Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 40 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty

Dlouhodobý test časopisu 'Auto Bild': SEAT Ibiza 'vřele doporučován'

Dlouhodobé testy jsou mnohými považovány za nejlepší způsob, jak prověřit přísliby kvality od výrobců automobilů. Nejnovější vydání německého automobilového časopisu „Auto Bild“ potvrzuje to, co řidiči vozů Ibiza již znají ze svých zkušeností. Tedy, že jejich volba sportovního španělského bestselleru byla správná jak z hlediska spolehlivosti a odolnosti, tak i z hlediska všech ostatních atributů.

Hyundai představil první vizualizaci nové generace modelu i30

Společnost Hyundai představila první vizualizaci nového modelu i30. Novou generaci jednoho z nejprodávanějších automobilů v segmentu C charakterizuje nový, odvážný a vzrušující design. Nový model i30 bude poprvé oficiálně představen v září na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu a vyrábět se bude v České republice.

Americká auta musí začít šetřit benzín, ´nařídil´ jim to prezident Obama

Americký prezident Barack Obama na konci července vyzval výrobce automobilů, aby přestali vyrábět palivově náročné vozy, informuje server Planetark.org.

S mobilem do přírody a pod stan? Nezapomeňte na nabíjení

Dovolená pod stanem, v přírodě a mimo civilizaci je ideální způsob, jak si odpočinout. Avšak ani v lesích či na horách se běžně neobejdeme bez mobilního telefonu, fotoaparátu či turistické navigace. Signál vybité baterie může na výletu nepříjemně zaskočit, proto vám poradíme, jak si i v přírodě zajistit zdroj elektrické energie.

Cestovní kanceláře požadují nezákonné storno poplatky

seriál :: Zajíc v pytli

Zákazníci mohou ze zákona od cestovní smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu odstoupit a cestovní kancelář si pro tyto případy může vyhradit odstupné, známé spíše jako storno poplatky.

Do roku 2013 zlevní solární panely o polovinu

Z analýzy poradenské společnosti Ernst & Young vyplývá, že obnovitelné zdroje energie mohou být do deseti let konkurenceschopné i bez dotací, píše deník Guardian.

Ford: bezpečněji s přívěsem u dalších modelů

Ford Motor Company nabízí evropským provozovatelům karavanů či jiných přívěsů za osobní automobil více bezpečí a jistoty.

Nepotřebné věci nevyhazujte. Darujte je za odvoz

Taky doma zakopáváte o věci, které už nepotřebujete, které už pravděpodobně nikdo nekoupí, ale vám je líto je vyhodit, protože jsou pořád funkční? A co je třeba darovat? Můžete tím někomu jinému udělat radost, sobě ulehčit a ještě být šetrný k životnímu prostředí.

Programy praček nejsou pro srandu králíkům!

Moje babička měla kdysi pračku, která uměla jen tři věci: vyprat, vyvařit a někdy vyždímat. Dnešní pračky mají tolik čudlíků, že by se s tím dal řídit letový provoz nad Evropou.

´Chytré´ rybářské sítě umožní uniknout příliš malým rybám

Každoročně umírají miliony ryb, které rybáři lovit nechtějí, ale které přesto uváznou v jejich sítích. Skoncovat by s tím mohl nový druh sítí nazývaný Safety Net, jenž by měl malým rybkám umožnit ze sítě uniknout a tak napomoci k udržitelnosti rybolovu, informuje server Ecologiaverde.com.

´Super písek´ by mohl vyřešit problém s nedostatkem pitné vody

Technologie čištění vody dosáhla za existenci lidské civilizace podstatných změn, ale jisté prvky se nemění. Jemnozrnný písek slouží jako filtrační materiál přibližně 6000 let.

Vlaky v Belgii bude pohánět solární energie

Střecha tunelu na rychlodráze z Paříže do Amsterdamu byla osazena 16 000 solárními panely, které budou dodávat energii pro nádraží v Antverpách a belgickou železniční síť, píše Guardian.

Co znamená nová směrnice pro české spotřebitele?

seriál :: Zajíc v pytli

Po téměř tříletém boji schválil Evropský parlament 23. června novou směrnici upravující práva spotřebitelů v oblasti nákupu přes internet a mimo prostory obvyklé k podnikání. Jejím cílem je především sblížit národní standardy a odstranit tak překážky, které spotřebitelům brání ve využívání volného trhu. A jak se plánovaná změna dotkne českých spotřebitelů?

Miniaturní ničitel nádorů na obzoru

Zacílit, vyslat, zaktivovat, zneškodnit. Tak nějak by mohla v budoucnu vypadat léčba rakoviny. V hlavní roli při zneškodňování nádorů budou vystupovat téměř neviditelné nanočástice.

Pořídit si v padesáti řidičák? Proč ne?

Autoškola není jen pro teenagery a milovníky zběsilé jízdy na přeplněných silnicích. Udělat si řidičský průkaz a být díky tomu zase o něco samostatnější vůbec není k zahození.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz