Zvesela na víkend

FiftyFifty, společenský magazín.
Zvesela na víkend na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Zvesela na víkend

FiftyFifty

Články seriálu Zvesela na víkend

11 týdnů z deníku dietářky

seriál :: Zvesela na víkend

Kdo z nás by to neznal... výhradně ze svého okolí, samozřejmě!! :-)

Dobrodružství na veřejném záchodě

seriál :: Zvesela na víkend

Moje máma byla horlivou navštěvovatelkou veřejných záchodků. Od malička me brala s sebou na záchod, učila mě očistit prkénko toaletním papírem a potom ho po obvodu pečlivě poklást kousky papíru. A nakonec mi kladla na srdce: “Nikdy, nikdy si nesedej na mísu veřejného záchoda.” Pak mi ukázala záchodovou “pozici”, která spočívá v balancování nad mísou v polosedu, aniž by se tělo jakýmkoliv způsobem dotklo prkénka.

Dráček

seriál :: Zvesela na víkend

V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo - nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký výhled na ubíhající, takřka jarní krajinu.

Pár perliček před Silvestrem

seriál :: Zvesela na víkend

Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil: "Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější." Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:

Divný radar, aneb jak nasbírat třikrát za sebou pokutu v Německu

seriál :: Zvesela na víkend

"Co to bylo za záblesk?" zeptala se nervózním hlasem moje právoplatná manželka. "Ty demente, to byl určitě radar! Radar!" Čímž ale její lamentování neskončilo. "Panáček smrdí korunou, nemá ani na zimní gumy, ale na pokuty v eurech, to určitě dá dohromady..

Zákaz vstupu do supermarketu

seriál :: Zvesela na víkend

Vážená paní Fentonová, v průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě. Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené.

Výroky a hlášky

seriál :: Zvesela na víkend

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje. Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.

Jakto, že tramvaj neuhne?

seriál :: Zvesela na víkend

Záznam telefonního hovoru blond řidičky uvnitř: Miláčku jsi to ty? Jak kdo volá? Já! Přece tvoje prdelka. Miláčku, stal se problém....

Dvakrát papoušek - žádný hlupák..

seriál :: Zvesela na víkend

Paní Novákové se rozbila myčka na nádobí. Zavolala proto opraváře; měl čas hned druhý den dopoledne.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz