Články FiftyFifty.cz, strana 38

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 38 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 38

FiftyFifty

Atraktivní aplikace pro hokejové fanoušky

Atraktivní aplikace pro hokejové fanoušky ŠKODA přináší uživatelům zařízení iPhone, iPad a iPod touch jedinečnou aplikaci k letošnímu světovému šampionátu v ledním hokeji na Slovensku.

Penzijní reforma: Jak se komu vyplatí a proč?

Penzijní reforma: Jak se komu vyplatí a proč?Podle výsledků orientačních propočtů ČSOB Penzijního fondu Stabilita by byl opt-out při dnes uvažovaném nastavení penzijního systému atraktivní volbou především pro nadprůměrně vydělávající občany.

Zloději loupí nejčastěji ve čtvrtek

Zloději loupí nejčastěji ve čtvrtekPočet krádeží v bytech a rodinných domech v posledních třech letech prudce vzrostl. Podle statistik ČSOB Pojišťovny se v roce 2010 zvýšil počet pojistných události souvisejících s krádežemi vybavení domácností či vandalismem o 16 procent oproti roku 2009 a v porovnání s rokem 2008 pak dokonce o více než polovinu.

Lékaři objevili metodu, která dokáže lépe zabránit vzniku srdečních arytmií

 Lékaři objevili metodu, která dokáže lépe zabránit vzniku srdečních arytmiíSrdeční arytmie neboli poruchy srdečního rytmu mohou být zcela neškodné, ale také mnohdy fatální. V terapii srdečních arytmií se používají jak léky, tak i elektrické zásahy v podobě defibrilace, kardioverze nebo kardiostimulace.

Spalničky – nová zbraň proti rakovině?

Spalničky – nová zbraň proti rakovině?Očkování proti spalničkám je v ekonomicky rozvinuté části světa rozšířené a v Severní Americe a Evropě se podařilo toto virové onemocnění v podstatě vymýtit. Virus spalniček však zůstává ve středu zájmu týmů výzkumníků.

Když už třídíte, tak třiďte správně

Když už třídíte, tak třiďte správněKaždý dnes už ví, co znamená třídění odpadů. Stále se ale objevují nejasnosti s tím, zda sešlapávat plastové lahve, jestli vymývat kelímky od jogurtů a jestli patří starý talíř do skla. Sešlapávat, vymývat, nepatří. Podívejte se s námi na pár tipů, proč a jak třídit odpady lépe.

Motokáry budoucnosti jsou tiché a bez emisí

Motokáry budoucnosti jsou tiché a bez emisíŽádný hluk, žádný benzín a žádné emise – nová generace motokár je šampionem ohledně své stopy na životním prostředí, píše deník Guardian.

Co se starými pneumatikami? V USA je melou do asfaltu

Co se starými pneumatikami? V USA je melou do asfaltuV El Doradu nekončí staré pneumatiky na skládkách, bylo pro ně nalezeno několik zajímavých využití: materiál z nich se dá například používat do pogumovaného asfaltu na silnicích. O nakládání s pneumatikami informoval server The Sacramento Bee.

Volkswagen: na scéně Golf Cabriolet a Tiguan v novém

Volkswagen: na scéně Golf Cabriolet a Tiguan v novémNěmecká automobilka pokračuje ve svém dalším růstu a inovaci produktové palety. Dvě světové premiéry předvedl Volkswagen na Ženevském autosalonu: nový Golf Cabriolet a po technické i estetické stránce zdokonalený model Tiguan. Obě novinky nabízejí automobilovou fascinaci v kombinaci s ekologickými technologiemi pohonu a zároveň mají potenciál navázat na úspěšnou kariéru svých předchůdců.

Sociální zabezpečení v roce 2011 přibližuje nová publikace

Sociální zabezpečení v roce 2011 přibližuje nová publikaceSystém sociálního zabezpečení se dotýká každého z nás. Nemocenská, platby pojistného, povinnost zaměstnavatele, OSVČ, atd.. A neznalost? Ta, jak známo, neomlouvá. Nejdůležitější informace o novinkách a změnách z oblasti sociálního zabezpečení v letošním roce najdete v publikaci „Sociální zabezpečení 2011“.

Ženy a věda

Ženy a vědaMuži publikují daleko více vědeckých prací než ženy. Je to prokázaný celosvětový trend. Otázkou je, zda více vědeckých pojednání znamená, že jsou muži kvalitnějšími vědci.

Aut se krade čím dál méně

Aut se krade čím dál méněPro motoristy je to nepochybně pozitivní zpráva: počet aut, která zloději v České republice odcizí jejich majitelům, v posledních letech výrazně klesá.

Nová Kia Picanto – vyzrálé a sebevědomé malé auto

Nová Kia Picanto – vyzrálé a sebevědomé malé autoZbrusu nová Kia Picanto, která si odbyla svou světovou premiéru na autosalonu v Ženevě, je kompletně přepracována a díky svému vynikajícímu stylingu má ambice působit nyní vyzrálejším a sebevědomějším dojmem.

Padělky českých bankovek většinou není těžké odhalit

Padělky českých bankovek většinou není těžké odhalitV roce 2010 bylo na území České republiky zadrženo 4 986 padělků české měny v hodnotě přes 4,8 milionu korun. Nejčastěji se jednalo o falzifikáty nízké kvality, které by měli občané snadno rozpoznat. Jedna zadržená bankovka připadala v loňském roce na 70 200 kusů bankovek v oběhu, což je čtyřikrát méně než v zemích eurozóny.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.