Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 15 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty

Rumunsko ve fotografiích

Původ těchto fotografií je nejasný, zrovna tak jako datum jejich pořízení. Doufejme, že je to už dávno...

Kupé se lví silou - Peugeot 308

S příchodem nového Peugeotu 308 představuje francouzská automobilka koncept sportovního kupé 308 RC Z. Studie je přehlídkou téměř všech technických inovací, které má Peugeot přichystané pro další léta.

What type are you?

seriál :: Language corner

If you were caught in a traffic jam, would you get annoyed and honk your horn, or would you sit calmly and wait? Your reaction may indicate whether your personality is “Type A” or “Type B”.

PC hry - zakázat nebo povolit?

Dobře vytvořená videohra učí hráče rychle se rozhodovat, reagovat, bystří smysly. To je psychologicky dokázáno. Jiným problémem je obsah videohry, na němž závisí, co se hráč vlastně učí. Obrovskou diskuzi vyvolalo rozhodnutí britského Výboru pro klasifikaci filmů nepovolit uvedení videohry Manhunt 2 (Lov na člověka 2) do prodeje.

Cena vzdělání poroste

Zajistit kvalitní vzdělání pro své dítě je snem všech rodičů. V mnoha vyspělých zemích je pro některé rodiče nedosažitelné, neboť na to prostě nemají peníze a kvalitní vzdělání není rozhodně zadarmo.

PHOBIAS!

seriál :: Language corner

A phobia is an irrational, persistent fear of certain situations, objects, activities, or persons. The main symptom of this disorder is the excessive, unreasonable desire to avoid the feared subject. When the fear is beyond one's control, or if the fear is interfering with daily life, then a diagnosis under one of the anxiety disorders can be made.

Průměrná mzda – 21 462 Kč

Průměrná mzda za druhé čtvrtletí letošního roku činila 21 462 Kč měsíčně, což je o 7,4% více než loni ve stejnou dobu. Česko tak spolu s Pobaltskými zeměmi patří mezi absolutní špičku v růstu mezd. Důvodem je především výkonná domácí ekonomika.

Fotografie jídla na týden

Máte někdy hlad nebo žízeň? Nedostává se vám peněz a chtěli byste se mít lépe? Podívejte se na fotografie, které vám připomenou, jak na tom skutečně jste. Narodili jste se totiž v Evropě.

Podivuhodné Ludolfovo číslo

Ludolfovo číslo dnes dokážeme určit s přesností tisíce miliard desetinných míst. Přesto v sobě skrývá řadu nezodpovězených otázek.

Virtuální chrámy

Chrámový komplex v kambodžském Angkoru trpí náporem turistů. Němečtí specialisté proto připravují virtuální procházku tímto souborem památek se všemi detaily výzdoby. Zájemci si mohou prohlédnout klášterní stavby v původní kráse na obrazovkách svých počítačů.

Autorská práva za prázdné CD! Je to normální?

Každý z nás si občas koupí krabici s prázdnými CD nebo DVD. Zdá se jako holý nesmysl za tyto čisté nosiče platit autorské poplatky, ale je to tak. Organizace OSA je pak spravedlivě rozdělí mezi umělce, jejichž dílo byste si eventuelně mohli vypálit.

Alfa Romeo Spider - kráska z Itálie

Když použiju část věty z jedné z povídek Šimka a Grossmanna, dá se o modelu Spider říct, že ke značce Alfa Romeo patří jako k velbloudovi hrb. Dvoumístný kabriolet totiž v různých podobách vyrábí už od roku 1947. V nabídce je i nyní.

Jeep Wrangler v posledním vydání

Jeep Wrangler je mezi terénními auty legenda. Za to vděčí hlavně svým schopnostem. V terénu jde totiž o jedno z nejlepších aut, která si můžete pořídit. Nyní přijíždí jeho nová generace.

TV on-line - magický svět pod hladinou

seriál :: Normálně virtuálně

Dovolená u moře nemusí být jen válení na pláži s termotaškou naloženou vysočinou.. zkusili jste si někdy vzít bombu na záda a sestoupit do modrého prostoru pod vaším nafukovacím lehátkem?.. pojďte.. vezmeme vás na malý výlet do čarovných hlubin..

Přesedněte na skútr

Žádné čekání na autobus nebo tramvaj. Žádné čekání v kolonách přecpaných měst, kam už se auta nevejdou. Jak na to? Kupte si skútr. Nový se dá sehnat i za 20 tisíc korun.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz