Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 14 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty

Bugatti Veyron - splněný sen

Kolik byste dali za auto? Sto tisíc? Půl milionu? Milion? A co kdyby těch milionů bylo třicet sedm? I to je možné. Za tyhle peníze dostanete supersportovní Bugatti Veyron.

Kdy půjdeme do důchodu?

Již ve třech evropských zemích je důchodový věk 67 let (Dánsko, Island a Německo). V Irsku činí 66 let a důchodový věk v 67 letech je na spadnutí ve Švédsku a Velké Británii. V drtivé většině západoevropských zemích přitom činí důchodový věk 65 let. Jaká se dá tedy očekávat hranice pro odchod do důchodu v Česku?

Kdy dojdou suroviny?

Lidstvo využívá nerostné zdroje rychlostí, která začíná budit obavy. Jak dlouho potrvá, než se zásoby vyčerpají? Čím se dají nahradit?

Fun on-line - natočte si vašeho chlupáče

seriál :: Normálně virtuálně

Máte doma kočku, psa, křečka, nebo jiného ptáka? Tak to už jste se zcela jistě někdy prohýbali v pase v záchvatu smíchu při pozorování jejich alotrií.. kam se hrabe televize..

Naučte se anglicky - teď!

NEJLEPŠÍ LETNÍ ANGLIČTINA? Pokud už léta patříte mezi "stálé začátečníky" angličtiny a k učebnici se nemůžete dokopat, zkuste to jinak. Na English campech vás naučí mluvit samotní Američané a ještě vás z přátelství pozvou k sobě do Států.

Citroën 2CV - radost ze života

Chtěli byste mít auto, na které se každý usmívá? Pak mám jeden tip. Pořiďte si Citroën 2CV. Nic vám to neříká? A co název Kachna?

Studenti v práci

Nevím, jak jste na tom v práci s nováčky vy, ale já je docela vítám jako příjemný nový vítr, který k nám obvykle zavane z vysoké školy díky personálnímu oddělení.

Ve stylu Alfonse Muchy

Alfons Mucha významně ovlivnil světové umění sklonku 19. století a zařadil se k nejslavnějším představitelům období secese. Během svého úspěšného pařížského působení razil myšlenku nového dekorativního umění, které si díky popularitě moravského rodáka vysloužilo pojmenování „Styl Mucha“…

Děláte „řidičák“? Co vás čeká.

Bez řidičského průkazu se dnes obejde málokdo. Co vás ale čeká před tím, než ho budete mít v kapse? A jak vybrat tu pravou autoškolu?

Nový Fiat 500 - roztomilejší už být nemůže

Předělávají se oblíbené písničky, předělávají se oblíbené filmy a předělávají se i oblíbená auta. Posledním příkladem je nový Fiat 500. Jeho předchůdce umožnil Italům přesedlat ze skútru do automobilu. A oni ho za to milují.

Ernest Hemingway a ztracená generace

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Člověk není stvořen pro porážku. Člověka je možné zničit, ale ne porazit." Takto stručně a jasně se vyjádřil v duchu svého vlastního přesvědčení jeden z nejznámějších amerických spisovatelů. Ernest Hemingway se řadí k tzv. ´ztracené generaci´ a zároveň je symbolem formálně nekomplikovaného psaní s hlubokým vnitřním nábojem a výrazným podtextem…

Fun on-line aneb dejte si Cyber-Cocktail

seriál :: Normálně virtuálně

Brouzdáte někdy zbůhdarma po netu? Věříte, že někdy i blbost potěší? Tak právě pro vás tu něco máme.. doslova na dosah jednoho kliknutí..

Likvidace automobilu – hlavně ekologicky

Je vaše auto starší než vy a už ani nemá cenu ho prodávat do autobazaru? Co pak s ním? Především je potřeba vědět, že ho musíte nechat ekologicky odstranit. A s největší pravděpodobností to nebude zadarmo.

Peugeot 207 CC – na léto i na zimu

Je to kabriolet a není to kabriolet. Je to totiž kupé-kabriolet. Kombinace pro ty, kteří se bojí auta s plátěnou střechou, a zároveň chtějí poznat, jaké to je jezdit a řídit auto s nebem nad hlavou. Peugeot 207 CC.

Konec internetových lží?

Lidé, kteří využívají internet k seznámení, často lžou o svém pohlaví, věku, sexuální orientaci nebo státní příslušnosti. Odborníci z vývojového centra Microsoftu v Pekingu zjistili, že skutečnou totožnost uživatele internetu není obtížné odhalit.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.