Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 6 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty

Největší hip hopová událost roku!

seriál :: Letní fesťáky 2006

Je už to pět let, co se v čase povodní a nejrůznějších těžkostí sjelo do města sladkých perníčků - Pardubic, neuvěřitelných tři a půl tisíce fanoušků hip hopové kultury. Byl to první ročník, dnes nejzásadnějšího evropského hip hopového festivalu Hip Hop Kemp. Za pár týdnů vypukne již pátý ročník. Počítá se s dvaceti tisíci návštěvníky z celého světa.

Hvězdy festivalu si prodlužují pobyt

seriál :: Letní fesťáky 2006

Do festivalu United Islands zbývá necelých 14 dní. Dočkat se nemohou nejen hudební fanoušci, ale ani samotní hudebníci včetně zahraničních hvězd.

Oskarové trháky, kam se podíváš!

seriál :: Filmová žranice

Červen nám přináší Oscarové žně: Americkou krásu vystřídají Čelisti. Všechno přejede Vlak plný peněz.

Pozvánka na Letní shakespearovské slavnosti

Starobylé prostranství Nejvyššího purkrabství Pražského hradu brzy ožije Letními shakespearovskými slavnostmi. Přípravy jsou v plném proudu, stejně jako předprodej vstupenek. Diváci v Praze se mohou těšit na novou premiéru Othella. Program doplní oblíbený Kupec benátský a Večer tříkrálový. Letošní ročník otevře 21. června drama plné lásky, vášně, intrik a vraždící žárlivosti…

Nová vlna reality show zaplaví naše obrazovky

10. června odvysílá TV Prima finále Vyvolených 2. Pomalu doznívají i menší projekty jako Můžu u vás přespat nebo Chůva v akci. Tohle ale není konec. Pouze zdánlivý klid před bouří.

Jazz a blues na pražském ostrově

seriál :: Letní fesťáky 2006

Mezi 19. a 21. červnem bude patřit pražský ostrov Žofín hudbě. A to ne hudbě ledajaké.

Divokej Bill bude mít návštěvu

seriál :: Letní fesťáky 2006

Wohnout, Horkýže Slíže, Vypsaná FiXa, Cocotte Minute, Medvěd 009, Krucipüsk, Status Praesents a další - tohle vše pokupě můžete vidět 3.6. na Ouvalskym Bigbítu, na domácí půdě Divokýho Billa

Největší festival na ostrovech

seriál :: Letní fesťáky 2006

Ambiciózní program letošního prestižního hudebního festivalu United Islands of Prague je příslibem nejlepší akce pražského kulturního léta.

Jak přežít v zemi nikoho?

seriál :: Filmová žranice

Tom Hanks je Trosečník, který bojuje o holý život, naději a také lásku.

Červnový víkend s Idou Kelarovou

O Idě Kelarové je všeobecně známo, že všechny své aktivity směřuje na pomoc talentovaným romským dětem. Nejbližší akcí, kterou připravuje společně s občanským sdružením Miret (Mezinárodní iniciativa pro rozvoj etnické tvorby) je červnový projekt věnovaný dětem - Song celebration a Děti, children, čhavorenge.

Nebylo to marný

Vitální dokument Heleny Třeštíkové o zakladatelích protialkoholní léčebny u Apolináře doc. Jaroslavu Skálovi a Arnoštce Maťové.

Iarla O’Lionard si pozval na United Islands skupinu Čechomor

seriál :: Letní fesťáky 2006

Kromě světové hvězdy world music Khaleda, vystoupí na United Islands i česká špička Čechomor.

Našlapané Rock for people

seriál :: Letní fesťáky 2006

Letošní festival Rock for People v Českém Brodě bude rozložen do tří dnů: 4. - 6. července. Vedle již ohlášených zahraničních hvězd - Manu Chao Radio Bemba Sound System /fr/, Fun Lovin´ Criminals /usa/, Mattafix /gb/, The Frames /irl/, Seth Lakeman & band /gb/, přibylo do programu několik velmi zajímavých jmen...

Bojovnice Angelina Jolie je sexy!

seriál :: Filmová žranice

Nebezpečně rychlý Keanu Reeves, krásná Angelina Jolie a dobrák Shrek. Kdo se s nimi skamarádí?

Woody Allen na Jezerce

Kdo by neznal Divadlo Na Jezerce? Jedno z divácky nejoblíbenějších pražských divadel se během necelých dvou let své existence nesmazatelně zapsalo do povědomí příznivců kvalitní komedie. Zajímavé herecké obsazení, kvalitně pojaté hry a také krásné prostředí v Nuslích přispěly k jeho stále stoupající popularitě. Není tedy divu, že vůbec první hra realizovaná Divadelní společností Jana Hrušínského Zahraj to znovu, Same bude ve čtvrtek 25. května uvedena už po stopadesáté.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz