Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Tajemství autosalonu je pryč

Autosalon v Ženevě, který začíná první týden v březnu, je pomyslnou startovní branou motoristické sezony. První dva dny jsou brány výstaviště Palexpo otevřeny jen novinářům. Jak to na takové akci vypadá?

Renesanční génius Michelangelo

seriál :: Kdo to vlastně byl

Jen málokterý umělec se dočká již za života hřejivého uznání a obdivu. K takovým šťastlivcům patřil Michelangelo Buonarroti, jehož úctyhodné výtvory neodvál čas, ba právě naopak. I na prahu nového tisíciletí se jim obdivujeme a jsme fascinováni osudem člověka, který tvrdil: "Umění je především zjevením, požehnáním a posvěcením lidského života."…

Diktátoři novodobých dějin - Pot a Amin

seriál :: Kdo to vlastně byl

Pol Pot a Idi Amin – dva diktátoři nedosahující sice širokého všeobecného povědomí, nicméně nad tím, co za zvěrstva a hrůzy prováděli svým lidem, zůstává rozum stát.

Auto zaparkuje za vás

Neumíte parkovat? Žádný problém. Běžně prodávaná auta už dnes umějí zaparkovat sama. Musíte si ale vybrat to pravé.

Nevyumělkovaná herečka z vážené rodiny

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Byla jsem taková dlouhá, hubená holka, která nevěděla, jak se usmát, jak se postavit a vůbec nejistá ve všem možném," vzpomínala na své umělecké začátky Nataša Gollová - herečka bezprostředního půvabu, k jejímž parádním rolím patřily Eva, Helenka či Sirael…

Video sem vídeó tam

Asi to znáte. Přijde vám email, co se tváří jako nota od kamaráda a vyklube se z něj spamový vídeó...

Snil o kouři, který hřmí…

seriál :: Kdo to vlastně byl

Cestovatel po africkém kontinentu - Emil Holub - napsal do amerického periodika následující vzpomínku: "Za svých studií na gymnáziu v Žatci a později jako student na pražské univerzitě jsem byl velkým ctitelem přírodních věd a archeologie…

WHALES

seriál :: Language corner

Some 78 species of whale inhabit the world ´s oceans. Their streamlined bodies show little trace of their terrestrial ancestry, with front limbs converted into flippers and hind limbs replaced by flukes.

Sci-fi za volantem

Auto, které vás nenechá nabourat. Auto, které samo předejde smyku. Auto, které vás nenechá usnout za volantem... I tak vypadají pomocníci, které můžete mít i ve svém voze.

Herci budou snímáni

Ředitel společnosti Walt Disney Studios Dick Cook a producent a režisér Robert Zemeckis společně oznámili vznik nové společnosti, která se bude zabývat produkcí filmů založených na snímání herců pomocí pohybových senzorů.

Hvězdný posel z Itálie

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Nikdy jsem nepotkal nikoho tak hloupého, abych se od něj něčemu nepřiučil." Tento výrok je připisován člověku, o němž jsme se učili ve škole, že pronesl památnou větičku: "A přece se točí!"…

UNIFORMS

seriál :: Language corner

Uniforms make a group of people immediately identifiable, which can be important for members of the emergency services and the armed forces. They also set a clear standard for the wearer in terms of quality and function. Although some uniforms are ceremonial, especially in the military, most are designed to be practical.

Diktátoři novodobých dějin - Hitler a Stalin

seriál :: Kdo to vlastně byl

Adolf Hitler a Josif Vissarionovič Stalin mají na svědomí desítky milionů lidských životů a následky jejich vlády jsou patrné dodnes. Oba se vyškrábali ze dna lidské společnosti na úplný vrchol pyramidy. Zrůdy s geniálními mozky. Synonymum hrůzy pro budoucí generace.

Dacia Logan MCV - obr z Rumunska

Sháníte nové, levné a hlavně prostorné auto a moc vám nezáleží na komfortu, maximálním bezpečí a tom, co si o vás budou myslet sousedi? Pak se běžte podívat na novou Dacii Logan MCV. Prodává se od 236 tisíc korun. Vyzkoušeli jsme, jaká tahle cenová bomba na českém trhu doopravdy je.

Muži, kteří nám pomohli žít

seriál :: Kdo to vlastně byl

Kdo by si dnes vzpomněl, že na neštovice umírali miliony lidí. Kdo by si dnes dokázal představit operaci při plném vědomí? Koho by napadlo, že ještě nedávno činila pooperační úmrtí pětačtyřicet procent pacientů? Většina z nás považuje dnešní zjednodušený život za samozřejmost, ale …
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz