Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 25 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty

Hondu Insight představí v Ženevě humanoidní robot

ASIMO, nejmodernější humanoidní robot společnosti Honda, pomůže při představení nového hybridního modelu Insight v evropské premiéře na autosalónu v Ženevě. Nový model byl navržen jako praktický pětimístný rodinný automobil za dostupnou cenu, který nabídne vynikající spotřebu paliva a nízké emise CO2 i dalších škodlivin.

Peugeot Partner Tepee - 7 míst se hodí!

Osobní verze oblíbeného vozu Partner Tepee doplňuje svou nabídku o novou sedmimístnou verzi. Peugeot tak využívá vynikající obyvatelnost modelu Partner a reaguje na sílící tržní poptávku.

Jak zachránit planetu

Mezi vážně míněnými plány na ochlazení naší přehřáté planety se objevují i poněkud fantastické vize. Teprve budoucnost ukáže, zda jejich autoři přece jen neměli pravdu.

Nové Porsche 911 GT3: výjimečně výkonné i ambiciózní

Automobilka Porsche představí 3. března 2009 na mezinárodním autosalonu v Ženevě novou generaci vozu Porsche 911 GT3, který je oproti svému předchůdci ještě výkonnější, rychlejší a propracovanější.

Nulová silniční daň pro CNG vozidla

Podle novely zákona o silniční dani jsou od Nového roku od silniční daně osvobozena ekologicky šetrná vozidla. Osvobození se vztahuje u vozidel s pohonem CNG na užitková a nákladní vozidla do 12 tun a všechna vozidla pro dopravu osob.

Evropa testuje elektromobil Mitsubishi i MiEV

Přestože zařadit elektromobil do svého výrobního programu plánuje řada výrobců, Mitsubishi Motors je mnohem blíže hmatatelné realitě a evropským uživatelům díky právě zahájené pan-evropské testovací kampani automobilu i MiEV (Mitsubishi innovative Electric Vehicle).

Lancia Delta: kráska z Itálie

Zase italské auto a zase designová pecka, která nutí řidiče i chodce otáčet hlavu ve směru, v jakém tenhle magnet pohledů jede. Co vzbuzuje ten zájem? Nová Lancia Delta.

Víte, jak má vypadat povinná výbava v autě?

Náhradní elektrické pojistky, po jedné náhradní žárovce od každého druhu světla, hever, klíč na šrouby kola, náhradní kolo, výstražný trojúhelník a lékárnička. Tak vypadá současná povinná výbava, kterou musí mít v autě každý motorista. A teď to vypadá, že se bude měnit.

Výprodej nemusí být slevou

Na Sdružení obrany spotřebitelů se nyní obracejí spotřebitelé s dotazy, zdali avízované povánoční slevy zboží prodávaného na internetu, jsou opravdu výhodné, jak prodejci tvrdí. Často totiž chybí cena původní a zákazníci si nemohou udělat vlastní úsudek o výhodnosti takového nákupu.

Proč nejezdí auta na vodík?

Ještě před několika lety se hovořilo o vodíku jako o budoucím zdroji energie pro auta, letadla, lodě, i pro elektronické přístroje. Měl časem zcela nahradit fosilní paliva. Realita je však zatím jiná. Proč?.

Když chcete mít „jiné“ auto

Není moc automobilů, za kterými se na silnici otočíte. Tipnu si, že tak jedno z dvaceti. Alfa Romeo MiTo ale takovým autem je.

Čím se měřil čas

seriál :: Historie věcí kolem nás

Dnes už jsou hodinky samozřejmostí, ale vždy tomu tak zdaleka nebylo.

Češi už nežijí z ruky do huby

Češi už nečekají na mzdu jak na smilování. Pouze třetina lidí v zemi totiž přiznává, že žije od výplaty k výplatě.

Hyundai i20: z Koreje, Německa a Indie

Ještě před pár lety nebylo nic neobvyklého, když auto za 350 tisíc mělo v základní výbavě dva airbagy. Jenže časy se mění. V lednu se začne prodávat Hyundai i20 za 230, který má v základní výbavě airbagů osm.

Vánoční atak v plném proudu

Marketingové vánoční akce již propukly se vší silou. Vánoce se v posledních letech stávají především svátky konzumu a pro obchodníky znamenají žně.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz