Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 43 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 43

FiftyFifty

Barumky letos poprvé dobré

Barumky letos poprvé dobréZ třiceti testovaných letních pneumatik rozměrů 205/55 R16 a 165/70 R14, které byly vybrány do testu časopisu dTest, byla třetina kvalitní. Mezi dobrými jsou jak renomované stálice, tak pneumatiky nižší cenové kategorie. Letos poprvé získaly známku dobře i pneumatiky české značky Barum z koncernu Continental.

Crashtesty přinesly zklamání pro Jeep Compass, Honda Civic přesvědčila

Crashtesty přinesly zklamání pro Jeep Compass, Honda Civic přesvědčilaPrvní výsledky crashtestů pro rok 2012 ukazují, že někteří výrobci stále nevěnují bezpečnosti dostatečnou pozornost. Testy, na nichž se dTest podílí prostřednictvím evropské organizace EuroNCAP, kladou od letoška větší důraz na ochranu chodců.

Nové SUV od Porsche ponese jméno Macan

Nové SUV od Porsche ponese jméno MacanNové SUV od Porsche se bude jmenovat Macan. Jedná se o jméno odvozené od indonéského výrazu pro slovo tygr a vyjadřuje spojení pružnosti, síly, fascinace a dynamiky. Právě to jsou charakteristické vlastnosti chystaného off-roadu.

Jak se zachovat v případě autonehody

Jak se zachovat v případě autonehodyI když si tisíckrát řeknete, že přece jezdíte opatrně, drobná autonehoda se může stát i vám. I nehoda, při které nebyl nikdo zraněn a náraz odnesla jen karoserie vašeho auta, je velice nepříjemným a traumatizujícím zážitkem.

Světová premiéra modelu Chevrolet Cruze Station Wagon

Světová premiéra modelu Chevrolet Cruze Station WagonChevrolet Cruze Station Wagon bude mít světovou premiéru na 82. ženevském autosalonu příští měsíc. Kombi, které je nejnovějším druhem karoserie v nejpopulárnější modelové řadě značky Chevrolet, doplňuje dosavadní verze sedan a hatchback, z nichž se dosud celosvětově prodalo přes 1 milion kusů od uvedení na trh v roce 2009.

Toyota chce do dvou let vyrábět hybridy bez použití vzácných kovů

Toyota chce do dvou let vyrábět hybridy bez použití vzácných kovůToyota přišla na způsob, jak vyrábět hybridní auta a elektromobily bez využití vzácných kovů jako je neodym nebo dysprosium. Rudy, z nichž se získávají, se těží převážně v Číně, která ale jejich vývoz omezuje.

Nákup letního zájezdu v zimě? Výhoda i hazard.

seriál :: Zajíc v pytli

Nákup letního zájezdu v zimě? Výhoda i hazard.Rok od roku roste obliba nákupu letní dovolené v rámci nabídky tzv. first minute zájezdů. Na rozdíl od známé a oblíbené varianty last minute, se tento typ prodeje zaměřuje především na zákazníky, kteří dokážou fixovat termín letní dovolené dlouho dopředu. Cenové zvýhodnění zájezdu objednaného s předstihem je nepochybné, ovšem jsou zde i rizika zejména v případě, nemůže-li zákazník odcestovat.

Nákup robertka na Hané

Nákup robertka na Hané Takhle se kupujó robertci na Hané.. Ráda bych se s Vámi podělila o svůj zážitek z návštěvy zákazníků v našem obchodě. Věřte mi, ale měla jsem co dělat abych si udržela alespoň trochu vážnou tvář.

Prací koule slibují ekologii, ale přinášejí opak

seriál :: Zajíc v pytli

Prací koule slibují ekologii, ale přinášejí opakPrací koule slibují praní bez pracích prostředků. Mají být ekologické a účinné. dTest porovnal účinky různých pracích koulí a mýdlových ořechů s běžným pracím prostředkem. Výsledek testu: prací koule nemají žádný nebo jen minimální prací účinek. Koule a ořechy tak paradoxně představují zbytečnou zátěž pro životní prostředí a vyhozené peníze.

Naftový motor auta prodraží povinné ručení až o 46 %

seriál :: Zajíc v pytli

Naftový motor auta prodraží povinné ručení až o 46 %Pojistné za povinné ručení u vozidla s naftovým motorem je téměř o polovinu vyšší než u vozu poháněného benzínem. Zatímco majitel benzínové Škody Fabia z velkého města zaplatí na povinném ručení 1187 Kč, v případě obdobně výkonného auta s dieselovým motorem činí toto pojistné 1734 Kč.

Test běžek – výběr není jednoduchý

Test běžek – výběr není jednoduchýLetošní zima si se sněhovými podmínkami k lyžování dala načas, ale vyrazit na běžky lze často i s malým množstvím sněhu. dTest otestoval sedmnáct párů běžek a pomůže s výběrem začátečníkům i zkušeným sportovcům.

Google+ zatím Facebooku na paty nešlape

Google+ zatím Facebooku na paty nešlapeČeskému komunitnímu rybníku vládne Facebook. Kromě něj se ročních nárůstů dočkaly jen ČSFD, LinkedIn a Google+. Posledně jmenovanému však ještě nenarostly zuby, aby mohl poměřit své síly s velkými rybami.

Povánoční výprodeje - slevy, které nemusí být slevou.

seriál :: Zajíc v pytli

V posledních letech se čeští spotřebitelé naučili využívat stále oblíbenějších povánočních slev a výprodejů, a tak mnozí z nich odsouvají hlavní nakupování do období mezi svátky a po Novém roce. Bohužel, jak ukazují zkušenosti z minulých let a některé stížnosti zákazníků na poradenské lince časopisu dTest, ne každá sleva je skutečně slevou a ne každá výhodná koupě se opravdu vyplatí.

Nové Twingo: návrat k optimismu

Nové Twingo: návrat k optimismuNový Renault Twingo, který byl uveden na trh v půlce prosince 2011, je prvním vozidlem, které představuje novou designovou identitu značky Renault.

Ford USB Music Box: vlastní hudba do každého auta!

Ford USB Music Box: vlastní hudba do každého auta!Ford USB Music Box umožňuje připojit jakýkoli USB datový nosič k audiosystému vozů Ford, které nejsou opatřeny USB vstupem z výroby. Skladby i alba lze procházet pomocí tlačítek na volantu. Připojená zařízení jako telefony či přehrávače MP3 se samočinně dobíjejí..
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.