Články FiftyFifty.cz, strana 58

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 58 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 58

FiftyFifty

Nová Octavia Scout: Skutečný dobrodruh pro rodinu a volný čas

Nová Octavia Scout: Skutečný dobrodruh pro rodinu a volný časNová ŠKODA Octavia se začlenila do rodiny Scoutů. Individualistický všestranný automobil by rád zaujal svými vynikajícími jízdními vlastnostmi i mimo zpevněné cesty, moderním pohonem všech kol a robustním offroadovým vzhledem.

Poloviční desatero pro bezproblémový nákup zájezdu online

seriál :: Zajíc v pytli

Poloviční desatero pro bezproblémový nákup zájezdu onlineAť už se v létě chystáte relaxovat u moře, nebo poznávat památky a restaurace evropských měst, správným výběrem zájezdu na internetu můžete nejen ušetřit, ale také se vyhnout mnoha zklamáním. V dalším textu naleznete základní rady, jak si chytře vybrat dovolenou online.

Vyřízení reklamace bez čekání? Jedině za úplatu

seriál :: Zajíc v pytli

Vyřízení reklamace bez čekání? Jedině za úplatuBlesková či okamžitá výměna, kterou dnes nabízí někteří prodejci elektroniky a spotřebičů jako placenou službu, je uložena zákonem. Prodejci si tak nechávají platit za plnění svých povinností, čímž se dostávají do rozporu se zákonem.

Příslušenství, která vám mohou zpříjemnit dovolenou

Příslušenství, která vám mohou zpříjemnit dovolenouPowerbanka, univerzální nabíjecí sada nebo třeba malý transmitér pro vaše autorádio, to jsou drobnosti, které vám díru do rozpočtu dovolené rozhodně neudělají, ale mohou vám zasloužené chvíle volna učinit pohodovějšími..

Změnil vám operátor tarif? Braňte se!

Změnil vám operátor tarif? Braňte se!Změna tarifu je nedílnou a zcela přirozenou součástí existence každého uživatele mobilního telefonu. V jednom období totiž lidé kupříkladu preferují psaní SMS, v jiném naopak více volají. Pro každý způsob chování se pak logicky hodí účtování s jinými prioritami.

Cestovní pojištění skrývá mnohé nástrahy, čtěte smlouvu pozorně, radí odborníci

Cestovní pojištění skrývá mnohé nástrahy, čtěte smlouvu pozorně, radí odborníci Bez cestovního pojištění nejezdí do zahraničí snad už nikdo. Většina klientů se ovšem spokojí jen s pojištěním léčebných výloh, aniž by si navíc ověřila výši plnění. Hrozí jim proto, že se dostanou do situací, kdy přijdou o statisíce korun.

Slibují levnější tarif. Vážně je to výhodné?

seriál :: Zajíc v pytli

Slibují levnější tarif. Vážně je to výhodné?Společnost Korektel s.r.o. slibuje svým zákazníkům vyjednání slevy 30 až 60 % z měsíční útraty za telekomunikační služby. Obstarání slevy však spočívá pouze ve zhlédnutí vyúčtování a smlouvy a jednom telefonátu s operátorem zákazníka. Za to si obchodník účtuje odměnu.

Chystáte stavbu garáže? Nepodceňte přípravu a kvalitní materiál

Chystáte stavbu garáže? Nepodceňte přípravu a kvalitní materiálUjasnit si, jaký typ garáže je ten pravý či zvolit správný stavební materiál a postup. Nejen to patří k základním rozhodnutím, která by měla předcházet každé stavbě garáže a neměla by se proto podcenit. Včasné plánování a promyšlená příprava nám totiž může ušetřit nejen peníze, ale také čas a starosti.

Alkalické baterie – drahé se nevyplatí

seriál :: Zajíc v pytli

Alkalické baterie – drahé se nevyplatí Vyšší cena rovná se vyšší kvalita? V případě tužkových baterií není tento předpoklad na místě. Spotřebitelský časopis dTest zkoumal výdrž 13 modelů jednorázových alkalických článků dostupných v českých obchodech. Výsledky měření ukázaly, že rozdíly ve výdrži jednotlivých modelů nejsou zdaleka tak velké jako rozdíly v jejich pořizovacích cenách.

ŠKODA pokračuje v CNG-ofenzívě s novým modelem Octavia G-TEC

ŠKODA pokračuje v CNG-ofenzívě s novým modelem Octavia G-TEC Při rozšiřování rodiny ekologických modelů klade ŠKODA stále větší důraz na vozy poháněné zemním plynem. Již nyní lze na českém trhu objednávat nové modely ŠKODA Octavia G-TEC a ŠKODA Octavia Combi G-TEC. Tím se nabídka CNG vozů značky ŠKODA rozrostla na tři modely. Městský vůz Citigo s pohonem na zemní plyn se na evropských trzích úspěšně prodává od konce roku 2012.

3 základní rady, jak si připravit fotoaparáty i kamery na dovolenou

3 základní rady, jak si připravit fotoaparáty i kamery na dovolenouKaždoroční sezóna letních dovolených stojí takřka před námi a nezbytnou součástí jakéhokoliv cestovatele musí být vhodně připravené záznamové zařízení. Pro zaznamenání těch nejlepších vzpomínek je vždy potřeba mít nachystaný fotoaparát nebo videokameru pro několikadenní užívání.

Klíšťata od Vás utečou!

Klíšťata od Vás utečou!Jak na klíšťata a komáry? Máme pro vás (prý) zaručený a vyzkoušený recept proti klíšťatům. Návod na domácí biorepelent je přímo ze Švédska (jak se praví v e-mailu příchozím do redakce)..

Slunce pohltí Zemi aneb co vás o slunci ve škole nenaučili

Slunce pohltí Zemi aneb co vás o slunci ve škole nenaučiliSlunce se v posledních dnech hlásí o slovo a my se můžeme začít radovat z první vydatné dávky slunečních paprsků. Ačkoliv je význam Slunce a jeho energie pro naši planetu nepostradatelný, mnozí z nás toho o něm příliš nevědí. V následujícím článku proto přinášíme několik zajímavostí o hvězdě zvané Slunce.

5 nejčastějších mýtů o plastových obalech

5 nejčastějších mýtů o plastových obalechPlastické hmoty a obalové materiály z plastů nemají mezi lidmi tu nejlepší pověst. Často však neprávem. Obalové materiály z plastických hmot jsou hygienické, zdravotně nezávadné a snadno recyklovatelné.

Notebooky pod 10 tisíc korun: fakta a mýty

Notebooky pod 10 tisíc korun: fakta a mýty Jsou levnější notebooky pomalé, poruchové a mají mizerné zpracování? Už dávno ne. Dnes můžete pro běžnou práci sehnat spoustu povedených přístrojů do deseti tisíc.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.