Články FiftyFifty.cz, strana 41

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 41 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 41

FiftyFifty

Jak na domácí spotřebiče, aby ´nežraly´ zbytečně moc

Domácí spotřebiče používáme denně a jen těžko bychom se bez nich ve svých domácnostech obešli. Někdy je ale používáme špatně a neefektivně. Stačí i jen špatné umístění lednice nebo nevhodné nastavení pračky a spotřebováváme energii zbytečně. Podívejme se na tipy od Sdružení pro efektivní využívání energie SEVEn, jak si s domácími spotřebiči poradit.

Česká republika – rok 2045: Běžný pracovní den 70 letého zaměstnance

Jsou dvě hodiny v noci. Budí mě ta proklatá prostata. Snad zase nezakopnu o práh, jako včera Ve 4.00 už nemůžu zabrat a tak vstávám, holt biorytmus sedmdesátiletého je fakt už někde jinde.

Konec odřených dveří: Ford představuje chytrý chránič

Nový chránič hran dveří od Fordu je první aktivní systém svého druhu, který pomáhá předcházet nákladným poškozením dveří vozu o sousední automobil; poprvé bude představen v lednu 2012 na Fordu Focus.

Přemluv babičku dříve, než ji přemluví někdo jiný

seriál :: Zajíc v pytli

Téměř bezcenné zboží zakoupené za několik desítek tisíc korun, nekonající se zázračné účinky výrobků, vyhlídka na dlouholeté dluhy. To jsou bohužel časté výsledky předváděcích akcí a podomních prodejců zaměřených zejména na starší občany.

Robotické vysavače – jsou skutečně pro kočku?

V českých domácnostech se staly velmi populárními robotické vysavače. Mnozí se zaradovali, že už jednou provždy odloží klasický vysavač a odpadne tak nepříjemné vysávání.

E-shopy musí vracet nejen kupní cenu, ale i poštovné

seriál :: Zajíc v pytli

Časopis dTest upozorňuje na to, že české e-shopy spotřebitelům v případě odstoupení od smlouvy vrací nižší částky než by měly. Podle rozhodnutí Evropského soudního dvora totiž musí vracet nejen cenu zboží, ale i poštovné.

Nový Brouk vstupuje na český trh se zajímavou cenou

Volkswagen představuje ceny nových modelů Beetle. Moderní interpretaci legendárního bestselleru, jehož bylo po celém světě prodáno 21,5 milionu exemplářů, si mohou zákazníci pořídit již za 379 900 Kč s motorem 1.2 TSI (77 kW / 105 k) a bohatou sériovou výbavou.

Nový test zimních pneumatik zdarma

Časopis dTest otestoval 29 modelů zimních pneumatik rozměrů 175/65 R14 T a 195/65 R15 T. Výsledky opět ukazují na výrazné rozdíly v kvalitě, a to i u pneumatik renomovaných značek. Navíc přináší výsledky šesti modelů celoročních pneumatik rozměru 175/65 R14 T.

Nejméně disciplinovaní v placení za energie jsou obyvatelé Moravy

Aktuální statistické šetření inkasní společnosti M.B.A.Finance ukázalo, že nejméně si lámou hlavu s úhradou za dodávky energií obyvatelé Moravskoslezského kraje, jejichž podíl činí 22,4 %.

Databáze „ošklivých“ dovolených a rady, jak je reklamovat

seriál :: Zajíc v pytli

Všudypřítomný hmyz, pokoj s výhledem na ohořelé kontejnery či životu nebezpečná přistýlka sestavená ze dvou postelí na sobě..

Nekouřit se vyplatí. Ušetříte i za hypotéku

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Na zákaz kouření ve veřejných budovách nebo na zastávkách městské dopravy, převzatý z USA a Evropy, už si Češi zvykli. Dalším trendem by mohlo být rozlišování kuřáků a nekuřáků při uzavírání životní pojistky.

Nová Kia Rio přichází na český trh

Zbrusu nová Kia Rio, která se ukázala světu poprvé letos v březnu na autosalonu v Ženevě, přichází nyní také na český trh. Pyšní se smělým a výrazným charakterem a řadí se tak mezi ostatní designově atraktivní vozy Kia.

Vyšší soudní poplatky sníží vymahatelnost práv zákazníků

seriál :: Zajíc v pytli

1. září nabyla účinnosti novela zákona, která přináší zvýšení soudních poplatků. Vzhledem ke známé neochotě českých spotřebitelů k soudnímu řešení sporů lze předpokládat, že jejich změna povede k ještě horší vymahatelnosti práv spotřebitelů.

Třeba se tam taky poznáte ...

Do emailové schránky našeho Cecila přišlo tentokrát něco skutečně "Fifty - Fifty"! A o to jsme vás, jak jistě uznáte, nemohli připravit:

Nové výsledky bezpečnosti automobilů Euro NCAP

Nejnovější výsledky crash testů Euro NCAP, na nichž se dTest podílí, přináší více vozidel s maximálním počtem hvězdiček. Jak se ale ukazuje, ne všichni výrobci aut jsou připraveni na zpřísnění hodnocení v roce 2012.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz