Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 18 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty

Peugeot 4007 - velké auto do města i na hory

Velké a bezpečné auto, které odveze sedm lidí. Navíc dobře vypadá i jezdí. Francouzská automobilka Peugeot má první auto do lehkého terénu.

Stíny digitální televize

Přechod z analogového televizního vysílání na digitální nemusí přinášet jen výhody. Jaké problémy nás čekají?

How to Be a Good Father

seriál :: Language corner

Anyone can be a father, but it takes a real man to be a daddy." A good father makes all the difference in a child's life. He's a pillar of strength, support and discipline. His work is endless and, oftentimes, thankless. But in the end, it shows in the sound, well-adjusted children he raises.

Auto z bazaru - dejte si peníze stranou

Nemáte peníz na nové auto, takže vám nezbývá nic jiného, než si pořídit ojetinu? Pokud ano, počítejte s tím, že kupní cena nebude jediným výdajem.

Vzpomínka na Jarmilu Novotnou

seriál :: Kdo to vlastně byl

Její osobnost byla předurčena k úspěchu – měla výrazné herecké nadání, sluncem prozářený hlas a ještě k tomu půvabný, dívčí zjev. Skromný člověk, vlastenka každým coulem – paní Jarmila Novotná – dobyla svým uměním svět. Její bytost přesto zůstává navždy nerozlučně spjata s rodnou zemí…

TV online - úlet do světa počítačové animace

seriál :: Normálně virtuálně

Popusťte uzdu vaší fantazii.. podlehněte světu optických klamů, živých snů, nočních můr a tajemné psychedelie.. stačí jen zmáčknout "play"..

Kuriozní překlepy na počítači

Psaní na počítači má mnoho úskalí. Své o tom ví každý, kdo používá automatické opravy překlepů. Anglická verze editoru Word má na svědomí řadu kuriozit, s nimiž se lze setkat i v oficiálních dokumentech.

Kosmické sluneční elektrárny

Slunce by se brzy mohlo stát velmi účinným zdrojem výroby elektrické energie. Stačí k tomu málo – solární panely umístěné na zemské oběžné dráze.

Ženám sluší Mini

Existuje-li něco, u čeho chlapi vlhnou, myslím tím v oblasti očí, kromě sklenice studeného piva v létě, kromě vítězného finále v hokeji, kromě příliš velké dávky křenu na klobásce, tak je to jistě pohled na ženu za volantem MiniCooperu.

Cosmetics

seriál :: Language corner

Use of cosmetics is widespread especially among women and these substances are used to enhance or protect the appearance or odor of the human skin. Cosmetics include skin-care creams, lotions, powders, perfumes, lipsticks, fingernail and toenail polishes, eye and facial makeup, permanent waves, hair colors, hair sprays and gels, deodorants, also baby products, bath oils, bubble baths, bath salts, butters and many other types of products.

Nový renault pro rodinu

Přemýšlíte o koupi nové Fabie Combi? Pak se na chvíli zastavte. Od února se začne prodávat nový Renault Clio Grandtour, který je rovnocennou konkurencí.

Dvě novinky: Škoda Superb a Mazda 6

Budou spolu bojovat o zákazníky, kteří mají na to, aby za auto zaplatili víc než 600 tisíc korun. Kdo? Nová Škoda Superb a Mazda 6.

Ohlédnutí za legendou jménem Sir Edmund Hillary

seriál :: Kdo to vlastně byl

„Ani na chvíli jsem nepodlehl falešné představě, že dobytí vrcholu Everestu pohřbí mou touhu po dalších dobrodružstvích,“ napsal Sir Edmund Hillary, který během svého dlouhého a fascinujícího života stanul na nefalšovaném vrcholu světa…

Snowflakes, records and types of snow

seriál :: Language corner

Snow is a type of precipitation in the form of crystalline water ice, consisting of a multitude of snowflakes that fall from clouds. Since snow is composed of small ice particles, it is a granular material and it has a soft structure.

Jak správně vozit lyže

Na hory s lyžemi nebo snowboardem jezdí stále víc lidí. Ví ale, jak zimní sportovní vybavení správně převážet?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz