Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 20 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 20

FiftyFifty

Aneta Langerová na Točníku

seriál :: Letní fesťáky 2007

České hrady.CZ jsou tradičně hudební přehlídkou toho nejlepšího z české hudební scény. Každý páteční večer proběhne v hradních prostorách karneval, který umocní jedinečnou atmosféru festivalu v tomto netradičním prostředí.

Kupec benátský s Bolkem Polívkou otevřel novou letní scénu

seriál :: LSS 2007

Tři dny a tři noci připravoval produkční tým Shakespearovských slavností novou letní scénu na nádvoří Hudební fakulty AMU v Lichtenštejnském paláci na Malostranském náměstí č. 13. Ta se divákům poprvé představila tuto sobotu představením Kupec benátský s Bolkem Polívkou v roli židovského lichváře Shylocka.

Čtyři česká náměstí se rozvlní v rytmech jazzu

seriál :: Letní fesťáky 2007

Staroměstské náměstí v Praze, Velké náměstí v Prachaticích, Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích a nádvoří pivovaru Pilsner Urquell v Plzni budou v půli července dějištěm druhého ročníku jedinečného jazzového festivalu Bohemia Jazz Fest - letos oficiálně nazvaného Pilsner Urquell Bohemia Jazz Fest.

Jak bylo na Rock For People

seriál :: Letní fesťáky 2007

Třináctý ročník hudebního festivalu Rock For People se poprvé konal jinde než v Českém Brodě. Kvůli přístupnosti a rozloze areálu přesunuli pořadatelé akci do Hradce Králové na letiště. Počasí ale neudělalo festivalu ostudu a „pršelo jako v Brodě“, jen toho bahna bylo méně.

Festival Colours of Ostrava 2007 propukne již ve čtvrtek

seriál :: Letní fesťáky 2007

Ve čtvrtek 12. července propukne v zeleném srdci severomoravské metropole mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který letos láká fanoušky na nejpestřejší program ve své historii.

Prázdninový Kinematovlak vyjíždí

Prázdninový Kinematovlak vypraví letos poprvé Česká televize ve spolupráci s Českými drahami v pátek 6. července z festivalových Karlových Varů.

Gaia Mesiah na festivalech

seriál :: Letní fesťáky 2007

Už třetí ročník prázdninového festivalu České hrady.CZ proběhne opět tento rok na čtyřech historických místech...

Marianne Faithfull na plátně ve Varech a živě na Colours of Ostrava

seriál :: Letní fesťáky 2007

Marianne Faithfull budou moci v příštích čtrnácti dnech čeští diváci potkat ve dvou rolích: jako představitelku hlavní role v novém filmu "Irina Palm", který bude uveden dvakrát na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, a zároveň jako zpěvačku, která svým koncertem uzavře v neděli 15. července hudební festival Colours of Ostrava

Třetí Letopisy Narnie jsou již v plánu

Díky komerčním úspěchu zfilmované verze Letopisů Narnie se právě natáčí druhý díl s podtitulem Princ Kaspian. Jeho premiéra je plánovaná na květen příštího roku. Není ale na místě plýtvat časem, již v lednu se začne pracovat na díle třetím, a to pod taktovkou režiséra Michael Apteda.

Festivalové kukátko - zaostřeno na Vary (II. díl)

Vedle hlavní kategorie hraných filmů budou na MFF bojovat o ceny tvůrci filmové tvorby také v soutěžních sekcích "Na východ od západu" a "Soutěži dokumentárních děl"..

Festival Colours of Ostrava poprvé v kostele

seriál :: Letní fesťáky 2007

Kromě hlučných venkovních scén nabídne festival Colours of Ostrava i místo ke zklidnění, relaxaci a odpočinku – scénu v Evangelickém kostele.

Loketský přírodní amfiteátr opět ožívá

"Divadlem v Lokti můžete se pochlubit nejen u nás doma, to je málo, ale před celým světem, neboť přírodní divadlo, zasazené do nejkrásnějšího prostředí přírodní romantiky, nenajdete nikde, jen u vás v Lokti," pronesl uznale herec Jan Werich. Nechte se nyní také vy pozvat na Loketské kulturní léto 2007…

Cirque ici - hlavní hvězda festivalu Letní Letná

seriál :: Letní fesťáky 2007

Cirque ici, jeden z nejslavnějších a nejlepších nových cirkusů současnosti, přijede v druhé polovině srpna do Prahy. V rámci 4. ročníku festivalu Letní Letná uvede od 20. srpna desetkrát své zatím poslední představení „Secret“ (Tajemství).

Festivalové kukátko - zaostřeno na Vary (I.díl)

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kulturní událost s ambicí představit reprezentativní vzorek (nejen) současného uměleckého filmu, je každoročně domácí i zahraniční, laickou i odbornou veřejností ceněn pro kvalitu svého programu.

Indočína ve fotografiích Alžběty Jungrové

"Pravda je, že neumím operovat ani shánět peníze. Dělám, co umím..."
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz