Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 4 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty

Ekologické repráky pro každou domácnost

Koupil jsem si papírovou krabici na CéDéčka. Byla levná a jediné, co jsem musel udělat, bylo ji složit. Ikeácká móda se nyní ale stěhuje od doplňků pro domácnost. Jistá japonská společnost MUJI totiž představila skládácí papírové reproboxy. Fuknční!

Automobilová neděle aneb kdo sedí doma, vyhrává!

Český řidič má nervy na prasknutí. Jak budou reagovat řidiči, když jim řekneme, že za nevyplnění SPZ na dálniční známce mohou dostat pokutu až sto tisíc korun? Nebo za jízdu na dálnici bez dálniční známky pokutu až 500 tisíc korun? A k tomu je na silnici potká idiot, který ohrozí jejich život?

Osobní vyhledávač s FiftyFifty.cz

Seznam.cz nabídl personalizaci startovní stránky pro každého uživatele. Sledujte články FiftyFifty.cz přímo ve vyhledávači.

Naomi Campbell - démon pneumatik

John Malkovich a Naomi Campbell v novém trháku od výrobce pneumatik Pirelli svádí boj dobra a zla na internetu. Díváme se zadarmo a Pirelli vzrůstá věhlas. Kdo by si kdy pomyslel, že výrobce pneumatik zajde v marketingu tak daleko?

Google vám najde kudy jet

Bloudíte? Jedete po silnici a díky naprosto skvělému dopravnímu značení zabloudíte? Každému, kdo někdy jezdí automobilem, se to určitě stalo. Nyní přichází něco, co nám umožní nebloudit.

Milujete filmy? Běžte do Epsonu!

Domácí kino, které jsem používal minulý týden doma, stoprocentně předčí naše malé regionální kino v nejmenovaném městě na Vysočině. Bylo lepší zvukem i obrazem. Především však bylo nejlepší atmosférou.

Nástupce Fabie možná bude atraktivnější

Na internetu se objevily první špionské fotografie nové generace Škody Fabia. Ačkoliv jsou všechny v mizerné kvalitě, lze tušit, jak následovník oblíbené "masovky" bude vypadat.

Psycho poradna II aneb telefonujte klávesnicí

Telefon v klávesnici? Co je to za nesmysl? Skype umožňuje telefonování zadarmo a výrobci přišli na to, jak zbohatnout. Představujeme první klávesnici na světě, která telefonuje.

Psychologická poradna aneb telefonujte myší

Držet si myš u ucha je poněkud nezvyklé. Především pro okolí. Hladíte jí prsty a tlačíte jí na úšní lalůček, což vyvolává u kolegů poněkud zkreslenou orientaci. Nechcete navštívit psychologa?

V autě do kina? U Brabusu ano!

Bojíte se létání a přesto na cestách vyžadujete luxus? Sedany Vám nevyhovují? Sáhněte po praktickém minivanu Viano od úpravce Brabus. Stoprocentně splní Vaše představy o luxusním a komfortním cestování.

Mám svou hospodu

seriál :: Odhal svou profesi

A není to takovej med, jako si myslíte.

První spacák, ve kterém lze chodit

Spacák nemá nic společného s elektronikou. Přesto uděláme výjimku a představíme vám první spacák, ve kterém se můžete pohybovat tak, jak zrovna chcete vy.

Kdo je na světě nejrychlejší

Koenigsegg CCR je nejrychlejším sériově vyráběným automobilem na světě. Umí pokořit hranici 395 km/h. Autosalon v Ženevě bude svědkem odhalení nástupce: silnějšího a rychlejšího modelu CCX. Ačkoliv má stejný výkon, podařilo se snížit váhu vozu a ve finále by měl porazit i Buggatti Veyron.

Chtěl jsem mít literární kavárnu

seriál :: Odhal svou profesi

Již patnáctým rokem jsem majitelem malého knihkupectví. Ta počáteční euforie, kdy začaly být k mání knihy, na které se musely dřív stát fronty, nebo se v horším případě přepisovaly, je nenávratně pryč. Z těch nadšených čtenářů, kteří nemohou dospat, než vyjde novinka jejich oblíbeného autora, zůstala jen nepatrná hrstka.

Pomůcka pro maniaky do uklízení: USB vysavač!

Sen všech lidí milujících úklid se splnil. Nepořádek ukrytý pod jednotlivými klávesami klávesnice lze konečně uklidit. USB vysavač má tendenci stát se nejlepším přítelem pisálků, programátorů a herních maniaků. Konečně víme, jak dostat drobky od rohlíků ven!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz