Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 17 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty

Blue-ray ovládne jen náročné diváky filmů

Odkojeni na gramofonových deskách a magnetofonových páskách, později videokazetách, jsme jen taktak odolali náporům CéDéček a DýVýDýček. Budeme však už brzy opět muset vyrůst. Již nějakou dobu na nás zatím neúspěšně útočí blue-ray nebo-li modrý paprsek. Díky němu jsou ale filmy opět o něco kvalitnější!

Odhalování čtenářských profesí končí

seriál :: Odhal svou profesi

Po několik týdnů běžela na magazínu redakční soutěž Odhal svou profesi. Zasílali jste nám vaše texty a my z nich vybírali ty nejlepší. Dnes soutěž končí, vyhlašujeme vítěze a voláme po novém tématu!

Zachraňte Willyho 4. - příběh nejslavnější kosatky světa

Koho z nás nevzal za srdce slavný hollywoodský příběh o kosatce Willym, který se dočkal dokonce dvou pokračování a ohromného světového úspěchu. O slavných hvězdách filmového světa se píše stále, tak proč nenahlédnout do životního příběhu nejslavnější kosatky na světě?

A candle

seriál :: Language corner

A candle is a light source. Prior to the mid 19th century, candles were frequently made from tallow (a byproduct of beef-fat rendering). The fuel now is nearly always some form of wax, with paraffin wax being the most common. Candles made from gel, soy, beeswax, and vegetable products are also available.

Sportovní auto do terénu

Auto do terénu, které nejlépe pojede po dálnici. Má dvoudveřovou karoserii kupé. Přitom dveří má pět. Že to nedává smysl? Pak se seznamte s novým BMW X6.

Jak se zrodil kalendář

Kde, kdy a jak vznikl současný kalendář? Jak počítat dny, měsíce a roky a nedopustit se nepřesnosti? Jsou dnešní kalendáře spolehlivé?

Rok 2008 z pohledu motoristy

Co čeká řidiče v roce 2008? Především by se měli připravit na fakt, že je jízda autem vyjde o něco dráž. Fanoušci aut se ale dočkají desítek nových modelů – tím nejzásadnějším bude nová Škoda Superb.

Bloudíte v myšlenkových mapách?

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě? Tak přesně tohle jsem si říkal o myšlenkových mapách. Nežli jsem okusil jablko poznání. Nežli jsem se z pýchy moderního světa vrátil k jednoduchým a funkčním jeskynním malbám.

Pořiďte si nezbytné věcičky pro uchyláčky

Už jste přemýšleli, co koupíte svým blízkým k Vánocům? Nepatříte k těm, kteří si půjčují na dárky, aby dokázali hodnotou darů svým blízkým, jak moc jim na nich záleží? Tak právě pro vás máme zajímavé úchylné tipy dárků, které překvapí naprosto každého. A to příjemně i nepříjemně.

Profese - sypu si popel na hlavu

seriál :: Odhal svou profesi

Ano, sypu si popel na hlavu. Kolegové mi to říkali, ať už téma soutěže změním, ale já si prosadila svou. A proto teď musím vysvětlovat a psát o té své profesi... Ve článku najdete také vítězný soutěžní příspěvek z listopadu!

Oblíbená škodovka v novém

Začne se prodávat v lednu, ale objednat jde už nyní. Nejlevnější stojí 302 900 korun. Nová Škoda Fabia Combi.

Odhal svou profesi - nejsem cirkusačka

seriál :: Odhal svou profesi

Poslední listopadový příspěvek do redakční soutěže Odhal svou profesi napsala čtenářka amidala. Jde o to, že i když má její profese neatraktivní název, mohou se v ní dít věci neuvěřitelné. Klienti jsou někdy totiž velmi zapeklití...

Adrenalin ve fotografiích

Také si užíváte sportu nejraději na gauči a s ovladačem v ruce? Tak se alespoň podívejme, jak aktivní část bytí pojímají lidé, kterým je k životu třeba adrenalinu.

Omylem k dokonalosti

Počítače se na rozdíl od lidí nemýlí. Možná je v tom jejich slabost. Mají-li být dokonalejší, musí se umět učit z vlastních chyb.

Neplaťte zbytečně za přístroje do auta

Kdo se má v té technice vyznat?! Koupíte si autorádio a za týden zjístíte, že musíte ještě dát čtyři tisíce za handsfree sadu pro váš mobil. A to rádio nečte MP3ky, takže se vracíte k vypalování klasických CD a MP3ky posloucháte jen doma na počítači. Neexistuje do auta něco univerzálního?
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.