Články FiftyFifty.cz, strana 36

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 36 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 36

FiftyFifty

Na Rock for People míří hvězdní MUSE

seriál :: Festivaly 2010

Stade de France, milánské San Siro, londýnská aréna Wembley… Největší evropské stadiony, zaplněné až po okraj, jsou nejlepší vizitkou letošní formy jedné z nejsledovanějších kapel současnosti, britského tria MUSE.

Pavement v Paláci Akropolis

Všemi fanoušky dlouho očekávaný pražský návrat jedné z nejvlivnějších „lo-fi“ indie rockových formací 90. let minulého století, kalifornské kapely Pavement, se rychle blíží. Jak to bude 20. května v Paláci Akropolis asi vypadat?

Zahrej to znovu, Same. Na Jezerce.

„S ženskýma to máš jednoduchý! Ještě jsem nepoznal žádnou, kterou by nepoučila facka, nebo dávka z pětačtyřicítky..“

Kurz negativního myšlení

Pryč se soucitem, přetvářkou a falešným optimismem, žádné „keep smiling“. Do háje s pozitivní energií, profesionální charitou placenou státem a radostnou dírou do hlavy, která vydrží s bídou do příští skupinové seance. Pryč se všemi těmi, kdo si myslí, že život je fajn! Pryč s těmi, co chtějí řešit vaše problémy, pryč se ženskými, co milujou mrzáky. Ať žije Apocalypsa a Johnny Cash!

LSS: Novinkou bude Jindřich IV.

Hru Jindřich IV. s Janem Dolanským, Ladislavem Mrkvičkou, Norbertem Lichým a Zdeňkou Žádníkovou v režii a úpravě Lucie Bělohradské připravuje jako svou hlavní novinku festival Letní shakespearovské slavnosti. Ten letos proběhne od 24. června do 4. září v Praze, Brně, Ostravě, Olšanech a na Slovensku.

Rebelující dáma Tonya Graves

Ve velkém sále Městské knihovny v Praze se právě dnes představí nepřehlédnutelná dáma tuzemské hudební scény, americká zpěvačka Tonya Graves. Svůj um a šarm předvede publiku za doprovodu originálního jazzrockového bigbandu Štěpána Smetáčka The New Orchestra of Dreams.

Open Air Festival: mezinárodní DJská výprava

seriál :: Festivaly 2010

Hodnota akcií Open Air Festivalu opět roste. Ne, nezačali jsme zprávou z burzovního trhu. Pořadatelé třídenní multikulturní akce totiž přidávají další jména zahraničních hvězd drum and bassové i techno scény. Majitelé vstupenek se tak mohou radovat, že za své peníze dostanou opět něco navíc.

Jarní Valník No.4

Po loňském úspěšném a vydařeném jubilejním 10.ročníku tradičního rockového open air festivalu Rock na valníku, který se za rekordní návštěvy téměř čtyř tisíc diváků uskutečnil poslední prázdninový víkend ve Slaném, přišel opět čas na jarní odnož festivalu, a "Valník" se po roce znovu přesune ze Slaného do Prahy.

Dusilová, Baumaxa a Tantehorse: tichá pitva lásky..

Silent Love - to je unikátní mezižánrový projekt, jehož autory a aktéry jsou zpěváci Lenka Dusilová a Xavier Baumaxa a herci Miřenka Čechová a Radim Vizváry. Všichni čtyři se ve společném představení, které má premiéru 1. dubna od 19.30 h v Paláci Akropolis, setkávají poprvé.

Další přírůstky na Rock for People 2010

seriál :: Festivaly 2010

Od britské hype kytarovky, přes progresivní elektro punk až po legendu cross-overu. Další várka zahraničních kapel, které letos vystoupí na festivalu Rock for People, potvrzuje jeho multižánrový charakter.

Pavement míří do Prahy s výběrem hitů

Jedna z nejvlivnějších „lo-fi“ indie rockových formací 90. let minulého století, kalifornská kapela Pavement, vydává u Matador Records nové album „Quarantine The Past: Greatest Hits 1989 – 1999“. To nejlepší z Pavement mapuje celou jejich kariéru - od rozskřípaných a mysteriózních zvuků prvních skladeb po jejich bohaté a mnohovrstevnaté písně posledních let.

Městská knihovna v Praze opět patří ženám. Rebelujícím.

Hned dvě „rebelující dámy české hudby“ si budou moci vychutnat návštěvníci dnešního koncertu stejnojmenného hudebního cyklu. Po únorovém, beznadějně vyprodaném koncertu zpěvačky Radůzy vystoupí ve čtvrtek 11. března v Městské knihovně v Praze další velká písničkářská osobnost domácí scény Dagmar Voňková – Andrtová.

Open Air Festival: drinky, VIP vstupenky a Ohm Square

seriál :: Festivaly 2010

Už vám někdy festival koupil drink? Že ne? Tak to je na čase začít se kamarádit s Open Air Festivalem. Ten zve na drink zdarma všechny své příznivce v rámci vybraných akcí.

České hrady na Moravě

seriál :: Festivaly 2010

Hudební festival České hrady.cz, který loni navštívilo během pěti prázdninových víkendů 30 tisíc lidí, byl oceněn jako nejlepší festival roku 2009 v rámci Hudebních cen televize Óčko. České hrady.cz letos expandují z Točníku, Kunětické hory, Švihova, Bezdězu a Rožmberku nad Vltavou, do třech různých moravských krajů.

Sázavafest oslaví desáté narozeniny!

seriál :: Festivaly 2010

Pořadatelé Sázavafestu, který je již několik let považován za jeden z největších multižánrových a multikulturních festivalů v Česku, se letos těší na oslavu 10 let trvání.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz