Články FiftyFifty.cz, strana 37

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 37 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 37

FiftyFifty

Renault Latitude - jízda první třídou

Renault Latitude - jízda první třídouRenault, věrný svým hodnotám, nabízí vozidla, která splňují vysoké standardy značky v oblasti designu, inovací a kvality. Vozidlo Latitude, nový špičkový sedan od Renaultu, který byl odhalen veřejnosti na říjnovém Mondial de l’Automobile v Paříži, nabízí zcela nový komfort a pohodu na palubě.

Na snížení počtu kuřáků by stát příliš neprodělal

Na snížení počtu kuřáků by stát příliš neprodělalOd té doby, co tváří v tvář statistice a jasným vědeckým důkazům musel celý svět uznat, že kouření škodí zdraví, zuří mezi kuřáky a nekuřáky lítý intelektuální boj. Obhájci kouření tvrdí, že daně z cigaret a včasná úmrtí důchod si nárokujících kuřáků zachraňují státní rozpočet, zatímco odpůrci nikotinové závislosti argumentují výdaji na zdravotní péči o churavějící kuřáky.

Místo tequily se bude z agáve vyrábět biopalivo

Místo tequily se bude z agáve vyrábět biopalivoDosud byla agáve známá hlavně díky mexickému národnímu alkoholickému nápoji - tequile. Nyní budí pozornost i coby možný zdroj energie, píše ScienceDaily.

Mladí podceňují bezpečnost při nakládání s penězi

Mladí podceňují bezpečnost při nakládání s peněziMezi mladými lidmi ve věku 18 – 25 je největší podíl těch, kteří při správě svých peněz používají moderní technologie, jako zasílání informační SMS o platbě kartou (36 % versus celkový průměr 27 %) nebo internetbanking. Ten využívá 85 % mladých, zatímco celkový průměr pro českou populaci je 46 %.

4 nejčastější chyby, které lidé dělají v pojištění vozidel

4 nejčastější chyby, které lidé dělají v pojištění vozidelAktuální průzkum České asociace pojišťoven (ČAP) realizovaný v rámci kampaně "Únor měsíc pojištění" potvrdil, že více než 70 % motoristů vybírá pojištění pro své vozidlo především podle ceny. A to jak v případě povinného ručení, tak i u havarijního pojištění.

Prototyp Volkswagen XL1 spotřebuje pouhých 0,9 l/100 km!

Prototyp Volkswagen XL1 spotřebuje pouhých 0,9 l/100 km!Mobilita budoucnosti je jedním z nejnapínavějších témat naší doby. Vše se točí kolem centrální otázky, kam až lze snížit spotřebu energie automobilu, pokud se důsledně využije veškerých současných technických znalostí pro zvyšování hospodárnosti.

Citroën DS4 zvolen nejkrásnějším autem roku

Citroën DS4 zvolen nejkrásnějším autem rokuCitroën DS4, druhý model řady DS, zvolilo více než 60 000 návštěvníků internetu ve více než 62 zemích autem roku! Tato cenu převzal generální ředitel Citroënu Frédéric Banzet 27. ledna na oficiální slavnosti při příležitosti 26. výstavy Festival Automobile International.

Projekt SEAT in the SUN

Projekt SEAT in the SUNV rámci všeobecné snahy společnosti SEAT o maximální ochranu životního prostředí byla úspěšně dokončena první fáze projektu „SEAT in the SUN“, která spočívala ve výstavbě dvou fotovoltaických elektráren schopných dohromady vyrobit 6 milionů kWh čisté elektrické energie.

Rolls-Royce chystá model pro ekologicky smýšlející milionáře

Rolls-Royce chystá model pro ekologicky smýšlející milionářeVůz Rolls-Royce Phantom není se spotřebou výrazně přesahující dvacet litrů na sto kilometrů lahůdka pro ekologicky založené motoristy. To by se ale mělo brzy změnit, informuje internetový deník Daily Mail. Automobilka totiž plánuje limuzínu s nulovými emisemi.

Nová Fabia Monte Carlo

Nová Fabia Monte Carlo Akční model Fabia Monte Carlo, který přichází na trh u příležitosti výročí 110 let motorsportu, bude nabízen s karoserií hatchback a sportovním podvozkem.

Revoluce v designu - nová Kia Rio

Revoluce v designu - nová Kia Rio Kia Motors Corporation dnes zveřejnila první oficiální skici nové generace modelu Rio. Ty naznačují, že nové Rio získá do vínku smělý, výrazný design a bude tak psát další kapitolu v započaté revoluci vzhledu značky Kia.

O Vánocích se utrácelo za děti i za milenky

O Vánocích se utrácelo za děti i za milenkyUplynulé vánoční svátky prožila většina domácí populace ve znamení klidu, lásky a pohody. Téměř pětina Čechů se však přiznává k tomu, že Štědrý večer a vánoční svátky pro ně příliš šťastnými nebyly.

Dokonale padne: recyklované oblečení ve zcela novém Fordu Focus

Dokonale padne: recyklované oblečení ve zcela novém Fordu FocusNa vysloužilé oblečení lze narazit leckde – třeba v koši, někde hluboko ve skříni, za pračkou... Objevuje se také ve zcela novém Fordu Focus, avšak v jiné, užitečnější formě.

Dočkáme se mobilních telefonů bez baterií?

Dočkáme se mobilních telefonů bez baterií?Počítačový gigant IBM představil svou vizi elektronické budoucnosti do roku 2015. Počítače by v měly dokázat vytopit budovu a baterie budou pracovat na vzduch, informuje iDnes ve své rubrice Technet.

Nový hybridní automobil od General Motors na trhu v USA

Nový hybridní automobil od General Motors na trhu v USAVolt je první americký elektrický automobil pro masový trh a do ulic se vrhne ve stejnou dobu jako elektromobil na bázi hatchbacku, Nissan Leaf. Oba vozy jsou uváděny na americký trh jako šetrnější alternativy benzínových aut a začaly se prodávat v omezeném množství v Kalifornii, Texasu, New Yorku, New Jersey a Washingtonu, píše deník Guardian.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.