Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 19 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty

Zvučná jména O2 Sázavafestu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Velkou událostí letošního festivalu bude i společné vystoupení trojlístku Monkey Business, J.A.R. a Illustratosphery Dana Bárty na velkém nočním jamu.

Rock for people - letos v Hradci Králové

seriál :: Letní fesťáky 2007

13. ročník festivalu ROCK FOR PEOPLE – letos poprvé v novém FESTIVAL PARKU v Hradci Králové. Datum festivalu Rock for People bude již tradičně 4. – 6. 7. 2007 s tzv. Večírkem pro nedočkavé (3. 7. 2007).

ColourScope 2007

seriál :: Letní fesťáky 2007

V sobotu 9.6. se na nádvoří zámku města Kuřim uskuteční festival Colourscope 2007, který pořádá hudební vydavatelství Indies Scope Records, a naváže tak na úspěšný úvodní ročník konaný v loňském roce.

Bouře se chystá na Pražský hrad

seriál :: LSS 2007

V pondělí 4. června proběhla v pražském Klubu Lávka tisková konference k programu Letních shakespearovských slavností 2007. Řeč byla o připravovaných novinkách, očekávaných premiérách i oblíbených titulech, které zaujaly diváky již v předchozích letech...

Kosheen a Skye ozdobí O2 Sázavafest

seriál :: Letní fesťáky 2007

Hlavními hvězdami letního festivalu O2 Sázavafest v Kácově se stane britské trio Kosheen v čele ze zpěvačkou Sian Ewans, a hlas někdejší kapely Morcheeba, půvabná Skye.

Ouvalskej Bigbít

seriál :: Letní fesťáky 2007

V sobotu 2.6.2007 proběhne v Úvalech u Prahy již 15. ročník festivalu OUVALSKEJ BIGBÍT.

Kykyrý aneb co se mohlo stát

Kykyrý je přesvědčivým debutovým albem mladé talentované písničkářky Jany Vébrové. Hra na akordeon s naléhavým, emocionálním zpěvem, charakterizuje spolu s poetickými texty celé album

Program TV pod sítem

seriál :: Editorialy

Místo k televizím zasedá stále víc lidí večer k počítačům. Vyměnili jsme jednu svítící bednu za druhou. Ale když je člověku vážně ouvej, sledování televize s ovladačem v ruce, a to z polohy gaučového ležma, máloco předčí. A když se poštěstí a dávají výjimečně něco kloudného, pak je zvyk našich rodičů takovým bonbonkem před spaním.

Moskevské divadlo Na Pokrovce poprvé v Praze

Moskevské divadlo „Na Pokrovce“ pod vedením Sergeje Arcibaševa uvede ve dnech 4.- 8.6. 2007 festival světových klasických dramat pěti tituly ze svého repertoáru (Ženitba, Revizor – N.V.Gogol, Tři sestry – A.P. Čechov a Hamlet W. Shakespeare) v Praze na scéně Divadla na Vinohradech.

United Island of Prague 2007

seriál :: Letní fesťáky 2007

Multižánrový hudební festival United Islands of Prague promění letos Prahu ve dnech 21. a 23. června v kulturní mekku.

Shakespearovské slavnosti 2007

seriál :: LSS 2007

V úterý 15. května začal prodej vstupenek na oblíbený divadelní festival pod širým nebem - Letní shakespearovské slavnosti. Ty letos potrvají od 21.června do 14.září.

Portugalská zpěvačka Mariza poprvé v Praze

Portugalská zpěvačka Mariza vystoupí 7. června v pražském Hudebním divadle Karlín. Bude to vůbec první koncert této světové hvězdy hudebního stylu fado v našem hlavním městě. Pro Portugalsko je fado tím, čím je blues pro Spojené státy či flamenco pro Andalusii – je to hudba, která je bytostně spojena s touto zemí a její kulturou.

Horkýže slíže se přesouvají do Čech

"A ja sprostá, som si kôli tebe oholila nohy a tie daľšie veci...", zazní brzy napříč celou republikou...

Nadějné životy v troskách

Slavný ruský spisovatel Lev Nikolajevič Tolstoj tvrdil: "Aby člověk mohl žít čestně, musí se rvát, dělat chyby, bít se, mýlit, začínat a přestávat, a opět začínat a opět přestávat, věčně zápasit a věčně prohrávat." V duchu této myšlenky se nese inscenace Anny Kareniny, která nyní ožívá na jevišti pražského Divadla ABC…

Vltava se vrací

Kdo by neznal Vltavu! Po čtyřech letech je máte možnost slyšet naživo
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz