Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Rinspeed zaZen: vůz s výhledem na nebe

Nestane se každému, že mu upadne flexa na úplně nové Porsche 911 Carrera S. Švýcar Frank M. Rinderknech je jiný. Jiný a šílený. Každoročně šokuje návštěvníky autosalonů svými divokými kreacemi a geniálními nápady ukrytými pod názvem Rinspeed. A nyní zašel ještě dál: upravil Porsche tak, jako nikdo jiný.

Dobře ředěná marmeláda

seriál :: Odhal svou profesi

Jó, tenkrát, asi tak v osmnácti, bez bydlení a práce, jsem skočila po inzerátu: “Hledáme mladé schopné lidi na sezónní brigádu na horách.“ Jupííí, jedu! Celá nadšená, že to jsou ještě ke všemu Tetřeví boudy. Několikrát jsme tam s mámou trávily dovču a pravá zima je tam úplně parádní. S sebou jen pár švestek, lyže a vzrušení, že se mi splní jeden sen.

Hračky pro muže: Roboraptor pro osamělé večery!

Vzkaz ženám: Neukazujte tento článek mužům. Pokud tak učiníte, můžete nadobro přijít o veškeré iluze, které o svém protějšku máte. Pokud není nejzarytější odpůrce techniky, tak můžete očekávat, že se roboraptor stane vaším neoblíbeným domácím mazlíčkem.

Jezdíš, jezdím, jezdíme… aneb kde na nás na D1 čeká kamera?

Bohužel neznáme umístění radarů, ale zjistili jsme, kde můžete sledovat stav dálnice D1 pomocí webových kamer. Nové technologie umožňují především v aktuálním počasí řidičům patřičně se připravit na cestu.

Telefonujte pomocí autoradia

S novým bodovým systémem se už žádný řidič nevyhne pokutě za používání mobilního telefonu při řízení. Nové autorádio od Oravy může být se zabudovaným bluetooth dobrou volbou pro řidiče, kteří často mění mobilní telefon.

Kosmetička má oproti kadeřnicím výhodu

seriál :: Odhal svou profesi

Jsem kosmetička a celý dny lidem mastím a mačkám obličeje a dekolty. Oproti kolegyním kadeřnicím mám jednu velkou výhodu - když zákaznice moc mluvěj, tak jim to prostě můžu zatrhnout. Někdy je to opravdu potřeba, povím vám příběh jedné z nich.

Moje zaměstnání? Flákač. Odmalička.

seriál :: Odhal svou profesi

Už jako děcko jsem nebyl zrovna pohyblivý typ. Kam mě matka postavila, tam jsem více méně stál, dokud se nezačalo smrákat. Nedá se říct, že bych byl tak líný. Prostě jsem jen neměl jediný důvod, proč někam jít a dělat něco jiného než zrovna dělám. A to mi zůstalo.

Osobní přehrávače: za styl si musíme připlatit

Už jste potkali v tramvaji někoho s podivnou plastovou kostkou na krku? Vedly od ní dráty? Líbila se vám? Osobní přehrávače se dostávají do neuvěřitelných designových tvarů a my jsme ochotni za ně platit, protože držíme v ruce cosi, co je výjimečné a jen pro nás. Máme tři typy na vychytávky v oblasti osobních přehrávačů.

Svěží vítr v reklamě na automobily: nová Brera!

Reklama je velice silné médium. Zatímco ostatní jen zkouší štěstí, automobilka Alfa Romeo sází na jistotu a vnesla do automobilové reklamy svěží vítr. Ani k tomu nepotřebovala emoce všedního života. Stačí jen parta bojovníků a roztodivné meče.

Objekty touhy: mobil pro ženy s únosnou cenou

Mobilní telefon již dávno není pouze černé pádlo umožňující zavolat příteli, že přijedete o půl hodiny později. Moderní telefony se stále častěji objevují v doprovodu módních kreací a model Siemensu CL75 je toho důkazem. Navíc má velmi příjemnou cenovku.

Dám si vás, slečno!

seriál :: Odhal svou profesi

Několik měsíců jsem pracovala jako servírka. Ne snad, že by to byl můj sen, ale v té době to pro mě byl jediný možný zdroj slušných příjmů. Bylo tomu tak v létě, v jednom lázeňském městě. Našla jsem si místo ve velice příjemné secesní restauraci.

Pan Porsche se narodil v Čechách!

Vezměte si plastelínu a v rukou ji zkuste změnit v šišku. Na délku ji v polovině rozřízněte tupým nožem. Položte obě půlky na pracovní desku. Před vámi stojí design, který je v celém světě obdivován pro svou jednoduchost. Tento design přežívá moderní směry a stále si drží odzbrojující styl čistých linií. Nikdo jiný tak jednoduše nevyrobil dokonalost - Porsche.

Mám v práci za zády škodiče

seriál :: Odhal svou profesi

Možná si řeknete, že můj příspěvek do této rubriky nepatří. Já jsem si ale jista, že setsakramenstky jo.

Kudy tudy mobilně na internet: GPRS

Připojení k internetu přes mobil je stále častější. GPRS je prvním z pionýrů této technologie v sítích GSM. Věnovali jsme ji článek, abychom našli nejoptimálnější řešení a sdělili i pár cenných rad, jak se připojit bez pomoci zkušeného uživatele.

Létem kabrioletem: rozhodnutí musí padnout v zimě

Kupovat kabriolet v zimě není nesmysl! Je to možnost, jak ušetřit tisíce. A to jen díky tomu, že je v Čechách kabriolet v zimě takřka neprodejná záležitost. Nebojte se o nechte si rozčechrat vlasy větrem!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz