Články FiftyFifty.cz, strana 49

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 49 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 49

FiftyFifty

Představení pro nezadané

Pro všechny nezadané, kteří chtějí být na svatého Valentýna už zadaní, připravují Městská divadla pražská na sobotu 9. února od 18 hodin v Divadle Rokoko další z večerů pro nezadané ženy a muže ve věku 25 až 45 let.

Glenn Miller Orchestra – skvělý swing v Olomouci i v Praze

Tradiční lednový svátek pro všechny příznivce swingu nebude chybět ani na začátku roku 2013. Poprvé do Olomouce a již popáté v řadě do Prahy přijede jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě Glenn Miller Orchestra.

Aviatickou pouť v Pardubicích otevře koncert skupiny Elán

V pátek 31. května 2013 od 20:00 hodin proběhne přímo na ploše letiště Pardubice koncert legendární slovenské rockové skupiny Elán.

Luno hlásí: nový videoklip a rozlučkový koncert

Kapela Luno připravila pro své fanoušky před koncertní pauzou nový videoklip a rozlučkový koncert. Pro fanoušky kapely Luno se skýtá poslední šance vidět kapelu na pódiu, před koncertní pauzou.

Vyšla první hvězda Colours of Ostrava 2013 - islandští Sigur Rós

Slavná islandská kapela Sigur Rós se stává první potvrzenou hvězdou příštího ročníku mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

Slash, jeden z nejlepších rockových kytaristů světa, se vrátí do Prahy

Slash, bývalý sólový kytarista kapely Guns N´Roses a jeden z nejoceňovanějších světových hráčů na tento nástroj, zahraje 11. února 2013 ve Velkém sále pražské Lucerny.

Silvestr v divadlech ABC a Rokoko

Městská divadla pražská přichystala pro diváky čtyři speciální silvestrovská představení. V Divadle ABC se bude hrát oblíbený komický muzikál pro zpívající činoherce Bedřich Smetana: The Greatest Hits od 14.30 a 19 hodin. V Divadle Rokoko budou moci diváci od 15 a 19 hodin zhlédnout Gogolovu komedii Hráči s Michalem Dlouhým v hlavní roli. Po představení bude připraven přípitek a ohňostroj.

Originální dárky z Národního divadla

Národní divadlo umožnilo letos opět tradiční prodej Vánočního předplatného. Diváci si mohou vybírat ze dvanácti tematických cyklů sestavených ze dvou až čtyř různých představení. Výrazná sleva oproti běžnému předprodeji i možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodaná představení dělá z takto zakoupených vstupenek ideální dárek pro všechny příznivce činohry, opery i baletu.

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

V předvánočním čase přinášíme tip na rodinné odpoledne. Zklidnit tempo a zažít radost ze společných chvil se svými nejbližšími prospěje dozajista všem..

Horkýže Slíže slaví dvacetiny novým albem St. Mary Huana Ganja

Čtyřka nitranských chalanů, kterým není cizí žádná neřest a svatá žádná ctnost, se rozhodla oslavit svoje dvacetiny ve velkém stylu. S ironií, humorem a nadhledem nad sebou a světem vůkol, slovy nehledanými a s nápřahem hodným česko-slovenské punkovo-hardcorovo-parodistické legendy se Horkýže Slíže pustili do svého čtrnáctého alba, které nese nepříliš jinotajný název St. Mary Huana Ganja.

Bílé včely Květů: hlasitá a nekompromisní imaginace

Opět po roce vykvetly brněnské trvalky Květy, tentokrát hlasitě a bez okrasných lístků. Mezi ostny, které škrábou a zadírají se pod kůži, můžete najít krásné originální Květy a písně Martina E. Kyšperského - album Bílé včely. Květy tentokrát zvolili trochu jiný přístup a se snahou o maximální soustředění natočili album v základní čtveřici, záměrně zcela bez hostů, s důrazem na syrovost a autentičnost.

´Cesty´ Zdeny Řehákové - umění do kanceláře

Výstavu Cesty malířky Zdeny Šafky Řehákové nabízí od dnešního dne, tedy 8. listopadu 2012, obchodní centrum Praha City Center v Klimentské ulici v Praze 1.

´Brutální´ fotografie architektury Čecho-Nora Jiřího Havrana

První ucelenější pohled na tvorbu českého fotografa architektury žijícího v Norsku Jiřího Havrana nabízí až do 9. prosince výstavní prostory Galerie Jaroslava Fragnera v Praze.

O podzimních prázdninách za Darth Vaderem na festival FanCity

Školákům dnes začaly podzimní prázdniny. Čtyřdenní volno, protože prázdniny jsou rozšířeny o víkend. Pro rodiče mohou volné dny ale přinést starosti s tím, jaký program svým potomkům zajistit. Celodenní program po celou dobu prázdnin zajišťuje na pražské Lhotce festival popkultury FanCity.

Pozdní sběr 2012 pro slané děti

seriál :: Festivaly 2012

Ivan Trojan, Ester Kočičková, Jablkoň a Petra Soukupová spojí v listopadu své síly, aby pomohli lidem, kteří trpí Cystickou fibrózou. Vrozená nemoc zasahující dýchací a trávicí systém nedovolí svým nositelům žít o mnoho déle než do 32 let. Charitativní multižánrový festival Pozdní sběr chce na tuto opomíjenou nemoc upozornit a věnovat výtěžek z akce Klubu nemocných cystickou fibrózou.




© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz