Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 14 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty

Vánoční bazar v Mokré čtvrti se třpytem hvězd

Magické kouzlo adventu, umocněné dobrými skutky v atmosféře lehce umělecky bohémské, hodlá navodit svým charitativním vánočním Bazarem v Mokré čtvrti trojice, jež se právě k Mokré čtvrti hlásí: herečky Aňa Geislerová a Taťána Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko.

Goyovy přízraky

Nový film světoznámého režiséra Miloše Formana bude mít v Česku premiéru 1. února 2007. Čeští distributoři, společnosti Falcon a HCE, se rozhodli respektovat osobní přání režiséra uvést do českých kin snímek pod jím zvoleným titulem Goyovy přízraky.

Oslava Sv. Lucie v butiku Bohéme

Pozdravte Lucii ve švédském stylu

Od Sex Pistols až po současnost

Zakládající člen legendárních Sex Pistols, Glen Matlock, při svém koncertu 12. prosince v pražském klubu Roxy představí punkové a rockové písně z celého období své hudební dráhy.

Nigel Marven v pražské zoo

Nejen pro fanoušky Nigela Marvena a doby prehistorické je připraveno unikátní setkání. Přírodovědec a moderátor totiž exkluzivně zavítá se svým pořadem do Prahy.

Vánoční koktejl v pražské módní čtvrti

návrhářky upečou modelkám dort

Bonton v prosinci

Prosincová prodejní nabídka největší tuzemské multimediální společnosti (jak co do množství vydávaných titulů, tak co do počtu jí "obhospodařovaných" majors) čítá 33 titulů, a vzhledem k evidentní snaze stihnout co nejdelší úsek předvánoční nákupní horečky, je nakumulována do prvních dvou týdnů měsíce.

Oleg Tabakov - setkání s ruským divadlem

Ve dnech 7.-11. prosince 2006 bude hostovat v Praze moskevské divadlo Olega Tabakova (Tabakerka). Slavný ruský divadelní soubor přiveze českému divákovi pět inscenací. Mezi nimi i drama Leonida Andrejeva "Povídka o sedmi oběšených", oceněné jako nejlepší ruská divadelní inscenace roku 2005…

V ústech klubu Cross

Skvělé divadlo, muzika a literatura v bludišti chodeb pražského klubu Cross.

Wolfmother s příchutí jointa na jazyku

Tak tohle je bomba. Australské trio mladíčků WOLFMOTHER vydává debutové stejnojmenné album, které působí dokonale vyzrálým dojmem.

Odborník na SuperStar vzatý

Letošní ročník soutěže "Česko hledá Superstar" pomalu vrcholí. Většině národa se vybaví v této souvislosti jméno Říčaňačky Anety Langerové. Já Vám teď ale představím jiného člověka, který je pro mně osobně synonymem k "SuperStar". Vladimír Stibořík - že nevíte, kdo to je? Pak čtěte pozorně následující povídání…

Kryštofův vrchol

Čtvrté album ostravské skupiny Kryštof s názvem „Rubikon“ je zatím vrcholem tvorby této pop-rockové suity. Přirozeně navazuje a rozvíjí postupy předchozí desky „Mikrokosmos“.

Golem - muzikál století

Nově opravené a do moderna přebudované divadlo v Divadle Hybernia uvádí nový český muzikál Golem. Prý muzikál století…

Boban Marković se vrátí v lednu do Prahy

Praha – 27. listopadu 2006. Král balkánské dechovky Boban Marković se svým dvanáctičlenným Orkestarem vystoupí 26. ledna příštího roku v pražském Paláci Akropolis. Do Prahy se vrací po úspěšných koncertech na letošních festivalech Colours of Balkan Brass, Sázavafest a Eurotrialog.

Ausioslave jsou už konečně kapelou

Kapela AUDIOSLAVE je tu s třetím a zatím určitě nejlepším albem „Revelations“. Předchozí desky byly dobré, ale stále jakoby na na nich ležel stín předchozích uskupení, z kterých se tato superskupina rekrutovala. Chris Cornell zpíval jak za dob Soundgarden a pohrobci Zacka de la Rochy v sobě nemohli potlačit sound Rage Against The Machine.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz