Články FiftyFifty.cz, strana 37

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 37 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 37

FiftyFifty

Festival Hrady CZ: stěhování z Hukvald do Hradce nad Moravicí

seriál :: Festivaly 2010

Šestý ročník hudebního festivalu v těsné blízkosti historických památek Hrady CZ, který byl v minulých letech známý především jako České hrady.CZ a letos se bude konat poprvé i na Moravě, úspěšně zahájil na Točníku.

Synové Žbirky a Bílé natočili klip pro nový Mekyho singl

Miro Žbirka ani v létě nezahálí. Pro své fanoušky připravil novou písničku s názvem Tadam-dam si dám, kterou nazpíval spolu se zpěvačkou Marthou. Navazují tak na svůj megahit Co bolí, to přebolí. Nahrávka vznikla v produkci Aleše Zenkla, v USA ji zmixoval a zmastroval Steve Walsh.

Rebelové Russkaja na Sázavafestu

seriál :: Festivaly 2010

Letošní Sázavafest se pomalu ale jistě blíží a seznam účinkujících se neustále rozšiřuje. Dalším zahraničním hostem letošního jubilejního ročníku totiž bude rakousko-ruská skupina Russkaja.

Alfons Mucha - Apoteóza lásky

„Naším cílem je představit Muchu jako brilantního kreslíře, nápaditého kreativce a vynikajícího fotografa, zkrátka tak, jak není veřejnosti tolik znám,“ uvádí John Mucha, vnuk Alfonse Muchy a předseda správní rady Muchovy nadace.

Kuky se vrací… na výstavu do Kladna

Zámecká galerie v Kladně ve spolupráci s Biografem Jana Svěráka přináší dětem i dospělým možnost „nahlédnout za filmové plátno“ a seznámit se s postavičkami, rekvizitami a dekoracemi z filmu Kuky se vrací.

Koncert Billyho Idola v Praze se blíží

Britský hudebník Billy Idol, hvězda rockové a new wave scény 80. let, předvede již 27. června s doprovodnou kapelou v pražském klubu SaSaZu, že rozhodně neztratil nic ze své energie a osobního charismatu. K jeho hitům, kterým pomohla ve velké míře tehdy vzniklá MTV a které bodovaly v amerických hitparádách, patří písně jako „Dancing With Myself“, „Rebel Yell“, „Hot In The City“, „Eyes Without A Face“ nebo „Flesh For Fantasy“.

HAIDAfest plný hvězd: Plíhal, Čechomor, Spirituál Kvintet..

seriál :: Festivaly 2010

To nejlepší na jednom místě! Karel Plíhal, jehož účast je poctou pro každý festival, protože se těchto hromadných klání téměř vůbec neúčastní, vystoupí na HAIDAfestu - nejcharismatičtějším z festivalů těchto žánrů! Čím je tenhle festival tak přitažlivý?

UDG mění kytaristu a čeká je nabité léto

Ústecká partička UDG má nového kytaristu. Kapelu opouští francouzský kytarista Guillaume Kondracki a na jeho místo za běhu naskočil liberecký kytarista Tomáš „Volt“ Vohradský.

Andělský hlas Iarly O´Lionáirda zazní na Colours i v kostele

seriál :: Festivaly 2010

Irský zpěvák Iarla O´Lionáird, známý i u nás například spoluprací s kapelou Čechomor, kromě vystoupení s jeho „domácí“ formací Afro Celt Sound System přidá na festivalu Colours of Ostrava výjimečný sólový koncert v kostele.

Lenka Dusilová – rebelující dáma

Dokonalé souznění tří rozdílných hudebních světů nabídne závěrečný koncert cyklu Rebelující dámy české hudby. Ve čtvrtek 10. června se ve velkém sále Městské knihovny v Praze představí úspěšné uskupení Eternal Seekers.

Tři dny radosti, tři dny života navíc!

Jak jinak by měl člověk nazvat tři dny - letos od 3. do 5.června - kde jsme si každý rok užívali super atmosféry, pohody a nových přátelství! 12 000 diváků bylo vloni a tento rok jsou hlášeny rekordní prodeje vstupenek již nyní! Letos je na Coca-Cola JamRock Žamberk navíc plno zahraničních hvězd a vůbec muziky, která za to stojí.

Nový cirkus, tanec, muzikál i pohádky na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2010

Letošní divadelní scéna na festivalu Colours of Ostrava nabídne velmi různorodý a bohatý program: od dvou představení nového cirkusu Rosti Nováka a režijního dua SKUTR (La Putyka a 8 – Polib prdel kosům), přes legendární kabaret vtipných chlapců z VOSTO5ky, vrcholný současný tanec souboru DOT504, pantomimu, muzikál Stodolní studentů a profesorů Janáčkovy konzervatoře v Ostravě až po pohádky pro děti a jejich rodiče.

Kašpárkohraní: dětské derby pražských S

Prestižní derby slavných pražských fotbalových klubů Sparty a Slavie bude jedním z vrcholů druhého ročníku největšího dětského festivalu v České republice Kašpárkohraní, které se koná v neděli 16. května od 12 do 20 hodin v oboře Hvězda v Praze 6 a je opět přístupné zdarma.

Vladimír Václavek - Edel

Vladimír Václavek je po třech letech zpět s novou nahrávkou a tentokrát i s novým zvukem. Po řadě klidnějších až meditačních alb přichází s deskou, která rozlévá svůj záběr až k rockovým břehům Dunaje a to díky hostujícím muzikantům.

Slash v Tesla Areně

Slash, bývalý sólový kytarista kapely Guns N´Roses a jeden z nejoceňovanějších světových hráčů na tento nástroj, přijede do Prahy v rámci turné ke svému eponymnímu sólovému albu, které vyšlo letos v dubnu.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz