Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 40 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty

Vypsaná fiXa v Lucerna Music baru s Hey

Vypsaná fiXa si na svůj jarní pražský koncert v Lucerna Music Baru pozvala speciálního hosta, nejznámější polskou kapelu Hey, se kterou jsme v období kolem desky „Krása Nesmírná“ odehráli u nás a hlavně v Polsku mnoho koncertů.

Festival Sonisphere přiveze Misfits a In Flames

Festival Sonisphere ohlašuje další hvězdy, které představí už 11. června 2011 v Milovicích. Novými kapelami, které doplní Iron Maiden a další, jsou Misfits a In Flames.

Wishbone Ash v dokumentu o hvězdách 60. a raných 70. let

Opět po roce přijíždí navštívit Prahu Wishbone Ash - tentokráte se svým zbrusu novým světovým tour „Reason to Believe“. Speciální host: Shawn Kellerman.

Trojnásobný držitel Grammy Jeff Beck v Praze

Lepší pozvánku na pražský červnový koncert fenomenálního kytaristy Jeffa Becka si nemohli fanoušci ani přát: Beck získal v cenách Grammy za rok 2010 ocenění dokonce ve třech kategoriích.

Sto zvířat v KC Vltavská

Na podzim vyprodala kapela Sto zvířat holešovickou Incheba Arenu. Jen o pár kroků dál leží sál KC Vltavská, kam kapela zavítá ve čtvrtek 17. února.

Iron Maiden headlinerem festivalu Sonisphere 2011

seriál :: Festivaly 2011

V minulém roce se festival Sonisphere stal největším festivalem v České republice. S Velkou thrash metalovou čtyřkou v čele – Metallica, Slayser, Megadeth a Anthrax – spojil Sonisphere v Milovicích všechny festivalové nadšence a metalové fanoušky z celého světa a s 35 000 návštěvníků vytvořil nadšený dav.

Jarní Sázavafest láká na Kluse i Šrůmovou

seriál :: Festivaly 2011

V pražském Kulturním centru Vltavská se 2. dubna od 17 hodin uskuteční Jarní Sázavafest, který návštěvníky jaksepatří navnadí na Sázavafest letní. Mezi hlavní hvězdy se zařadí inteligentní písničkář Tomáš Klus nebo třinečtí Charlie Straight, vítězové mnoha respektovaných hudebních soutěží (Anděl, MTV).

Anekdoty z ateliéru

Netradiční výstava propojující výtvarné umění s humoristikou nazvaná „Anekdoty z ateliéru… aneb potkal Rada Rabase“ konfrontuje humorné příhody o umělcích, jako jsou například Mikoláš Aleš, Václav Špála, Emil Filla, Vlastimil Rada, Josef Lada, Václav Rabas s jejich díly, která jsou zastoupena ve sbírce GASK.

GASK exkluzivně zpřístupní Iluminaci zdarma

Exkluzivní možnost zhlédnout unikátní středověkou Iluminaci zdarma nabízí od pátku 14. do neděle 16. ledna galerie GASK. Iluminace bude vystavena u příležitosti prvního výročí jejího zakoupení. GASK také zcela nově nabízí návštěvníkům každé úterý vstup do galerie za symbolický poplatek 1 Kč.

Vladimír Mišík & ETC... zahájí rok 2011 ve Švandově divadle

Koncert je připomenutím ojedinělého podzimního turné s hosty - Petrem Skoumalem a Olinem Nejezchlebou s jeho novou kapelou KYBABU.

Přelomové album Jananas

Přesně na přelomu roku vyšlou Indies Scope debutové album skupiny Jananas, která patří k nejvýraznějším nadějím české folkové scény. Na albu, které pomáhal vytvářet známý producent Martin Ledvina, nabízí silné melodie, netuctové aranže a především osobité české texty.

František Filip – jubileum v ČT

Kočár nejsvětější svátosti, Lístek do památníku, Podnájemníci, Ikarův pád, Tažní ptáci, Nezralé maliny, Případ Platfus, operety Polská krev, Netopýr, Bandité, seriály Sňatky z rozumu, Byl jednou jeden dům, Chalupáři, Cirkus Humberto, Náhrdelník... režisér dlouhé řady dnes již legendárních televizních děl zasáhl svou mistrovskou prací srdce již několika generací.

Glenn Miller Orchestra přiveze večery swingu a elegance

Nejznámější swingový orchestr na světě, Glenn Miller Orchestra, se po dvou letošních beznadějně vyprodaných koncertech v Praze vrátí v lednu 2011 nejen do hlavního města, ale zavítá i do dalších měst České republiky.

Česká televize připomene vynikajícího Jiřího Sováka

Pan Bouvard (Byli jednou dva písaři), Evžen Huml (Chalupáři), Jiří Kroupa (Marečku, podejte mi pero), rytíř Brtník z Brtníku (Ať žijí duchové)… Jiří Sovák by se 27. 12. 2010 dožil devadesáti let.

Předvánoční Rockfest vol.3

Již v sobotu 11. prosince 2010 se uskuteční III. ročník rockově-multižánrového pražského festivalu s názvem Předvánoční Rockfest. Letos festival nalezne své zázemí v klubu Matrix na Praze 3 a představí postupně šest reprezentativních hudebních skupin současné klubové scény.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz