Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 47 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty

Jak správně odmrazit mrazák? A kdy je ta správná chvíle?

Dvířka mrazáku zarostlá do krusty ledu jsou znamením, že jsme něco zanedbali. Pokud nemáte mrazák se systémem defrost, pak musíte na odmrazování myslet sami. Jednak na tom něco málo ušetříte na spotřebě elektrické energie, jednak budete moct udělat probírku toho, co v mrazáku či lednici vlastně skladujete za poklady.

SEAT představuje zcela nový Leon

Zcela nový Leon míří do velmi konkurenčního evropského segmentu hatchbacků nižší střední třídy jako první sériově vyráběný vůz s novým designérským stylem značky SEAT, který měl předpremiéru na koncepčních vozech IBE, IBX a IBL.

Připravované změny v maturitě 2013

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dne 17. července 2012 informovalo veřejnost o činnosti pracovní skupiny pro revizi maturitní zkoušky a o svém záměru na základě doporučení této skupiny prosadit změny v pravidlech konání maturit, které by platily již pro jarní zkušební období 2013. V článku naleznete nejdůležitější informace, otázky a odpovědi.

Divný radar, aneb jak nasbírat třikrát za sebou pokutu v Německu

seriál :: Zvesela na víkend

"Co to bylo za záblesk?" zeptala se nervózním hlasem moje právoplatná manželka. "Ty demente, to byl určitě radar! Radar!" Čímž ale její lamentování neskončilo. "Panáček smrdí korunou, nemá ani na zimní gumy, ale na pokuty v eurech, to určitě dá dohromady..

Bez praxe nenajdou práci, bez práce nezískají praxi

Mladí lidé, kteří v letošním roce úspěšně opustili vzdělávací systém, si po prázdninové pauze hledají práci. Podzim je pro pracovní trh obdobím největšího náporu absolventů. Ti však často narážejí na problém, že bez praxe je zaměstnavatelé odmítají přijmout. Vyplývá to mj. i ze statistiky vývoje nezaměstnanosti v průběhu září.

S aplikací iCoach se odnaučíte kouřit i prostřednictvím telefonu. Bezplatně.

Kouříte vy, kouří vaši kamarádi, rodiče? A vy přitom chcete, aby cigarety zmizely z vašeho života, jen nevíte jak? Může pomoci i mobilní telefon. Aplikace iCoach, ověřený nástroj k odnaučení kouření a nedílná součást kampaně Evropské komise „Ex-kuřáci jsou nezastavitelní“ (www.exsmokers.eu), je nyní zdarma dostupná všem kuřákům i ex-kuřákům prostřednictvím „chytrých“ mobilních telefonů. Aplikace je dostupná pro iOS i Android a od 18. září si ji lze stáhnout v obchodech App store.

Test pneumatik: jen některé jsou zárukou bezpečí

Na základě aktuálního testu pneumatik lze s jistotou doporučit pouze osm sad. Naopak tři zcela propadly, na vině byla zejména nedostatečná ovladatelnost při řízení a brzdění.

Nové triky na předváděcích akcích

Neuplynuly ani tři měsíce od novely občanského zákoníku, která měla chránit seniory na předváděcích akcích, a prodejci už se snaží zákazy právními kličkami obejít. Jejich snahy jsou ale marné, zákon nelze ignorovat tak snadno.

Zákaz vstupu do supermarketu

seriál :: Zvesela na víkend

Vážená paní Fentonová, v průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě. Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené.

Češi souhlasí s prohibicí, v zastavení prodeje nebezpečného alkoholu však nevěří

Více jak dvě desítky obětí jedovatého metanolu a nebezpečí dalšího šíření nebezpečného alkoholu jsou v tuto chvíli pro většinu domácí populace dostatečným argumentem pro schválení alkoholové prohibice.

Nové Audi A3 přichází na český trh

Třetí generace modelové řady Audi A3 přináší do segmentu kompaktních prémiových vozů zcela nová měřítka ve všech oblastech od lehké konstrukce přes excelentní hospodárnost až po pokrokové informační, zábavní a bezpečnostní systémy. Ceny nového třídveřového Audi A3 začínají na 525 300 Kč; dvě výbavové linie, čtyři zážehové a dva vznětové motory; spotřeba paliva od 3,8 do 6,6 l/100 km..

Výroky a hlášky

seriál :: Zvesela na víkend

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje. Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.

5 tipů, jak prodloužit výdrž baterie chytrého telefonu

Chytré telefony jsou čím dál výkonnější a vybavenější. Nejnovější modely představené na nedávném veletrhu IFA jsou již opatřeny superrychlými procesory, 3D technologiemi i kamerami ve vysokém rozlišení. Velkým nedostatkem chytrých telefonů je ale rychlé vybíjení jejich baterie, která často vydrží nabitá sotva jeden den. Přinášíme vám proto několik tipů, jak výdrž baterie u svého smartphonu prodloužit.

Srdce ochrání zelenina. Nevěříte? Vědci mají důkaz

Přesně tak zní závěr jedné zajímavé americké studie. Pokud tedy srdeční choroby sužují vaši rodinu třeba již po více pokolení a vás to zneklidňuje, začněte své srdce chránit. Podle vědců stačí konzumovat zeleninu opravdu ve velkém.

Ceny v autobazarech – klamou především ty největší

seriál :: Zajíc v pytli

Poradci časopisu dTest kontrolovali celkem deset serverů, které nabízejí prodej ojetých automobilů. U čtyř z nich zjistili nezákonná pochybení při uvádění ceny.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz