Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 5 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty

Pojďte si hrát

seriál :: Normálně virtuálně

Každý máme nějakou úchylku. Jeden žere žížaly, druhý sbírá puzzle, třetí jezdí na kole. Já mám jednu velkou a nevyléčitelnou. Online hry, pc hry, animace, můvíčka a vůbec sledování všelijakých blbin po síti. Znáte třeba tyhle?

Jízda s nebem nad hlavou

Nový EOS má ambice stát se další ikonou koncernu Volkswagen. Proč? Je dalším zástupcem vozů kupé a kabriolet v jednom. Střecha se navíc sama složí za 20 vteřin.

Češi Mozartovi stále rozumějí

seriál :: Kdo to vlastně byl

Celý svět si letos připomíná 250. výročí narození skladatele Wolfganga Amadea Mozarta. Právě jeho tvorba je úzce spjata s Prahou. V půvabném Nosticově divadle proběhla pod autorovým vedením roku 1787 světová premiéra Dona Giovanniho. Chytlavé melodie zlidověly a staly se oblíbenými hity. Příběh legendárního svůdníka se opět vrací, po krátké pauze, na jeviště Stavovského divadla…

Kdo je to Ježíš Kristus?

seriál :: Kdo to vlastně byl

Příběh Ježíšova života, jak je popsán v Novém zákoně, je určitě znám většině čtenářů, a proto ho nebudu opakovat. Několik věcí však stojí za zmínku..

Věcičky pro úchyláčky poprvé

Mysleli jste si, že to, co se často objevuje na pultech obchodů, je šílené? Vyvedeme Vás z omylu. Po celém světě chodí lidé, kteří mají šílené nápady. Dnes si popovídáme o kancelářském stolku z auta, speciálním přípravku na mytí vlasů a o naprosto originální kožené konfekci.

Policii v Texasu těžko uniknete

Jak to vypadá, když se pod kapotu Hummer H2 nastěhuje sedmisetkoňový agregát? A když s ním jezdí policisté? V Texasu se zločincům černá obloha!

Dámy, schovejte svá sluchátka

Jak schovat kabely od sluchátek? Jste dáma? Jste šik? Tak poslouchejte svou oblíbenou hudbu, aniž byste se strachovala, kde zase vylezla změť kabelů.

Čím přijede nový James Bond?

James Bond je jedinečný hrdina. Jako takový potřebuje jedinečný automobil. A pokud možno sportovní. S jakým vozem bude jezdit nový Bond v nové "Bondovce"?

Nejznámější opilec na světě

seriál :: Kdo to vlastně byl

Většina slavných spisovatelů, ať už jde o lyriku nebo epiku, si při své tvorbě ráda nalila sklenku vína nebo panáka něčeho ostřejšího. Snad aby se rozproudila krev nebo spíše tvůrčí schopnosti. Ale asi nikdo si na svém pití nepostavil kariéru a image. Teda kromě jednoho – Charlese Bukowského.

Škoda Roomster: v prodeji od prvního června

České vozy mají úspěch nejen na domácí půdě, ale také v zahraničí. Letos se nabídka škodovek rozroste o nový model Roomster. Jak zatočí s konkurenty své třídy?

Buddha a první nirvána

seriál :: Kdo to vlastně byl

Gautama Buddha, jehož pravé jméno bylo princ Siddhárta Gautama, byl zakladatelem buddhismu, jednoho z nejrožšířenějších náboženství světa...

Gramofon jako z padesátých let: Ať žije retro!

Konečně pořádně vypadající gramofon hodný mé sbírky desek z Opusu. Je sexy, retro a chci ho!

Nechte si postavit Ferrari: 575 GTZ

Dokážete pochopit sběratele automobilů? Ano, pokud se neobklopují spíše náhradními díly než auty? A co když koníček přeroste v extrémní koníček? Co to je? Například to, že si někdo nechá postavit něco, co je naprosto unikátní: Ferrari 575 GTZ!

Nafukovací flash disk z Ruska

Líbilo by se Vám mít flešku, na kterou byste naládovali požadovaná data a ona se nafoukla podle velikosti uložených souborů? K čemu to je? Na první pohled přece poznáte, že je fleška plná!

Tuningová sezona definitivně začala!

Tisíce příznivců tuningu se o víkendu sešlo na letišti v Dlouhé Lhotě u Příbrami. Konala se zde již druhá Tuning Extreme Show a počasí si dalo v sobotu oproti pátku a následné neděli opravdu říct. Výsledkem tak byl naprosto výjimečný start sezóny 2006 a vystavené vozy daly tušit, že letošní léto bude stát opravdu za to!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz