Články FiftyFifty.cz, strana 45

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 45 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 45

FiftyFifty

Jakto, že tramvaj neuhne?

seriál :: Zvesela na víkend

Záznam telefonního hovoru blond řidičky uvnitř: Miláčku jsi to ty? Jak kdo volá? Já! Přece tvoje prdelka. Miláčku, stal se problém....

Výrobci začínají štítkovat pneumatiky, informace na štítcích nejsou dostačující

Pro výrobce pneumatik platí od 1. července 2012 nová povinnost značit vyrobené pneumatiky informačními štítky. Ty budou sledovat hodnocení tří důležitých parametrů pneumatik, které mají pomoci nakupujícím při výběru. Podle odborníků však informace nejsou dostačující a štítky mohou negativně ovlivnit chování spotřebitelů. Při nákupu totiž mohou lidé opomenout další důležité vlastnosti pneumatik.

Chevrolet Cruze station wagon je novým favoritem pro rodiny

Dnešní městské rodiny vyžadují styl s praktičností, aby udržely krok se zrychlujícím se tempem práce a rodinného života. Od kávy „za pohybu" a smartphonů; výrobky a služby, které kupují a využívají vytížení rodiče, ovlivňují každodenní život stejně, jako jejich úkoly - včetně redefinice rodinného vozu.

Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV ve světové premiéře na autosalonu v Paříži

Japonská automobilka Mitsubishi Motors pokračuje ve svém ambiciózním plánu uvedení nové generace produktů šetrných k životnímu prostředí, a to prostřednictvím série hned několika premiér naplánovaných v průběhu mezinárodního autosalonu v Paříži (Mondial de l’Automobile 2012/27. září – 14. říjen 2012). Mezi klíčové momenty této ofenzívy patří světová premiéra úplně nového Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV (PHEV).

Skylink a CS Link klamou spotřebitele

seriál :: Zajíc v pytli

Satelitní digitální televize bez poplatků. To je první informace, kterou o Skylink a podobně o CS Link zjistíme, pokud zadáme jejich jméno do internetových vyhledávačů. Svým zákazníkům přitom od září zavádí servisní poplatek a povinnou výměnu starších karet.

Technologie HP rozhýbaly Madagaskar 3

Technologie HP a kreativita studia DreamWorks Animation SKG, Inc.’s (Nasdaq: DWA) se spojily, aby divákům připravily skvělý zážitek z 3D animace v celovečerním filmu Madagaskar 3, který dnes vstupuje do kin.

Srdce v rukou robota

Onemocnění srdce je jedno z nejrozšířenějších v populaci. Přestože výzkum v medicíně jde stále vpřed, pořád je u těchto případů vysoké procento úmrtnosti.

Hybridy začínají být doma i ve světě luxusních vozů. Příští rok se přidá Ferrari

Porsche, Mercedes, BMW, Lexus. Automobilky, jejichž vozy si mohou dovolit jen opravdu bohatí lidé, se přizpůsobují ekologickým trendům a nabízejí hybridní motory. Od příštího roku mezi ně bude patřit i italská luxusní značka Ferrari, píše San Francisco Chronicle.

Co když zkrachuje vaše banka?

Neděje se to často, český bankovní sektor je díky dohledu Česká národní banky zdravý, ale poměrně nedávná minulost ukázala, že stát se to může – krach banky či kampeličky. Ve Spojených státech letos zkrachovalo už 24 bank, otazníky se vznáší nad Řeckem i Španělskem. Jak se postarat o to, abyste o své uložené peníze nepřišli vy?

Ford B-MAX - nové městské kompaktní MPV

Od poloviny května si zákazníci v ČR mohou objednávat nový Ford B-MAX, unikátní kompaktní MPV s jedinečným systémem otevírání dveří a novým komunikačním systémem SYNC s funkcí automatického tísňového volání.

Láska prochází srdcem

Možná vás už někdy napadlo, proč srdce zobrazované jako symbol lásky se tak diametrálně odlišuje od reálné podoby tohoto orgánu. Symbolický obraz srdce, tak jak jej dnes známe, má ve skutečnosti původ v rostlinných ornamentech zdobících prehistorickou keramiku a jiné předměty. Teprve v průběhu středověku a ještě později nabýval postupně symbol srdce dnešní obvyklé podoby.

Dovolená s dluhy

seriál :: Zajíc v pytli

Banky a úvěrové společnosti nabízejí úvěr na cokoliv, třeba i na dovolenou. V době, kdy dochází k nárůstům osobních bankrotů, a banky vynakládají nemalé prostředky k podpoře finanční gramotnosti, není křiklavějšího případu zbytečného zadlužování.

Daňové úlevy u finančních produktů se vám mohou vymstít

S daňovými úlevami se již nesetkáváme jen v případě úvěrů na bydlení. Jsou rovněž důležitým prvkem struktury penzijního připojištění a životního pojištění. Oba produkty jsou díky podpoře státu velmi oblíbené, mohou ale zároveň způsobit nepříjemné finanční ztráty. Jejich předčasné ukončení totiž znamená zpětné doplacení daně.

Kupovat auto se slevou se nevyplatí

seriál :: Zajíc v pytli

Prodejci nových aut slibují velké slevy v případě koupě vozu na úvěr. Časopis dTest spočítal, na kolik taková sleva zákazníka přijde a za jakých podmínek, a varuje: V podmínkách prodejců je mnoho nezákonností, a koupě na úvěr se zpravidla nevyplatí.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz