už navštívilo 9000 lidí, nyní festival míří na Švihov

seriál :: Letní fesťáky 2006

Druhý ročník letního kulturního festivalu ČESKÉ HRADY.CZ se odehrává na čtyřech českých hradech. Poté, co Točník a Kunětickou horu navštívilo během prvních dvou víkendů 9000 lidí, se festival přesouvá na vodní hrad Švihov na Plzeňsku, poslední část festivalu proběhne na Bezdězu na Liberecku.

Večer tříkrálový v hradní společnosti

Pražský hrad zažívá už více než měsíc zvýšený nápor návštěvníků. Důvodem jsou Letní shakespearovské slavnosti. Na scénu nyní vstupuje "Večer tříkrálový". Poprvé se představí 24. července. Inscenaci připravila řada populárních herců pod režijním vedením Viktora Polesného. Ledacos o charakteru komedie vypovídá její kompletní název - Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete…

Houstone, máme problém! A sakra velký!

seriál :: Filmová žranice

Oskaroví herci v dramatických filmech. Přichází Instinkt, Apollo 13 a Ples příšer!

Kytlice - festivalový skokan

seriál :: Letní fesťáky 2006

Hlavními taháky festivalu jsou angličani THE LEVELLERS. Z domácí scény pak jedna nejpopulárnějších kapel současnosti DIVOKEJ BILL.

Olmeca a Report stan na letních hudebních festivalech

seriál :: Letní fesťáky 2006

Tři české letní hudební festivaly rozparádí svojí přítomností jedinečná mejdanová stvoření DJ Mucho, DJ Maceo a DJ Mikulash!!!

Mocné zvuky rozduněly olší

seriál :: Letní fesťáky 2006

Festivalová sezóna se nám teprve nedávno rozběhla, a už je tu kandidát na festival sezóny. Řeč je o právě proběhnuvším druhém ročníku ska punkového Mighty sounds.

Hello Pakistan - dát číslům obličeje

Výstavu fotografií "Hello Pakistan" zahájila večer 26. června 2006 vernisáž v prostorách Muzea Policie České republiky. Portréty Lukáše Houdka přišli obdivovat zástupci z řad vládních i nevládních organizací, kteří spojili své úsilí k boji o záchranu několika mladých lidských životů. Černobílé fotografie zachytily nejenom podoby deseti dětí a jejich doprovodu, ale také s odstupem času poodhalily životní osudy po ničivém zemětřesení…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz