Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 40 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty

Americká auta musí začít šetřit benzín, ´nařídil´ jim to prezident Obama

Americká auta musí začít šetřit benzín, ´nařídil´ jim to prezident ObamaAmerický prezident Barack Obama na konci července vyzval výrobce automobilů, aby přestali vyrábět palivově náročné vozy, informuje server Planetark.org.

S mobilem do přírody a pod stan? Nezapomeňte na nabíjení

S mobilem do přírody a pod stan? Nezapomeňte na nabíjeníDovolená pod stanem, v přírodě a mimo civilizaci je ideální způsob, jak si odpočinout. Avšak ani v lesích či na horách se běžně neobejdeme bez mobilního telefonu, fotoaparátu či turistické navigace. Signál vybité baterie může na výletu nepříjemně zaskočit, proto vám poradíme, jak si i v přírodě zajistit zdroj elektrické energie.

Cestovní kanceláře požadují nezákonné storno poplatky

seriál :: Zajíc v pytli

Cestovní kanceláře požadují nezákonné storno poplatkyZákazníci mohou ze zákona od cestovní smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu odstoupit a cestovní kancelář si pro tyto případy může vyhradit odstupné, známé spíše jako storno poplatky.

Do roku 2013 zlevní solární panely o polovinu

Do roku 2013 zlevní solární panely o polovinuZ analýzy poradenské společnosti Ernst & Young vyplývá, že obnovitelné zdroje energie mohou být do deseti let konkurenceschopné i bez dotací, píše deník Guardian.

Ford: bezpečněji s přívěsem u dalších modelů

Ford: bezpečněji s přívěsem u dalších modelůFord Motor Company nabízí evropským provozovatelům karavanů či jiných přívěsů za osobní automobil více bezpečí a jistoty.

Nepotřebné věci nevyhazujte. Darujte je za odvoz

Nepotřebné věci nevyhazujte. Darujte je za odvozTaky doma zakopáváte o věci, které už nepotřebujete, které už pravděpodobně nikdo nekoupí, ale vám je líto je vyhodit, protože jsou pořád funkční? A co je třeba darovat? Můžete tím někomu jinému udělat radost, sobě ulehčit a ještě být šetrný k životnímu prostředí.

Programy praček nejsou pro srandu králíkům!

Programy praček nejsou pro srandu králíkům!Moje babička měla kdysi pračku, která uměla jen tři věci: vyprat, vyvařit a někdy vyždímat. Dnešní pračky mají tolik čudlíků, že by se s tím dal řídit letový provoz nad Evropou.

´Chytré´ rybářské sítě umožní uniknout příliš malým rybám

´Chytré´ rybářské sítě umožní uniknout příliš malým rybámKaždoročně umírají miliony ryb, které rybáři lovit nechtějí, ale které přesto uváznou v jejich sítích. Skoncovat by s tím mohl nový druh sítí nazývaný Safety Net, jenž by měl malým rybkám umožnit ze sítě uniknout a tak napomoci k udržitelnosti rybolovu, informuje server Ecologiaverde.com.

´Super písek´ by mohl vyřešit problém s nedostatkem pitné vody

´Super písek´  by mohl vyřešit problém s nedostatkem pitné vodyTechnologie čištění vody dosáhla za existenci lidské civilizace podstatných změn, ale jisté prvky se nemění. Jemnozrnný písek slouží jako filtrační materiál přibližně 6000 let.

Vlaky v Belgii bude pohánět solární energie

Vlaky v Belgii bude pohánět solární energieStřecha tunelu na rychlodráze z Paříže do Amsterdamu byla osazena 16 000 solárními panely, které budou dodávat energii pro nádraží v Antverpách a belgickou železniční síť, píše Guardian.

Co znamená nová směrnice pro české spotřebitele?

seriál :: Zajíc v pytli

Co znamená nová směrnice pro české spotřebitele?Po téměř tříletém boji schválil Evropský parlament 23. června novou směrnici upravující práva spotřebitelů v oblasti nákupu přes internet a mimo prostory obvyklé k podnikání. Jejím cílem je především sblížit národní standardy a odstranit tak překážky, které spotřebitelům brání ve využívání volného trhu. A jak se plánovaná změna dotkne českých spotřebitelů?

Miniaturní ničitel nádorů na obzoru

Miniaturní ničitel nádorů na obzoruZacílit, vyslat, zaktivovat, zneškodnit. Tak nějak by mohla v budoucnu vypadat léčba rakoviny. V hlavní roli při zneškodňování nádorů budou vystupovat téměř neviditelné nanočástice.

Pořídit si v padesáti řidičák? Proč ne?

Pořídit si v padesáti řidičák? Proč ne?Autoškola není jen pro teenagery a milovníky zběsilé jízdy na přeplněných silnicích. Udělat si řidičský průkaz a být díky tomu zase o něco samostatnější vůbec není k zahození.

dTest: Čtvrtinu prodejců automobilů zákon nepálí

seriál :: Zajíc v pytli

dTest: Čtvrtinu prodejců automobilů zákon nepálíO smluvní záruce, tedy záruce přesahující ze zákona povinné dva roky, se traduje, že může být v podstatě jakákoli, neboť je plně v rukou prodejce.

Nový SEAT Alhambra s pohonem všech kol přichází na český trh

Nový SEAT Alhambra s pohonem všech kol přichází na český trhSEAT pokračuje ve své produktové ofenzivě a výrazně rozšiřuje nabídku modelů. Alhambra v provedení 4WD s trvalým pohonem všech kol je od 1.6.2011 k objednání na českém trhu.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.