Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 24 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty

Dopravní nehoda - kdy volat policii?

Policii k dopravní nehodě zavoláme od roku 2009 jenom když škoda na autě bude vyšší než 100 000,- Kč. Ti, kdo mají auto nebo motorku a neplatí povinné ručení, zaplatí pokutu. To jsou motoristické novinky pro příští rok.

Češi jsou mistři v rychlosti nakupování

Běžnými nákupy strávíme celkem půl roku života. Jsme však rovněž přeborníci v rychlosti a efektivitě nakupování. Do obchodu za běžnými nákupy chodíme v průměru desetkrát do měsíce, zatímco Rusové, Rumuni a Poláci skoro dvakrát častěji.

Vývoj péče o vlasy

seriál :: Historie věcí kolem nás

Hygiena vlasů nebyla vždy tak samozřejmou věcí jako je dnes. I šampon si musel počkat na své objevení.

Každý třetí muž shání dárky na Štědrý den

Muži nechávají nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Až na Štědrý den loni koupila poslední dárek téměř třetina z nich, zatímco u žen to bylo jen 16 procent. Kdyby všichni dodrželi svá předsevzetí, mohly by přitom obchody v den vánoční nadílky v klidu zavřít...

Televize v dětském pokoji krátí dětem spánek

Má váš potomek v pokoji televizi nebo počítač? Pak pravděpodobně spí méně a hůře než jeho spolužáci bez těchto technických vymožeností. Vyplývá to z výzkumu izraelských vědců.

2krát nový Renault Mégane

Pro většinu řidiček i řidičů je Renault Mégane „tím autem s prdelkou“. To už neplatí. Nejoblíbenější renault má umírněnější design. To ale platí jen o pětidveřové verzi. Třídveřová je divoká dost.

Ford Ka a Mitsubishi Colt - noví drobci do města

Jedno malé a druhé ještě menší auto se chystá na český trh. Mitsubishi Colt a Ford Ka.

Největší obavy zadlužených Čechů

Kromě strachu o své zdraví se Češi nejvíce bojí ztráty zaměstnání. Naopak, nejméně je děsí rozvod a stěhování. Pád finančních trhů a s tím související hospodářské problémy v mnoha zemích odstartovaly nový trend: Češi se začínají proti ztrátě zaměstnání a neschopnosti splácet své závazky pojišťovat.

Výrobci Viagry by v historii zkrachovali!

seriál :: Historie věcí kolem nás

Chlap musel být ve středověku skutečně chlapem se vším všudy. Na druhou stranu pohyb, přirodní strava a žádné civilizační choroby měly vliv na vyšší potenci.

Nejlepší evropské auto roku 2009

Chcete si během následujících měsíců koupit nové auto a řešíte, které je to nejlepší? Pak se nechte inspirovat anketou Evropské auto roku. Tento týden byl oznámen vítěz.

Novinky v povinném ručení!

V průběhu letošního roku došlo k významné legislativní změně, která může některým řidičům významně zkomplikovat život.

Jak se v pravěku měřil čas

seriál :: Historie věcí kolem nás

Už pravěcí lidé přemýšleli jak počítat čas. Na jeskynních malbách byly nalezeny časové přímky, které pravděpodobně počítaly dny mezi fázemi měsíce.

Nejčastějším svatebním darem jsou peníze

Nejčastějším svatebním darem napříč zeměmi i národy jsou peníze. Zatímco v některých zemích se jedná o zcela běžný svatební dar, jinde se dávají pouze na žádost snoubenců. Novomanželé jimi obvykle hradí svatební cesty či vybavení domácnosti.

Inifiti se chystá do Česka

Jsou luxusní, sportovní a někteří se jich nemůžou dočkat, takže si je nechávají vozit z USA. Auta značky Infiniti.

Rodinný rozpočet v ČR řídí muži

Tvrzení, že muž vydělává a rozpočet řídí žena, v ČR rozhodně neplatí. Pouze ve 4 z 10 českých domácností má peníze pod kontrolou něžné pohlaví.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.