Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 13 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty

Peugeot 207 CC – na léto i na zimu

Je to kabriolet a není to kabriolet. Je to totiž kupé-kabriolet. Kombinace pro ty, kteří se bojí auta s plátěnou střechou, a zároveň chtějí poznat, jaké to je jezdit a řídit auto s nebem nad hlavou. Peugeot 207 CC.

Konec internetových lží?

Lidé, kteří využívají internet k seznámení, často lžou o svém pohlaví, věku, sexuální orientaci nebo státní příslušnosti. Odborníci z vývojového centra Microsoftu v Pekingu zjistili, že skutečnou totožnost uživatele internetu není obtížné odhalit.

Monumentální herec s tragickým nervem

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Zdeněk Štěpánek byl robustní realista psychologického směru a do svých postav se vždy důsledně převtěloval. Zároveň do nich vkládal své téma, touhu po velikosti a víru v život," napsal teatrolog František Černý o nezaměnitelném velikánovi českého divadelního i filmového umění…

Porsche Cayman – hranice jsou jinde

Ferrari, Maserati a Porsche. Tři automobilové značky, o jejichž sportovních ambicích není potřeba příliš mluvit. Jaké to ale je, svézt se v autě, které je jen pro zábavu.

Kultivovaný herec bez patetických gest

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Je moudrost, dovedeme-li moudrým naslouchat," pronesl člověk, jenž strávil téměř půl století na jevišti, před kamerou i mikrofonem. Karel Höger dokázal strhnout publikum zcela neokázalým hereckým projevem…

Behind the wheel

seriál :: Language corner

The history of the automobile is the history of dozens of men and inventions in at least half a dozen countries.

Škoda Romster Scout - praktické auto pro rodinu

Škoda Roomster Scout. Praktické auto, které navíc ještě poměrně dobře vypadá. Bohužel na něj potřebujete nejmíň 430 tisíc. Zvolit můžete ale i základní verzi roomstera, která se prodává o 90 tisíc levněji.

Po stopách Sherlocka Holmese

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Je to má stará zásada, že jakmile vyloučíte nemožné, všechno ostatní, co zbude, ať je to jakkoli nepravděpodobné, musí být pravda" - autorem těchto slov není nikdo jiný, než slavný Sir Arthur Conan Doyle. Spisovatel, jenž k nám již přes sto let promlouvá slovy Sherlocka Holmese…

Chcete vlastní registrační značku?

Taky vás rozčilují majitelé „espézetek“ s náhodně obdrženými čísly ve stylu 5A5 5555? Nebo naopak po podobné registrační značce toužíte? Pokud jste kladně odpověděli na druhou otázku, pak se brzy dočkáte.

How to make money - and how not to!

seriál :: Language corner

Some people know a good investment when they see one. Others let golden opportunities pass them by.

Nový Ford Mondeo - jaký je?

Jeden z nejoblíbenějších automobilů střední třídy omládl. Nová generace Fordu Mondeo příští měsíc vyjede i na české silnice. Jaká novinka se základní cenou 600 tisíc korun doopravdy je, jsem vyzkoušel při mezinárodním představení.

Roztomilý mercedes do města

Chtěli jste mít mercedes, jenže vám chybí potřebný milion na účtu? Pak je tu varianta v podobě nejmenšího modelu třídy. Vypadá roztomile a na ojetý stačí 200 tisíc. A skvěle se s ním parkuje.

Jaká jsou práva policistů

Bojíme se jich, i když je jejich úkolem především nám pomáhat. O kom je řeč? O dopravních policistech a městských strážnících. Jaké vlastně mají pravomoci?

Hypotéky podrývají sebevědomí muže

Hypotéka je původně dobrá myšlenka, která se jaksi pokazila.

Citroën C4 Picasso - radost z designu

Citroën se po nepříliš povedených 90. letech vrací mezi auta, která se líbí na první pohled. O novince C4 Picasso to platí určitě. I když jde „jen“ o rodinné auto, hravý design tu má velkou roli.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz