Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 27 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty

Skryté zločiny osmašedesátého

Zabit jen proto, že neotevřel dveře bytu, mladá dívka zastřelená kvůli tubusu na výkresy, stovky zraněných, desítky mrtvých – to je tragická bilance prvních dnů srpnové okupace spřátelených armád.

Staronový festival Průniky se hlásí!

seriál :: Festivaly 2008

Na to, že po Letním O2 Sázavafestu se mohou příznivci tohoto festivalu těšit i na Podzimní verzi, si už mnozí zvykli. Aby si ale mohli dostatečně užít festivalových radovánek před první sněhovou nadílkou také mimopražští, rozhodl se Sázavafestský tým přiložit ruku k dílu, a obnovit festival Průniky.

Program O2 Sázavafestu - včetně filmů!

seriál :: Festivaly 2008

Seznam účinkujících je pár dní již znám, teď se můžete podívat, kdy a kde vystupují vaši favoriti. Když bude nejhůř, můžete se podívat na nějaký pěkný film.

Nálada na Rock for People

seriál :: Festivaly 2008

Moje nálada na festivalu byla skvělá. Na první pohled na tom ti ostatní byli stejně, ale podle festivalových novin a postřehů některých novinářů tomu tak nebylo. Podívejme se na jeden z největších letních festivalů trochu jinak.

O2 Sázavafest pro všechny

seriál :: Festivaly 2008

O2 Sázavafest letos uvítá velké množství zahraničních hostů. Opět se posouvá o laťku výš a zachovává si svou jedinečnost, kterou je nejen hudební všestrannost festivalu...

Poslední školní den na Střeláku

seriál :: Festivaly 2008

V pátek 27.6. se na pražském Střeleckém ostrově koná jednodenní festival reggae, soul, african and caribean music party...

ROCK FOR PEOPLE už za 2 týdny

seriál :: Festivaly 2008

Letošní ročník festivalu se koná v termínu 3. - 5. 7. 2008 a jeho organizátoři představí návštěvníkům jako hlavní hvězdy festivalu kapely The Offspring, Kaiser Chiefs a Massive Attack.

Přes 100 kapel na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2008

Lou Rhodes, zpěvačka, kytaristka a členka formace Lamb, je jedno z posledních zahraničních jmen potvrzených na letošní ročník festivalu Colours of Ostrava. Lou přijede s komorním folkovým programem plným křehkých a poetických písní. Na Colours vystoupí v sobotu 12. července.

Vzdušná akrobacie na Letné

seriál :: Festivaly 2008

Hlavní hvězdou letošního ročníku mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla LETNÍ LETNÁ se stane francouzský soubor LES COLPORTEURS, který do České republiky přijede vůbec poprvé. Od 28. srpna do 2. září v pražských Letenských sadech...

Olmeca Live Sessions 2008 - léto v Mlékojedech!

seriál :: Festivaly 2008

Máte rádi akce pod širým nebem, koupání a dobrou muziku? Zkuste letošní Mlékojedy a Olmeca Live Sessions!

Gipsy.cz panu Čunkovi neustoupí

„..Pan Čunek je téma samo o sobě. Štvalo nás, že se mu nepostavili jiní lidé, a tak jsme to udělali my. Politici nakonec zcela nesmyslně ustoupili, ale Gipsy.cz rozhodně neustoupí. Budeme stát v tomhle ringu, dokud Ivan Drago nebude na zemi..“

Letní kino Střelák 2008

seriál :: Festivaly 2008

Začátek festivalu filmu a hudby se neúprosně blíží. Již 7. června bude oficiálně zahájena dvanáctá sezóna promítání Kinematografu bratří Čadíků na Střeleckém ostrově. Zelený ostrov v samotném srdci Prahy bude až do 31. srpna domovem filmů a koncertů.

Doreen Shaffer vystoupí na Mighty Sounds

seriál :: Festivaly 2008

Hlavní hvězdou čtvrtého ročníku festivalu Mighty Sounds, který proběhne 18.-20. července v Olší u Tábora, bude královna jamajské hudby Doreen Shaffer.

O2 Sázavafest Battle 2008

seriál :: Festivaly 2008

Čtvrtý ročník O2 Sázavafest Battle 2008 se uskuteční 28. 6. 2008 na Konopišti! Vy, kterým tato akce nic neříká, vězte, že je to skvělá příležitost vyhoupnout se někam výš, především pro mladé schopné kapely. Stačí jen poslat demo či poslední plnou desku!

Václav Chochola v Maximální fotografii

Od 1. července do 28. září proběhne v jižních zahradách Pražského hradu pátý ročník výstavy MAXIMÁLNÍ FOTOGRAFIE.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz