Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 43 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty

Kytara napříč žánry s hvězdným Vicentem Amigem a africkou rytmickou bitvou

seriál :: Festivaly 2011

Kytara napříč žánry s hvězdným Vicentem Amigem a africkou rytmickou bitvouVýjimečný dramaturgický záběr nabídne i letos tradiční festival Kytara napříč žánry, jenž tentokrát vsadil i na ethno a world music. Vedle toho nejlepšího z domácí scény představí i několik objevů a talentů, stejně jako hvězdy světové velikosti.

Struny podzimu: špičkový jazz, virtuózní bel canto i nadžánrový akordeon

seriál :: Festivaly 2011

Struny podzimu: špičkový jazz, virtuózní bel canto i nadžánrový akordeon  Bohatší nadílku jazzu než v předchozích letech, zvučná jména z klasiky i staré hudby, worldmusic a sofistikovaného crossoveru, program pro děti, klubovou noc i projekty na podporu mladých hudebníků – s touto nabídkou vstupuje do svého 16. ročníku mezinárodní hudební festival Struny podzimu.

Nové album Čankišou: Faÿt

Nové album Čankišou: Faÿt„Každý národ má svoje temnější chvilky a nemá smysl o tom mlčet. Jsou tam ty momenty, to jo, ale doufáme, že je to vždycky nějak vyvážený. My jsme tu desku nahrávali velmi radostně, a tak snad na více poslechů se to do těch uší dostane.“ (David Synák)

Boban i Marko Marković Orkestar se vrátí do Prahy

Boban i Marko Marković Orkestar se vrátí do PrahyBoban i Marko Marković Orkestar, nejlepší srbská dechovka, se po letošním úspěšném turné s projektem Balkan Brass Battle, které zahrnulo například i festival Colours of Ostrava, vrátí do Prahy.

3D film PINA Wima Wenderse na Festivalu tanečních filmů

3D film PINA Wima Wenderse na Festivalu tanečních filmůDruhý ročník Festivalu tanečních filmů, který proběhne od 8. do 11. září v pražských kinech Atlas a Světozor, představí na plátně slavné světové choreografy, například Pinu Bausch, Sashu Waltz, Lloyda Newsona (DV8), Alaina Platela (les ballets C de la B) nebo Sidi Larbi Cherkaouiho.

Sto roků samoty v ABC

Sto roků samoty v ABCZačalo to nedovolenou láskou a prokletím, které na sto let poznamenalo osudy jedné rodiny a jedné civilizace. Adaptace slavného románu o posedlosti, vášni a poznání.

Ty vole, škola začíná!

Ty vole, škola začíná!Dnes, tedy 1. září vystoupí Sto zvířat na Střeleckém ostrově v Praze.

Festival On the Road letos nabídne legendární Visáče i divadla

seriál :: Festivaly 2011

Festival On the Road letos nabídne legendární Visáče i divadlaNa šestý ročník benefičního festivalu On the Road letos dorazí mladé energické kapely i osvědčení rockoví harcovníci. Ve dnech 26. a 27. srpna se návštěvníkům představí téměř dvě desítky hudebních těles. Letošní novinkou bude druhá scéna, na které vystoupí kromě zajímavých divadelních souborů i začínající literáti.

Nuck Chorris Gang: Lovu zdar

Nuck Chorris Gang: Lovu zdarPříznivci utrhnutých jestřábích pařátů na značky! Začíná pořádná makačka, rozcvička a skákačka. Druhé řadové album mistrů s pařáty, kapely Nuck Chorris Gang je tu a to s názvem Lovu zdar!

Struny podzimu: Od pohádek k beatboxu

Struny podzimu: Od pohádek k beatboxuNabitý program pro zvídavé děti i jejich hravé rodiče nabízejí i letos pořadatelé multižánrového hudebního festivalu Struny podzimu. Dětský program Struny dětem obsadí 21. až 23. října celé pražské divadlo Minor.

Letní Letnou zahájí Malabar. Vstup zdarma.

seriál :: Festivaly 2011

Letní Letnou zahájí Malabar. Vstup zdarma.Letošní ročník festivalu Letní Letná zahájí 21. srpna přímo na pražské Letné velkolepá podívaná francouzského souboru Malabar, která bude přístupná zdarma.

OAF dětem: žonglování, DJ školka i malování na obličej

seriál :: Festivaly 2011

OAF dětem: žonglování, DJ školka i malování na obličejDěti už nemusí zůstávat 11. - 13. srpna u babičky na hlídání, když si rodiče vyrazí na Open Air Festival. Pořadatelé pro ně totiž opět vytvořili Dětskou a workshopovou zónu Puntík se spoustou zábavy.

The National v Praze

The National v Praze The National, jedna z nejúspěšnějších amerických indie-rockových kapel, vystoupí na svém premiérovém koncertě u nás 17. srpna v pražském Divadle Archa.

Znojemské vinobraní s Anetou Langerovou, Davidem Kollerem i Martinem Dejdarem

Znojemské vinobraní  s Anetou Langerovou, Davidem Kollerem i Martinem DejdaremZnojemské historické vinobraní patří k nejvýznamnějším kulturním akcím v zemi. Každoročně se na něm schází na 80 000 milovníků dobrého vína z celé České republiky, aby zde oslavili sklizeň vinné révy.

Quasimodo odhalil svou pravou tvář

Quasimodo odhalil svou pravou tvářZatímco jejich kolegové si užívají divadelních prázdnin, herci muzikálu Quasimodo stráví léto v Divadle Hybernia. Taneční průpravu ve studiu Dance Station mají úspěšně za sebou, nyní se přesouvají na divadelní prkna.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.