Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 54 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 54

FiftyFifty

Spectaculare zahájí Mossoux-Bonté a koncert Clarinet Factory s Christopherem Willitsem

První ročník Festivalu Spectaculare začne 20. ledna na Nové scéně Národního divadla komponovaným večerem, který nabídne jak současný tanec a pohybové divadlo, tak i výjimečný hudební zážitek.

Nové představení Ženy v Divadle Komedie

Autorka a režisérka Adéla Laštovková Stodolová, spolupracující dvojice SKUTR, choreografka Jana Burkiewiczová, kostýmní výtvarnice Hana Zárubová, scénograf Jakub Kopecký, herci Dana Batulková, Renáta Martinová, Zuzana Stavná, Jaro Ondruš, Jakub Gottwald a Ondřej Nosálek…

Miluju tě, ale…

Hudební komedie Miluju tě, ale… si získala srdce diváků po celém světě a vrací se v obnovené premiéře na scénu Divadla Palace!

Jistě, pane premiére! - britský divadelní hit v Divadle Bez zábradlí

Divadlo Bez zábradlí uvede v české premiéře nejúspěšnější britskou komedii desetiletí Jistě, pane premiére!. Břitká komedie autorů Antonyho Jaye a Jonathana Lynna ze zákulisí vysoké politiky volně navazuje na kultovní televizní seriál Jistě, pane ministře!.

Křivoklátský adventní čas 2013

Královský hrad Křivoklát bude s prvním adventním dnem oděn do slavnostního vánočního roucha, které si ponechá až do 12.1.2014. Návštěvníci najdou po celé toto období hrad zahalený do jedinečné vánoční výzdoby, která je novinkou letošního křivoklátského Knížecího Adventu.

U Švandů uvedou Hamleta, rodinné drama o ututlané vraždě

Už čtvrtou novinku této sezóny připravuje Švandovo divadlo na Smíchově. Nejznámější Shakespearovu hru Hamlet v překladu Jiřího Joska inscenuje na smíchovském jevišti režisér Daniel Špinar. Ten obsadil do titulní role nejmladšího člena hereckého souboru Patrika Děrgela.

Najbrt, Geisler a Tuček předznamenali propuštění Ratha v pilotním dílu seriálu Blaník

Trojice filmových tvůrců Marek Najbrt, Robert Geisler a Benjamin Tuček, mj. tvůrci filmů Mistři, Protektor nebo Polski film, reaguje na politické dění kolem nás.

Jak zatočit s příšerami vědí Čankišou a MALÉhRY

Speciální společné vystoupení Divadla MALÉhRY a Čankišou představí nové CD „Jak na příšery“ všem přítomným 21.11. v brněnském klubu Metro.

Edith The Show - Edith Piaf ožije v Praze i Brně

Před padesáti lety zemřela žena, jejíž hlas dodnes vzrušuje a dojímá posluchače na celém světě..

Sudička Lachesis Nina Divíšková

Hru Sudička Lachesis polského autora Marka Sobóla uvede 9. listopadu Studio Švandova divadla v Praze. Titulní roli ztvární Nina Divíšková, známá filmová, divadelní a televizní herečka.

Ema Destinnová - Vita somnium breve

Životní krédo asi nejznámější české operní hvězdy Emy Destinnové Vita somnium breve (Život snů je krátký) uvede multimediální výstavu, která představí nevšední soukromý i profesionální život pěvkyně.

Suede přivezou do Prahy jako předkapelu britské indie trio Teleman

Britská legenda Suede si na svůj první tuzemský koncert 16. listopadu ve velkém sále pražské Lucerny přiveze jako předkapelu ostrovní indie trio Teleman.

Výstava Českých korunovačních klenotů v Šestce

O několik století do minulosti, konkrétně do doby Karla IV., se brzy přenese Obchodní centrum Šestka. Od 25. října se v jeho prostorách zaskví České korunovační klenoty.

Kamil Střihavka se vrací do Retra

Rok se s rokem sešel a zpěvák Kamil Střihavka tradičně vystoupí se svou kapelou LEADERS! v úterý 19. listopadu od 20:00 hod. v pražském klubu Retro Music Hall.

Eggnoise: po Svaté čtveřici Jana Hřebejka nové album „4“

Labutí píseň, alespoň tak se jevila hudba kapely Eggnoise pro film Svatá čtveřice Jana Hřebejka. Písničky z filmu, včetně ústřední melodie, se ale naopak staly základem pro nové album a skupina Eggnoise, která před dvěma lety přerušila koncertní činnost, se navrací na pódia s novou deskou.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz