Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 47 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty

,Kdo neskáče, není Čechov, hop, hop, hop!‘

seriál :: Festivaly 2012

,Kdo neskáče, není Čechov, hop, hop, hop!‘ „Ondra Ládek, spoluautor nápadu, řekl: ´Co kdyby se skandovalo třeba: Strýýček Váááňa...Chápeš? Divadelní postavy jako fotbalové hvězdy´ a mě napadlo: ´Jasně, Kdo neskáče, není Čechov, hop, hop, hop.´ A měli jsme hotovo.. (Jakub Sommer)

Divadlo Kolowrat ovládne shakespearovské divadlo v originále

Divadlo Kolowrat ovládne shakespearovské divadlo v origináleVýjimečnou příležitost setkat se v originální angličtině s inscenacemi Williama Shakespeara a jeho postavami budou mít čeští diváci od 21. září do 3. listopadu na scéně Národního divadla v divadle Kolowrat.

Legendární Refused se u nás nakonec představí

Legendární Refused se u nás nakonec představíI když mají v názvu odmítnutí a na letošní Rock for People nedorazily švédské post-hardcoreové hvězdy Refused vlastně dvakrát (kvůli zmeškanému letu a poté kvůli silné bouři), početným tuzemským fanouškům se nakonec představí!

Shakespearovské slavnosti: naposledy Jindřich IV. i Romeo a Julie

seriál :: Festivaly 2012

Shakespearovské slavnosti: naposledy Jindřich IV. i Romeo a JulieOd 31. července se na Letní shakespearovské slavnosti v Praze vrátil Jindřich IV. v nastudování Lucie Bělohradské. Hra o politice a jednom zvláštním přátelství se tu bude hrát už naposledy.

Trutnovský Woodstock představuje další kapely

seriál :: Festivaly 2012

Trutnovský Woodstock představuje další kapelyPod krkonošské hory přiletí legenda jamajského reggae Barrington Levy, španělští Muchachito Bombo Infierno, kapela kultovních barcelonských klubů, trutnovský objev ze stáje Foo Fighters – angličtí Hawk Eyes. Přijede ale i Marta Kubišová s orchestrem Petra Maláska.

Pestrý eko program v O2 Oáze Open Air Festivalu

seriál :: Festivaly 2012

Pestrý eko program v O2 Oáze Open Air FestivaluOpen Air Festival se i letos zazelená! A nebude to nevolností návštěvníků, ale ekologickým přístupem. Organizátoři se rozhodli navázat na předchozí ročníky a opět přihlásili festival do soutěže A Greener Festival Awards, v níž se v minulých letech Open Air Festivalu vždy podařilo umístit mezi oceněnými.

Letní turné Markéty Irglové

Letní turné Markéty IrglovéZpěvačka, pianistka a skladatelka Markéta Irglová odehraje na začátku srpna osm koncertů v českých a moravských městech. Její letní turné zahrne od 2. do 9. srpna Karlovy Vary, Kroměříž, Olomouc, Ostravu, Valašské Meziříčí, Telč, Prahu a Milevsko.

Letní Divadlo Bez zábradlí: Allen, Kundera, Nedvědi i Čechomor

Letní Divadlo Bez zábradlí: Allen, Kundera, Nedvědi i ČechomorZábavné osvěžení v horkém létě přinese i letos přehlídka Letní hraní v Divadle Bez zábradlí. Od 8. srpna do 6. září nabídne divákům nejúspěšnější komedie této scény.

Čtyři české kapely rozšiřují line-up Open Air Festivalu

seriál :: Festivaly 2012

Čtyři české kapely rozšiřují line-up Open Air FestivaluOpen Air Festival do svého line-upu přidává hned čtyři české kapely! Ve čtvrtek se odehraje téměř sváteční vystoupení Velvet Underground Revival, ve stejný večer zahrají i spřátelení Tony Ducháček & Garage charismatický rock ’n’ roll s kořeny hluboko v 70. letech. Věkový průměr vyváží v pátek vítězové YouTube Festu Bekofis a v sobotu mladí a progresivní kluci z A Banquet s divokým mixem současných indie žánrů.

Cirkus Cirkör, Cahin Caha a Cirk La Putyka: společný projekt pro Letní Letnou

seriál :: Festivaly 2012

Cirkus Cirkör, Cahin Caha a Cirk La Putyka: společný projekt pro Letní Letnou Unikátní představení, které se jindy a jinde nebude již opakovat, připravují pouze pro letošní Letní Letnou tři přední evropské soubory z oblasti nového cirkusu – Cahin Caha z Francie, Cirkus Cirkör ze Švédska a Cirk La Putyka z České republiky. „Bude to vůbec poprvé, a možná i naposledy, kdy se jejich členové setkají na jednom jevišti,“ vyzdvihuje výjimečnost projektu ředitel festivalu Letní Letná Jiří Turek.

Konec školního roku aneb hudba pro děti

Konec školního roku aneb hudba pro dětiZačne u Vás prvním červencem doma zveřinec? Děti odhodí aktovku a začnou řádit? Co si počít, či jak to chodí jinde se dozvíte na albu Zvěřinec, které pro děti a jejich rodiče nahrála kapela Yellow Sisters.

Rock for People s 290 hodinami zážitků se blíží

seriál :: Festivaly 2012

Rock for People s 290 hodinami zážitků se blíží Téměř 280 položek na programu, přes 150 vystupujících, 290 hodin zážitků… Multižánrová hostina, která se bude od 3. do 6. července ve Festivalparku v Hradci Králové servírovat pod značkou Rock for People, je bez nadsázky opulentní. A netýká se jen hudby, ale i stále kvalitnějšího servisu pro návštěvníky.

Benátská noc ve hvězdné sestavě: Bryan Adams, Jarek Nohavica i Kabáti

seriál :: Festivaly 2012

Benátská noc ve hvězdné sestavě: Bryan Adams, Jarek Nohavica i KabátiJubilejní 20. ročník hudebního festivalu Benátská noc ovládne světová pěvecká megastar Bryan Adams. Kromě něj vystoupí písničkář Jarek Nohavica, legendární rocková kapela Kabát či zpěvák Daniel Landa. Společnost Ticketportal nabízí v předprodeji zvýhodněné permanentky, vstupenky na jednotlivé festivalové dny a naprostou novinku – poukázku ČD na dopravu tam i zpět!

Filmová scéna na Colours of Ostrava

seriál :: Festivaly 2012

Filmová scéna na Colours of OstravaNejlepší český dokument, kultovní Trainspotting nebo hudební mystifikace režiséra Petra Zelenky..

Hvězdný jazzman Pat Metheny představí nové album v Brně

Hvězdný jazzman Pat Metheny představí nové album v BrněNové album i novou kapelu představí již za pár týdnů jazzový guru Pat Metheny v brněnském Bobycentru. Českým fanouškům tak bude devatenáctinásobný držitel cen Grammy během června nadělovat hned dvakrát.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.