Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 16 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty

Reklama i ve vašem mobilu

Mobilní telefony jsou budoucností marketingu. Podle expertů nahradí inzerce v mobilech postupně inzerci na internetu, billboardech, v rozhlase, televizi i v tisku. Zatím mají inzeráty zveřejňované v mobilních telefonech většinou formu tiskových zpráv. To se zvolna mění.

Odhal svou profesi - krátkou hádankou

seriál :: Odhal svou profesi

V obnovené soutěži, v níž čtenáři představují své zaměstnání, dnes zveřejňujeme malou hádanku. Dobrý nápad popisuje profesi, kterou všichni známe z té druhé strany.

Evropské auto roku. Kdo vyhraje?

Prestižní soutěž Evropské auto roku bude znát v pondělí vítěze. Do finálového boje se dostalo sedm automobilových novinek, které se za posledních dvanáct měsíců začaly prodávat na evropském kontinentu. Kdo má šanci vyhrát?

Magnetofonovým páskám ještě neodzvonilo

Ještě to nemůžu pustit, vydrž. Musím počkat až se přetočí celá kazeta. Výrazy, které zná každý, kdo vyrůstal v osmdesátých letech, ještě předtím, než fenomén kompaktního disku ovládl domácnosti. Kazety se ale vrací, a to díky novému unikátnímu řešení - kazetovému přehravači plusdeckEX.

Každý mi závidí - jsem letuška

seriál :: Odhal svou profesi

Z mnoha soutěžních čtenářských příspěvků, které mají odhalovat profesi či zaměstnání, jsme vybrali právě tento. Splňuje všechny požadavky, je napsán lehce a na závěr pobaví. Po jeho přečtení si umíte představit, jaké to je, pohybovat se křížem krážem po světě na palubách letadel.

První auto z Číny dorazilo do Česka

Ráno vstanete, vyčistíte si zuby kartáčkem, který byl vyroben v Číně, pak se obléknete do trička, které bylo vyrobeno v Číně, obujete si boty, které byly vyrobeny v Číně, cestou do práce nebo do školy si pustíte MP3 přehrávač, který byl vyroben v Číně..

Odhal svou profesi II

seriál :: Odhal svou profesi

Obnovujeme soutěž, ve které soutěžící píší o svém zaměstnání. Každý pátek bude zveřejněn nejlepší příspěvek týdne, každý měsíc vyhlášen výherce 500,- Kč.

Jezděte na zimních pneumatikách

Teplota pod sedm stupňů Celsia. Jakmile se stane skutečností, auta by měla jezdit na zimních pneumatikách.

Výměna řidičáku - jak na to?

Téma řidičských průkazů je neustále diskutováno v televizi a novinách, ovšem praktický návod chybí. Jaké průkazy musí být tedy vyměněny a do kdy? Kam si mám jít řidičský průkaz vyměnit? Jak dlouho to bude trvat? Kolik mě to bude stát?

Kde na to ti Američané berou?

Nový školní rok nám nedávno začal a s ním se opět vrátily staré známé diskuse o bezpečnosti žáků při přecházení ulice před školou, neukázněných řidičích, kteří ve dvacítce jedou šedesát či více a o bezohlednosti našich řidičů k dětem vůbec. V Americe mají toto dávno vyřešené.

Our world is a smaller place

seriál :: Language corner

The explosion of information and communication technology has made our world a smaller place. Video phones, cellular phones, faxes, data networks and modems all serve to bring people together faster and more efficiently than even before.

S GPS navigací do světa, aneb neztraťte se na houbách

"Nepotřebuju mapu," slova, která každý muž-řidič řekne ve svém životě minimálně jednou. Většinou je tato věta doprovázena o pět kilometrů dál další: "Přece se nebudu ptát na cestu." A to vše za přítomnosti drahé polovičky, sedící na místě spolujezdce. Řešení na téma orientace v mapách a hledání cest leží přitom v nepříliš nákladné hračce: GPS navigaci!

Architekti se inspirují přírodou

Už ve starověku se nejrůznější architekti inspirovali přírodou. Staří Egypťané například palmami a květy lotosu a pokračuje to celou historií až do současné doby.

Japonsko chce zelený svět i pro automobily

Říjnová Tokyo Motor Show odhalí nové koncepty, které mají jediný cíl: zajistit čisté ovzduší a snížit emise CO2 po celém světě. Přichází tak s funkčními vozy využívajících elektřinu.

Jak na penále u zdravotního pojištění?

Každý drobný živnostník nebo podnikatel se během roku může dostat do situace, že nemůže řádně a včas odvést pravidelnou měsíční platbu zdravotního pojištění z důvodu, že jeho odběratelé mu nezaplatili. Zdravotní pojišťovna si potom za každý den prodlení od letošního roku účtuje 0,05% z dlužné částky (předtím dokonce 0,1%). Jak postupovat při obdržení vyúčtování pojistného nebo platebního výměru od pojišťovny?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz