Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 31 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 31

FiftyFifty

Sportovní elektromobil pro mladé - SEAT IBE

Kompaktní sportovní kupé španělské značky SEAT přesvědčivě dokazuje, že fascinující design a velké potěšení z jízdy nás čeká i v éře elektrické mobility. Studie SEAT IBE je sportovním a dynamickým konceptem pro městskou dopravu, který využívá ekologicky čistý pohon budoucnosti. Esteticky vytříbené tvary a atletické proporce konceptu IBE jsou zároveň vzrušujícím výhledem na další vývoj designu značky SEAT pro novou generaci vozů.

Sbohem, dráty

Každá domácnost je dnes plná nejrůznějších kabelů a nabíječek, které slouží jen jednomu přístroji a nelze je zaměnit. Je možné se bez nich obejít? Může být energie do přístrojů dodávána bezdrátově?

Sci-fi nebo HAARP

Svérázný postoj k ničivému zemětřesní na Haiti zaujal začátkem února venezuelský prezident Hugo Chávez. Podle něj vyvolal zemětřesení test americké zbraně z projektu HAARP. Oč vlastně jde? Existuje vůbec takový projekt a co je jeho cílem? Nebo je to zkratka, která patří do říše sci-fi ?

Ženě se ztrátou zraku lékaři implantovali elektrické oko

Padesátiletá žena z New Yorku, které bylo již jako třináctileté diagnostikováno pomalu se zhoršující onemocnění, jež ji postupně připravilo o zrak, se dočkala alespoň částečného uzdravení. Lékaři jí implantovali experimentální elektronické zařízení, které její schopnost vidět částečně obnovilo.

Nový model Porsche: Panamera a Panamera 4

Po úspěšném vstupu nejmladšího člena rodiny Porsche na světové trhy se 23. dubna 2010 na autosalonu v Pekingu představí zcela nová modelová řada vozu Panamera. Ta bude vybavena novým motorem V6 s objemem 3,6 litru, přímým vstřikováním, výkonem 300 k a točivým momentem 400 Nm.

Šokující ne/poctivost některých autobazarů

Sdružení obrany spotřebitelů došlo při kontrole nabídky konkrétních vozů nabízených v ČR v porovnání s jejich historií v zahraničí ke skutečně šokujícímu zjištění. Většina vozů přejezdem hranic na naše území „omládla“ o desetitísíce najetých kilometrů.

Sága rodiny Kennedyových

seriál :: Kdo to vlastně byl

Loni v dubnu zemřel v sedmasedmdesáti letech Edward Moore Kennedy. Byl posledním ze tří bratrů, kteří ovlivňovali chod americké politiky od počátku šedesátých let. Jejich rodina byla přirovnávána k rodinám evropských panovníků.

Displeje a soukromí

Přenosné počítače a mobilní komunikační přístroje stále častěji spoléhají na dotykové displeje. S jejich nástupem je spojen i problém ochrany soukromí.

Dynamické sportovní kombi: SEAT Ibiza ST

Seat důsledně pokračuje ve své produktové ofenzívě a s Ibizou ST rozšiřuje úspěšnou modelovou řadu o třetí karosářskou variantu. Stylové kombi je dokonalým vozem pro mladou a sportovně zaměřenou klientelu, kterou osloví typickými atributy produktů španělské značky: emocemi, skvělým designem, dynamikou, hospodárností, uživatelskou přívětivostí a finanční dostupností.

2010, rok elektromobilů?

Mluvilo se o nich už mnohokrát, tentokrát však jsou prý konečně doopravdy za dveřmi. Cesta na trh však nebude bez potíží.

Čtení myšlenek

Formulování myšlenky je výsledkem velmi složité činnosti mozku. Účastní se jí miliony navzájem propojených neuronů. Moderní skenery jsou schopny podrobně zmapovat aktivní body v mozku při vnímání konkrétních optických obrazců nebo akustických vjemů. Podle některých vědců je to první krok ke čtení myšlenek.

Jak vybírat bezpečný a spolehlivý online obchod?

Vzestupný trend nákupů přes internet je možno sledovat každý rok; Česká republika v tomto ohledu patří dokonce k nejdynamičtěji se vyvíjejícím zemím EU. Důvodem jsou zejména časové a finanční úspory, ale také možnost bezstresového výběru zboží z domova.

Albert Camus

seriál :: Kdo to vlastně byl

4. ledna uplynulo padesát let od tragické smrti spisovatele, pro něhož sláva a ocenění znamenaly jen zdroj nových pochybností o sobě a svém díle. Jeho život byl krátký, ale velmi intenzivní se závěrem v podobě absurdního dramatu.

Italský plnokrevník

Enzo Ferrari říkal, že nejlepší vůz je ten, který jeho automobilka teprve vyrobí. Pokud je to pravda, druhý nejlepší nese označení Ferrari 458 Italia.

Elektronická cigareta: nový bojovník v boji s kouřením?

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Možná jste o nich už slyšeli: elektronické cigarety, jejichž kouření by mělo být nejen ohleduplnější vůči okolí, ale dokonce může pomoci kuřákovi zbavit se jeho závislosti.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz