Články FiftyFifty.cz, strana 23

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 23 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 23

FiftyFifty

Inifiti se chystá do Česka

Jsou luxusní, sportovní a někteří se jich nemůžou dočkat, takže si je nechávají vozit z USA. Auta značky Infiniti.

Rodinný rozpočet v ČR řídí muži

Tvrzení, že muž vydělává a rozpočet řídí žena, v ČR rozhodně neplatí. Pouze ve 4 z 10 českých domácností má peníze pod kontrolou něžné pohlaví.

Češi jsou na peníze machři

Češi umí spravovat své peníze a jde jim to dokonce lépe než ostatním národům. Více než třetina Čechů aktivně hospodaří se svými penězi, mají je pod kontrolou a jejich správě věnují čas.

Bez zimních gum dostanete pokutu

Jestli jste až dosud považovali používání zimních gum za zbytečné, tak zpozorněte. Nyní je na spoustě míst Česka mít musíte. Jinak dostanete pokutu.

Jak vybrat vánoční dárek? Nadělte nevšední zážitek!

Vybrat vhodný vánoční dárek není jednoduché. Chce to dárek originální, který by si člověk sám nepořídil a který opravdu potěší. I k výběru dárků jsou tu profesionálové, dát někomu vánoční dárek v podobě nevšedního zážitku je jednoduše geniální...

Staré auto? Rychle kupte či prodejte

Chcete koupit či prodat auto, které má rok výroby 2000 a méně? Pak to udělejte ještě do konce roku. Po Novém roce se totiž při jeho přihlášení bude platit nová daň. Její výše? Podle stáří auta tři až deset tisíc korun.

Pozor na zprostředkovatele úvěrů

Mnozí spotřebitelé, kteří neuspějí s žádostí o půjčku u banky, se následně obracejí na různé nebankovní subjekty. Mnoho těchto subjektů však neposkytuje úvěry, ale poskytuje pouhou možnost zprostředkování úvěru, a to většinou bez záruky jeho sjednání a za poplatek.

Opel se vrátil na vrchol

Je pěkná, prostorná a ve srovnání s konkurencí za docela rozumné peníze. Jestli se tak dá o více než půlmilionu ovšem vůbec mluvit. Opel Insignia.

Americké volby na internetu

Řada politických pozorovatelů tvrdí, že internet dokázal zcela změnit styl i průběh americké předvolební kampaně.

Čistá a ekologická elektřina

Stoprocentní pokrytí evropské spotřeby ekologicky vyráběnou elektřinou se může stát během několika desítek let realitou. Stačí k tomu současné technologie a výrobní ceny, jedinou podmínkou jsou nové dálkové rozvody s nižšími ztrátami.

2. nejoblíbenější nápoj světa - čaj

seriál :: Historie věcí kolem nás

Umíte si představit jaké by to bylo, kdyby nebyl objeven čaj? Nebyly by čajové servisy, čajové obřady, čajové lžičky, čajovny nebo čaj o páté.

Je nová Škoda Octavia hezčí?

Je to jedno z aut, které na silnicích v Česku potkáte nejčastěji. Je to zároveň i nejúspěšnější škodovácký model – Škoda Octavia. Teď se trochu změnila. Jestli k lepšímu, je otázkou.

Sluneční brýle bez UV filtru očím škodí

seriál :: Historie věcí kolem nás

V minulosti nesloužily zabarvené brýle vždy jen k ochraně očí před sluncem. Sluneční brýle jako takové jsou fenoménem až dvacátého století.

Aukce online - světové eBay

seriál :: Jak na aukce online

Největší aukční server s názvem eBay je jakousi matkou aukcí online. Dnes pod touto doménou můžete nakoupit zboží z Ameriky, Anglie, Německa a dalších zemí. Pro Čechy se letos stalo eBay daleko dostupnější, jelikož nám konečně bylo umožněno založit si účet PayPal. Tak tedy jak na to.

Lamborghini pro rodinu

Je to supersportovní auto, ale přitom v něm odvezete manželku ke kadeřníkovi a děti na trénink. Jen ne dřív než za čtyři roky. Jo a ještě musíte mít aspoň pět milionů.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz