Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 22 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty

Boeing a Airbus, dva giganti leteckého průmyslu

Boeing a Airbus. Oba nabízejí vynikající letadla a nestačí krýt poptávku. Dlouhé seznamy objednávek mají na několik let dopředu. Proč tedy vývoj i výroba váznou? Jaké mají perspektivy?

Wichterleho převratná kontaktní čočka

seriál :: Historie věcí kolem nás

Již v šestnáctém století si Leonardo da Vinci pohrával s myšlenkou čočky, která by se aplikovala přímo do oka. Dnešní kontaktní čočka má za sebou dlouhý vývoj.

Na cestě k dospělosti

Co se děje v mozku dospívajících? Čím se liší jejich myšlení od dětí i dospělých? Poprvé v historii má věda v rukou přesné odpovědi.

I brýle mají svou historii

seriál :: Historie věcí kolem nás

V moderní době, kdy stále přibývá lidí s oční vadou s nutností nosit brýle, si už ani nedokážeme život bez této pomůcky, nahrazující dobrý zrak, představit…

Nový Ford Fiesta je pro ženy jako stvořený

Jedno z nejhezčích malých aut určených hlavně pro ženy se blíží do Česka. Nový Ford Fiesta se začne prodávat během podzimu.

Internetové aukce na Aukro.cz

seriál :: Jak na aukce online

Jak nakupovat a prodávat na nejnavštěvovanějším aukčním serveru a jaké fígle lze využít na Aukro.cz.

Aukce online mohou ušetřit i vydělat

seriál :: Jak na aukce online

Aukce online, neboli aukce zprostředkované pomocí internetu se staly hodně rozšířeným fenoménem. Prodává se zde vše, od ponožek přes pejsky, až po bazény a auta.

Dopravní značky v Evropě

seriál :: Historie věcí kolem nás

Za předchůdce dopravních značek můžeme považovat už otisky chodidel pravěkých lidí. Podle nich se totiž ostatní orientovali a jejich následováním pak prošlapávali pěšiny a stezky. Svou cestu pravěcí lidé také mapovali pomocí stromů a dalších, v přírodě dostupných pomůcek.

Holení během staletí II. – ženy

seriál :: Historie věcí kolem nás

Ženskou část populace sice většinou netrápí vousy, ale přesto zde byla snaha vymyslet způsob, jak odstranit nežádoucí porost na svém těle.

Za kurs bezpečné jízdy vám odečtou tři body

Jste řidič, který si moc neláme hlavu s dopravními předpisy a vaše bodové konto řidiče se povážlivě blíží k hranici dvanácti bodů, po jejichž dosažení na rok přijdete o řidičák? Pak si tři body nechte umazat. Kurz bezpečné jízdy stojí devět tisíc korun.

Podvodníci s automobily

Na Sdružení obrany spotřebitelů se obracejí v poslední době spotřebitelé se zkušeností s podvodným prodejem automobilu na inzerát z Německa. Proto SOS upozorňuje spotřebitele, aby při platbách do ciziny pro obtížně identifikovatelného příjemce byli velmi obezřetní.

Mladí miliardáři

Nikdy v historii nebylo možné zbohatnout tak rychle jako dnes. Dokazují to žebříčky nejbohatších lidí planety. Věk okolo třiceti čtyřiceti let už dávno není výjimkou. Někteří miliardáři jsou ještě mladší.

Holení během staletí I. - muži

seriál :: Historie věcí kolem nás

Historie holení začíná už u pravěkých lidí, v době 100 tisíc let před naším letopočtem. Starověké jeskynní malby dokazují, že naši prapředci znali způsob, jak se vousů zbavit.

Sojuz se stěhuje

Kosmické rakety typu Sojuz patří k nejúspěšnějším svého druhu. Od příštího roku by měly začít startovat ze základny Kourou ve Francouzské Guyaně. Má to být nová kapitola rusko-evropské vesmírné spolupráce.

Vibrátor - nástroj medicíny

seriál :: Historie věcí kolem nás

Již od prvního století před naším letopočtem lékaři za pomocí masáže přiváděli ženy k orgasmu, aby je zbavili záhadných nemocí (především hysterie). Vibrátor pak byl vynalezen jako pomůcka, která měla tuto práci vykonat rychleji a umožnit tak doktorům prohlédnout více pacientů…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz