Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 14 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty

Airbus pevně na nohou

Airbus po letech problémů stojí opět pevně na nohou. Tvrdí to alespoň jeho představitelé a naznačují to i nové objednávky. Například třináct nových zakázek na dvoupodlažní Airbus 380 (z toho jedna pro soukromé účely) a 172 objednávek na A350 XWB. Oba typy mají představovat konkurenci Boeingu a jeho 787 Dreamlineru.

Houpání Miloše Kopeckého

seriál :: Kdo to vlastně byl

„Narodil jsem se v meziválečném čase před velkou světovou krizí a jediné hezké, co se o té době dá říct, je to, že jsem se v ní narodil já,“ pronesl fenomenální herec, kterému byl osudem určen pekelný úděl. Miloš Kopecký prožil život na houpačce extrémně proměnlivých nálad, jež ho dokázala vyšvihnout na vrchol blaha a záhy strhnout do hlubin beznaděje…

Bugatti Veyron - splněný sen

Kolik byste dali za auto? Sto tisíc? Půl milionu? Milion? A co kdyby těch milionů bylo třicet sedm? I to je možné. Za tyhle peníze dostanete supersportovní Bugatti Veyron.

Kdy půjdeme do důchodu?

Již ve třech evropských zemích je důchodový věk 67 let (Dánsko, Island a Německo). V Irsku činí 66 let a důchodový věk v 67 letech je na spadnutí ve Švédsku a Velké Británii. V drtivé většině západoevropských zemích přitom činí důchodový věk 65 let. Jaká se dá tedy očekávat hranice pro odchod do důchodu v Česku?

Kdy dojdou suroviny?

Lidstvo využívá nerostné zdroje rychlostí, která začíná budit obavy. Jak dlouho potrvá, než se zásoby vyčerpají? Čím se dají nahradit?

Fun on-line - natočte si vašeho chlupáče

seriál :: Normálně virtuálně

Máte doma kočku, psa, křečka, nebo jiného ptáka? Tak to už jste se zcela jistě někdy prohýbali v pase v záchvatu smíchu při pozorování jejich alotrií.. kam se hrabe televize..

Naučte se anglicky - teď!

NEJLEPŠÍ LETNÍ ANGLIČTINA? Pokud už léta patříte mezi "stálé začátečníky" angličtiny a k učebnici se nemůžete dokopat, zkuste to jinak. Na English campech vás naučí mluvit samotní Američané a ještě vás z přátelství pozvou k sobě do Států.

Citroën 2CV - radost ze života

Chtěli byste mít auto, na které se každý usmívá? Pak mám jeden tip. Pořiďte si Citroën 2CV. Nic vám to neříká? A co název Kachna?

Studenti v práci

Nevím, jak jste na tom v práci s nováčky vy, ale já je docela vítám jako příjemný nový vítr, který k nám obvykle zavane z vysoké školy díky personálnímu oddělení.

Ve stylu Alfonse Muchy

Alfons Mucha významně ovlivnil světové umění sklonku 19. století a zařadil se k nejslavnějším představitelům období secese. Během svého úspěšného pařížského působení razil myšlenku nového dekorativního umění, které si díky popularitě moravského rodáka vysloužilo pojmenování „Styl Mucha“…

Děláte „řidičák“? Co vás čeká.

Bez řidičského průkazu se dnes obejde málokdo. Co vás ale čeká před tím, než ho budete mít v kapse? A jak vybrat tu pravou autoškolu?

Nový Fiat 500 - roztomilejší už být nemůže

Předělávají se oblíbené písničky, předělávají se oblíbené filmy a předělávají se i oblíbená auta. Posledním příkladem je nový Fiat 500. Jeho předchůdce umožnil Italům přesedlat ze skútru do automobilu. A oni ho za to milují.

Ernest Hemingway a ztracená generace

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Člověk není stvořen pro porážku. Člověka je možné zničit, ale ne porazit." Takto stručně a jasně se vyjádřil v duchu svého vlastního přesvědčení jeden z nejznámějších amerických spisovatelů. Ernest Hemingway se řadí k tzv. ´ztracené generaci´ a zároveň je symbolem formálně nekomplikovaného psaní s hlubokým vnitřním nábojem a výrazným podtextem…

Fun on-line aneb dejte si Cyber-Cocktail

seriál :: Normálně virtuálně

Brouzdáte někdy zbůhdarma po netu? Věříte, že někdy i blbost potěší? Tak právě pro vás tu něco máme.. doslova na dosah jednoho kliknutí..

Likvidace automobilu – hlavně ekologicky

Je vaše auto starší než vy a už ani nemá cenu ho prodávat do autobazaru? Co pak s ním? Především je potřeba vědět, že ho musíte nechat ekologicky odstranit. A s největší pravděpodobností to nebude zadarmo.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz