Články FiftyFifty.cz, strana 41

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 41 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 41

FiftyFifty

Konec odřených dveří: Ford představuje chytrý chránič

Konec odřených dveří: Ford představuje chytrý chráničNový chránič hran dveří od Fordu je první aktivní systém svého druhu, který pomáhá předcházet nákladným poškozením dveří vozu o sousední automobil; poprvé bude představen v lednu 2012 na Fordu Focus.

Přemluv babičku dříve, než ji přemluví někdo jiný

seriál :: Zajíc v pytli

Přemluv babičku dříve, než ji přemluví někdo jinýTéměř bezcenné zboží zakoupené za několik desítek tisíc korun, nekonající se zázračné účinky výrobků, vyhlídka na dlouholeté dluhy. To jsou bohužel časté výsledky předváděcích akcí a podomních prodejců zaměřených zejména na starší občany.

Robotické vysavače – jsou skutečně pro kočku?

Robotické vysavače – jsou skutečně pro kočku?V českých domácnostech se staly velmi populárními robotické vysavače. Mnozí se zaradovali, že už jednou provždy odloží klasický vysavač a odpadne tak nepříjemné vysávání.

E-shopy musí vracet nejen kupní cenu, ale i poštovné

seriál :: Zajíc v pytli

E-shopy musí vracet nejen kupní cenu, ale i poštovnéČasopis dTest upozorňuje na to, že české e-shopy spotřebitelům v případě odstoupení od smlouvy vrací nižší částky než by měly. Podle rozhodnutí Evropského soudního dvora totiž musí vracet nejen cenu zboží, ale i poštovné.

Nový Brouk vstupuje na český trh se zajímavou cenou

Nový Brouk vstupuje na český trh se zajímavou cenouVolkswagen představuje ceny nových modelů Beetle. Moderní interpretaci legendárního bestselleru, jehož bylo po celém světě prodáno 21,5 milionu exemplářů, si mohou zákazníci pořídit již za 379 900 Kč s motorem 1.2 TSI (77 kW / 105 k) a bohatou sériovou výbavou.

Nový test zimních pneumatik zdarma

Nový test zimních pneumatik zdarmaČasopis dTest otestoval 29 modelů zimních pneumatik rozměrů 175/65 R14 T a 195/65 R15 T. Výsledky opět ukazují na výrazné rozdíly v kvalitě, a to i u pneumatik renomovaných značek. Navíc přináší výsledky šesti modelů celoročních pneumatik rozměru 175/65 R14 T.

Nejméně disciplinovaní v placení za energie jsou obyvatelé Moravy

Nejméně disciplinovaní v placení za energie jsou obyvatelé MoravyAktuální statistické šetření inkasní společnosti M.B.A.Finance ukázalo, že nejméně si lámou hlavu s úhradou za dodávky energií obyvatelé Moravskoslezského kraje, jejichž podíl činí 22,4 %.

Databáze „ošklivých“ dovolených a rady, jak je reklamovat

seriál :: Zajíc v pytli

Databáze „ošklivých“ dovolených a rady, jak je reklamovatVšudypřítomný hmyz, pokoj s výhledem na ohořelé kontejnery či životu nebezpečná přistýlka sestavená ze dvou postelí na sobě..

Nekouřit se vyplatí. Ušetříte i za hypotéku

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Nekouřit se vyplatí. Ušetříte i za hypotékuNa zákaz kouření ve veřejných budovách nebo na zastávkách městské dopravy, převzatý z USA a Evropy, už si Češi zvykli. Dalším trendem by mohlo být rozlišování kuřáků a nekuřáků při uzavírání životní pojistky.

Nová Kia Rio přichází na český trh

Nová Kia Rio přichází na český trhZbrusu nová Kia Rio, která se ukázala světu poprvé letos v březnu na autosalonu v Ženevě, přichází nyní také na český trh. Pyšní se smělým a výrazným charakterem a řadí se tak mezi ostatní designově atraktivní vozy Kia.

Vyšší soudní poplatky sníží vymahatelnost práv zákazníků

seriál :: Zajíc v pytli

Vyšší soudní poplatky sníží vymahatelnost práv zákazníků1. září nabyla účinnosti novela zákona, která přináší zvýšení soudních poplatků. Vzhledem ke známé neochotě českých spotřebitelů k soudnímu řešení sporů lze předpokládat, že jejich změna povede k ještě horší vymahatelnosti práv spotřebitelů.

Třeba se tam taky poznáte ...

Třeba se tam taky poznáte ...Do emailové schránky našeho Cecila přišlo tentokrát něco skutečně "Fifty - Fifty"! A o to jsme vás, jak jistě uznáte, nemohli připravit:

Nové výsledky bezpečnosti automobilů Euro NCAP

Nové výsledky bezpečnosti automobilů Euro NCAPNejnovější výsledky crash testů Euro NCAP, na nichž se dTest podílí, přináší více vozidel s maximálním počtem hvězdiček. Jak se ale ukazuje, ne všichni výrobci aut jsou připraveni na zpřísnění hodnocení v roce 2012.

Dlouhodobý test časopisu 'Auto Bild': SEAT Ibiza 'vřele doporučován'

Dlouhodobý test časopisu 'Auto Bild': SEAT Ibiza 'vřele doporučován'Dlouhodobé testy jsou mnohými považovány za nejlepší způsob, jak prověřit přísliby kvality od výrobců automobilů. Nejnovější vydání německého automobilového časopisu „Auto Bild“ potvrzuje to, co řidiči vozů Ibiza již znají ze svých zkušeností. Tedy, že jejich volba sportovního španělského bestselleru byla správná jak z hlediska spolehlivosti a odolnosti, tak i z hlediska všech ostatních atributů.

Hyundai představil první vizualizaci nové generace modelu i30

Hyundai představil první vizualizaci nové generace modelu i30Společnost Hyundai představila první vizualizaci nového modelu i30. Novou generaci jednoho z nejprodávanějších automobilů v segmentu C charakterizuje nový, odvážný a vzrušující design. Nový model i30 bude poprvé oficiálně představen v září na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu a vyrábět se bude v České republice.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.