Články FiftyFifty.cz, strana 53

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 53 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 53

FiftyFifty

První dáma televize Kamila Moučková na scéně Švandova divadla

První dáma televize Kamila Moučková na scéně Švandova divadlaPrvním hostem další sezóny Scénických rozhovorů, živé talk show na jevišti Švandova divadla, bude ve středu 9. října v 19 hodin dlouholetá „první dáma televize“, hlasatelka Kamila Moučková.

Suzi Quatro zahraje v Brně ve větší hale!

Suzi Quatro zahraje v Brně ve větší hale!Suzi Quatro - energií stále sršící nestorka rock and rollu a první frontwoman rockové historie si s tuzemskými fanoušky skvěle rozumí.

Richard Müller na turné, které nemá obdoby

Richard Müller na turné, které nemá obdobyVíce než tři desítky českých a slovenských měst, vyprodané koncerty a nadšené reakce publika. Sen všech tuzemských interpretů se stal pro Richarda Müllera skutečností. Legenda obou kdysi sjednocených zemí zahájila o víkendu úspěšně své dlouho připravované turné s názvem HLASY.

Písničkář i prorok Karel Kryl ve Švandově divadle

Písničkář i prorok Karel Kryl ve Švandově divadle  Karel Kryl. Z oslavovaného pěvce revoluce jejím skeptikem. Napůl venku, napůl tu, nikde doma. Konec disentu v Čechách aneb hořká kocovina inspirovaná porevolučními eseji Karla Kryla. To vše v divadelním představení Země lhostejnost..

Pražská muzejní noc i na Novoměstské radnici

Pražská muzejní noc i na Novoměstské radnici Konání Pražské muzejní noci dne 8. června 2013 zabránily povodně v Praze. Pražská muzea a galerie tuto mimořádnou povodňovou situaci zvládly úspěšně a proto mohou již po desáté otevřít své dveře návštěvníkům v netradičním čase – v nočních hodinách.

Luba Skořepová: „Je mi teprv 90! Teď to rozjedu!“

Luba Skořepová: „Je mi teprv 90! Teď to rozjedu!“U příležitosti devadesátých narozenin herečky Luby Skořepové se bude 22. září od 19 hodin v kavárně Divadla ABC konat moderované posezení s Lubou, jejími přáteli a hosty.

Rodinný den na Dvořákově Praze rozehraje okolí Rudolfina

Rodinný den na Dvořákově Praze rozehraje okolí RudolfinaNa druhou zářijovou sobotu chystá festival Dvořákova Praha novinku, celý jeden festivalový den věnuje dětem a jejich rodičům. 14. září tak mohou návštěvníci zavítat hned na tři koncerty připravené pro nejmenší posluchače, ale také si vyrobit vlastní zábavnou knihu o Antonínu Dvořákovi či zhlédnout divadelní představení v parku. Program bude probíhat v Rudolfinu, na Pražské konzervatoři a v jejich okolí.

Švandovo divadlo otevře dveře, zve na prohlídky i na Dášeňku

Švandovo divadlo otevře dveře, zve na prohlídky i na DášeňkuTradiční Den otevřených dveří proběhne ve Švandově divadle v pondělí 16. září od 9 do 21 hodin. Prohlídkový den pro děti, dospělé i školní výpravy se letos odehraje ve znamení Krakatitu, divadelní adaptace známého románu Karla Čapka, která koncem měsíce zahájí u Švandů podzimní sezónu.

Festival 4+4 dny v pohybu oslaví plnoletost

seriál :: Festivaly 2013

Festival 4+4 dny v pohybu oslaví plnoletost Festival současného umění 4+4 dny v pohybu, který proběhne od 11. do 19. října na mnoha místech v Praze, letos oslaví osmnácté narozeniny.

Zaostřeno na divadlo

Zaostřeno na divadloSmích, pláč, úžas, strach i šílenství ve tvářích hereček a herců Švandova divadla nabídne výstava divadelních fotografií Zaostřeno na divadlo ve spodním parteru Obchodního centra Nový Smíchov.

Richard Müller & Fragile představují svoje Hlasy

Richard Müller & Fragile představují svoje HlasySlovenského zpěváka Richarda Müllera lze bez nadsázky označit za legendu. Své fanoušky však nepřestává překvapovat ani po třech desítkách let na hudební scéně. Tentokrát přichází s jedinečným projektem Hlasy!

Trutnovský Woodstock dnes zahájí legendy

seriál :: Festivaly 2013

Trutnovský Woodstock dnes zahájí legendyDnes začíná Trutnov Open Air Festival a začne bohoslužbou. Dále pak vystoupí král bílého blues John Mayall, Čankišou i Visací zámek nebo Vlasta Redl s Fleretem. Bude se přitom jednat o Mayallovo první tuzemské vystoupení pod širým nebem.

Domácí násilí a alkohol?

Domácí násilí a alkohol?V novém videoklipu zpěvačka Veronika Malatincová radikálně vyřeší problém nepovedeného manželství. Filmově zpracovaný videoklip má příběh, který se řeší již stovky let a většinou tragicky, jak dokazuje i lidová píseň "Ej, ženy, ženy, poradteže mi".

LSS 2013: Veselé paničky windsorské očekávají jubilejního stotisícího diváka

seriál :: Festivaly 2013

LSS 2013: Veselé paničky windsorské očekávají jubilejního stotisícího divákaDivácky velmi oblíbená komedie o ženském důvtipu a hloupé mužské žárlivosti Veselé paničky windsorské, která se na Letních shakespearovských slavnostech hraje již pátým rokem, přivítá v těchto dnech svého stotisícího diváka. A není divu, skvělé režijní pojetí Jiřího Menzela, výborné herecké obsazení a překlad Martina Hilského jsou silnými atributy a zájem diváků o návštěvu představení neopadá, ba naopak.

Cirkus Cirkör, Cahin-Caha a Cirk La Putyka se vrací na Letní Letnou

Cirkus Cirkör, Cahin-Caha a Cirk La Putyka se vrací na Letní Letnou Komu učaroval na loňské Letní Letné vyprodaný společný kabaret Lacrimae souborů Cirkus Cirkör ze Švédska, Cahin-Caha z Francie a Cirk La Putyka z České republiky, měl by zbystřit.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.