Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Noc otevřených dveří s překvapením

Máte-li chuť vidět divadelní prostředí z poněkud nezvyklého pohledu, pak si zatrhněte v diáři první říjnové datum. Právě na tento den pro vás chystá pražské Švandovo divadlo bohatý program a výhodné ceny vstupenek - takříkajíc "za hubičku"…

ArtParty opět v Brně

Londýnská Community Music ltd. uvádí pokračování unikátního mezinárodního projektu ArtParty. 29. září zavítají do Brna na Favál začínající hvězdy britské hip hopové scény. BIGZ, Baby Blue, DJ Samurai a DJ Marshmello. Vstup zdarma.

10 otázek pro 150 hudebních osobností světa

Nakladatelství Metafora přeložilo do češtiny a vydalo zbrusu novou knihu nejen pro hudební nadšence. Stopadesát nejtalentovanějších světových hudebních osobností dostalo deset stejných otázek. Každý z nich se s nimi popral po svém. Výsledek je hodně zajímavý.

Divadlem proti rasismu

Divadlo Archa uvedlo v rámci kampaně "Spolu proti rasismu" dne 21. září premiéru projektu "Divnej soused". Multimediální představení, do jehož vzniku se zapojili uprchlíci, v Česku pracující cizinci i profesionální čeští umělci, vzniká v unikátním futuristickém prostoru administrativní budovy Danube House v pražském Karlíně…

Kampak kampak ...

Příští týden máme opět nabitý kulturou.. takže kupředu, zpátky ni krok.

Banana v Jungle

Třetí album alternativní ostravské kapely Banana s názvem Jungle posouvá tuto nesmírně zajímavou skupinu blíže ke střednímu rockovému proudu.

Drahouškové poprvé v Čechách

Novou sezonu pražského Divadla Kalich zahájila 7. září 2006 česká premiéra francouzské komedie Drahouškové. V hlavních rolích vystupují Jana Paulová a Pavel Zedníček. Jejich výkony oceňuje publikum a chválou nešetří ani režisér Petr Novotný: "Jana s Pavlem vědí, že na ně diváci slyší, že to, co spolu vytvoří, má v hledišti odezvu…"

Libozvučné dobrodružství se Support Lesbiens

Skupina Support Lesbiens právě vydává své šesté album, druhé bez kytaristy Yardy Helešice. Ten byl dlouhý čas jakýmsi hudebním šéfem kapely a měl do značné míry i vliv na finální zpracování nahrávek.

Na Shakespeara přišly desetitisíce lidí

Přes 65 000 diváků dokázaly letos přivábit Letní shakespearovské slavnosti. Takřka stejným počtem návštěvníků se může pochlubit výstava "New York - Pompeje" fotografa Jana Lukase, která byla zcela mimořádně prodloužena v zahradách Pražského hradu do konce září…

Multiplatinové DVD Jarka Nohavici

Možná, že i vy jste patřili mezi 10 000 návštěvníků, kteří před začátkem letních prázdnin dvakrát za sebou zaplnili a vyprodali halu bývalé koksovny Karolina. Právě zde se celorepublikově známý písničkář Jarek Nohavica rozhodl uspořádat v červnu vystoupení, kterému pro obrovský zájem lidí předcházela i veřejná generální zkouška.

Paris Hilton obětí geniálního podvodu

Kdo by neznal Paris Hilton, dědičku hotelového impéria a samozvanou celebritu. Proslavila se díky svému příjmení, reality show Simple Life a dekadentním mejdanům. Nedávno však vypustila do světa své debutové album „Paris“ a představila se i jako zpěvačka. Lidé po celém světě nad tímto počinem kroutí hlavami, ale jen jeden člověk se pustil do přímého protiútoku.

Přes nový práh do nového života

Pro všechny, kteří uvažují o koupi nemovitosti, bude nový pořad Přes nový práh. Česká televize uvede první díl ve čtvrtek 7. září od 21 hodin na ČT1.

Za plotem zvítězilo

Na 3.ročník Fresh Film Festu zavítalo s nabídkou 230 filmů z celého světa přes dva tisíce lidí, a to především studentů filmových škol. Kromě českých studentů do Karlových Varů přijeli mladí lidé z celého světa.

Arnie je rozzuřený požárník!

seriál :: Filmová žranice

Schwarzeneggerův Protiúder, křehké Pistolnice i sexuální orgie v Laurel Canyon. Barevný koktejl pro pozdní léto!

Klauni pokračují v Komedii

Mimraj 2006 je půlroční festival zaměřený na moderní pantomimu, clownerii a grotesku. Koná se u příležitosti 50. výročí české pantomimy, 25. výročí pantomimy neslyšících a 60. výročí AMU v Praze. Festival, který byl slavnostně zahájen 1. srpna, pokračuje až do 16. prosince.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz