Články FiftyFifty.cz, strana 42

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 42 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 42

FiftyFifty

Nové Twingo: návrat k optimismu

Nové Twingo: návrat k optimismuNový Renault Twingo, který byl uveden na trh v půlce prosince 2011, je prvním vozidlem, které představuje novou designovou identitu značky Renault.

Ford USB Music Box: vlastní hudba do každého auta!

Ford USB Music Box: vlastní hudba do každého auta!Ford USB Music Box umožňuje připojit jakýkoli USB datový nosič k audiosystému vozů Ford, které nejsou opatřeny USB vstupem z výroby. Skladby i alba lze procházet pomocí tlačítek na volantu. Připojená zařízení jako telefony či přehrávače MP3 se samočinně dobíjejí..

Španělé mohou své elektromobily ,natankovat´ na solární dobíjecí stanici

Španělé mohou své elektromobily ,natankovat´ na solární dobíjecí staniciVe Španělsku již začala fungovat první dobíjecí stanice pro elektromobily, která se nevyčerpá ani nezpůsobuje znečištění, informuje server Abc.es. Stanice mění sluneční světlo na elektřinu díky pergolám se solárními panely, k nimž lze elektrovozy připojit.

HELLO KITTY: animovaná japonská senzace

HELLO KITTY: animovaná japonská senzaceSvětový unikát si mezi módními značkami drží značka Hello Kitty pocházející z Japonska.

Jak si vybrat správné světlo?

Jak si vybrat správné světlo?S klasickými žárovkami to bylo jednoduché - všechny svítily stejným světlem. S kompaktními zářivkami, lineárními zářivkami a LED svítidly je ale potřeba řešit, jak si správně vybrat světlo, aby bylo příjemné pro oči a zároveň dostatečně silné nebo naopak decentní. Jak vybrat světlo, co se hodí do kuchyně a co do ložnice na čtení. Toto dobrodružství začíná hned ve chvíli, kdy se rozhodnete k nákupu.

Kia získala ocenění za design třídveřového Picanta

Kia získala ocenění za design třídveřového PicantaKia obdržela další ocenění za design svých produktů. Novým modelem, který se pyšní cenou iF product design 2012, je třídveřové Picanto. To je v prodeji od konce září a je určeno výlučně pro Evropské trhy.

Látkový, nebo papírový kapesník? Už je jasno

Látkový, nebo papírový kapesník? Už je jasnoUž je to zase tady. Doba nachlazení, rýmy a plných nosů. Čas kapesníků. Někdo si k zarudlému nosu přikládá látkový kapesník, jiní nedají dopustit na kapesníčky z papíru.

Unavený k smrti

Unavený k smrtiStarý, velmi unaveně vypadající pes se mi nedávno zatoulal do dvora...

dTest pomáhá orientovat se v džungli telekomunikací

seriál :: Zajíc v pytli

dTest pomáhá orientovat se v džungli telekomunikacíAž 59 sekund můžete sedět u vypnutého mobilního telefonu, a přesto platíte za uskutečňovaný hovor. Podle stávajících praktik mobilních operátorů se zákazníkům snadno přihodí, že platí za službu, kterou v danou chvíli nevyužívají. A podobných triků na ně zkoušejí operátoři celou řadu.

Staré spotřebiče do lesa neházejte. Za jejich recyklaci jste si už zaplatili

Staré spotřebiče do lesa neházejte. Za jejich recyklaci jste si už zaplatiliCože, poplatek za historické elektrozařízení? Co to je? Možná i vás podobná otázka napadla při zkoumání účtenky za právě koupený elektrospotřebič. Jednoduše řečeno si tím zaplatíte, že se výrobci a prodejci postarají o staré elektrospotřebiče, které máte doma vy nebo jiní spotřebitelé.

Nedoplatky vymáháme, přeplatky nevracíme, vzkazují energetické společnosti

seriál :: Zajíc v pytli

Nedoplatky vymáháme, přeplatky nevracíme, vzkazují energetické společnostiSetkal se s tím už téměř každý – vznikne vám i jen drobný nedoplatek a už se na vás valí upomínky, penále a někdy i vyhrožování soudem. Pokud však někde máte naopak přeplatek a čekáte na jeho vrácení, mnohdy se vůbec nedočkáte.

Výstava ´Cesta k dětem´ na Chvalském zámku

Výstava ´Cesta k dětem´ na Chvalském zámkuV neděli 6. listopadu byla na Chvalském zámku slavnostní vernisáží zahájena putovní výstava Cesta k dětem, která se koná pod záštitou o.p.s. Celé Česko čte dětem. Vernisáže se účastnily desítky dětí a rodičů.

Chevrolety Aveo a Captiva oceněny

Chevrolety Aveo a Captiva oceněny Nový Chevrolet Aveo sedan a SUV Chevrolet Captiva získaly pět hvězdiček od New Car Assessment Program (EuroNCAP), které koncem října zveřejnilo nejnovější výsledky svých testů.

Naboural vás někdo? Doplatíte na to, vzkazují pojišťovny

Naboural vás někdo? Doplatíte na to, vzkazují pojišťovnyNěco takového se může stát každému. Auto za vámi na křižovatce nedobrzdí, váš nárazník je na odpis a začíná kolo jednání s pojišťovnou viníka nehody.

Životní lekce

Životní lekceDrobný výčet trefných životních lekcí dorazil na adresu našeho redakčního Cecila. Nemohl si je nechat pro sebe - což chápeme.. :)
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.