Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 10 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty

Přirozeností člověka je hledání radosti…

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Ono je to jako v tý starý cirkusácký anekdotě, jak říká ředitel klaunovi: "Klaune, proč ten kůň nezpívá?" A klaun odpoví: "Není mu dáno." A ředitel řekne: "Tak mu dejte!" A v tom je celej vtip umění: komu není dáno, tomu se dát nedá," takto trefně se vyjádřil Jan Werich…

Zodiac

seriál :: Language corner

The zodiac is an imaginary band around the celestial sphere, which is divided into twelve parts known as the constellations of the zodiac.

Jaká je nová Škoda Fabia

Škoda Fabia – miláček českých motoristů dostal svého nástupce. Jaká je nová generace nejprodávanějšího auta u nás jsme vyzkoušeli na novinářské prezentaci poblíž portugalského města Faro.

Osud v kontrastu dobrých a špatných karet

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Šach je dobrý ve dne a dáma v noci." - "To je Burian Vlasta a basta!"…

Škodovky - jsou dost bezpečné?

Nárazovými testy evropské organizace Euro NCAP prošly všechny škodovky počínaje modelem Fabia. Až na poslední prověření Škody Roomster si zástupci mladoboleslavské automobilky vedli průměrně. Právě Škoda Roomster jako první české auto získalo za ochranu posádky maximální počet pěti hvězdiček.

Muž versus žena na pracovišti

Odlišností v chování mužů a žen je skutečně mnoho. Odlišný postoj máme k situacím v běžném žití, a stejně tak rozdílně řešíme i naše pracovní úlohy.

Hlas nadpozemské krásy

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Žijící, již smíte dusud všechny tyto krásy smavé zřít, vzpomeňte si při přeletu sněhobílých racků samot duše mé, jež dozajista vtělena do některého z nich, znovu vždy se vrací v místa štěstí svého zašlého! Ema Destinnová" - úryvek vlastního epitafu fenomenální pěvkyně z pomníčku leštínské hráze…

Edisonův elektrický svět

seriál :: Kdo to vlastně byl

Thomas A. Edison se narodil roku 1847 ve Městě Milán v Ohiu. Do školy chodil jen tři měsíce. Podle ředitele byl duševně zaostalý.

Nešťastný život šlechetné spisovatelky

seriál :: Kdo to vlastně byl

"Není na světě člověk ten, aby se zachoval lidem všem", říkala babička malé Barunce. Božena Němcová s touto starou pravdou mohla po svých vlastních životních zkušenostech jedině souhlasit.

Trik pro přijímací pohovor

Vyplnili jste dotazník nebo jste poslali svůj životopis a firma vám odpověděla a pozvala vás na přijímací pohovor? Výsledky tohoto setkání vám mohou ovlivnit celý příští život. Měli byste vědět, že …

Abyste v autě přežili

Chcete si koupit ojeté nebo i nové auto a zajímá vás jeho bezpečnost? Pak je nejlepší řídit se podle výsledků testů evropské organizace Euro NCAP.

Žena, která nejen objevila Ameriku

seriál :: Kdo to vlastně byl

Isabelu I. Kastilskou si dnes většina lidí pamatuje jenom jako královnu, která financovala plavbu Kryštofa Kolumba přes Atlantický oceán. Ve skutečnosti to byla jedna z nejdůležitějších žen v našich dějinách.

Coffee

seriál :: Language corner

„Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.” That’s the recipe for coffee, according to the French statesman Talleyrand (1754-1838).

Nová auta – co přinese rok 2007

Jaké automobilové novinky se letos představí? A co bude během tohoto roku jezdit na našich silnicích?

Human Rights

seriál :: Language corner

Virtually every United Nations body and specialized agency is involved to some degree in the protection of human rights.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz