Festivaly 2016

FiftyFifty, společenský magazín.
Festivaly 2016 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Festivaly 2016

FiftyFifty

Články seriálu Festivaly 2016

Letní Letnou čeká víkend plný premiér

seriál :: Festivaly 2016

Předpremiéra sólového představení jedné z předních osobností novocirkusové scény Daniela Gulka, česká premiéra adorované inscenace Edgar’s Echo, pestrá přehlídka domácích souborů a umělců, večer věnovaný nastupující generaci artistů či představení pro děti – mezinárodní festival Letní Letná vstupuje do svého druhého týdne opět s nabitým programem.

Festival Brod 1995 za měsíc oslaví 22. narozeniny Rock for People

seriál :: Festivaly 2016

Přesně za měsíc, v sobotu 20. srpna, vypukne oslava plná muziky a příběhů, které provázely a provázejí bohatou 22 letou historii festivalu Rock for People. Na českobrodském atletickém stadionu Na Kutilce se již podruhé uskuteční jednodenní hudební festival Brod 1995.

Hrady CZ: Kabát uzavře sobotní program na všech zastávkách

seriál :: Festivaly 2016

Dvanáctý ročník letního kulturního festivalu Hrady CZ, který letos odstartuje 15. července na hradě Točníku, má kompletní line-up. Hlavní hvězdu letošního hradního turné, kapelu Kabát, si budou moci fanoušci poslechnout na všech zastávkách festivalu v sobotu před půlnocí a uzavře tak program všech festivalových zastávek.

Začíná největší slovenský festival Pohoda

seriál :: Festivaly 2016

Právě dnes vypukne v Trenčíně dvacátý ročník největšího slovenského hudebního festivalu Pohoda. Láká na hvězdná jména v čele s PJ Harvey, které bude patřit čtvrteční zahájení, a dále na The Prodigy, Roisín Murphy, James Blake ale také DJ Shadow, Parov Stelar, Gogol Bordello, Nina Kraviz nebo The Vaccines. V programu nechybí ani řada talentů z česko-slovenského hudebního prostoru.

Rock for People představí legendy, žhavá jména i hudební objevy

seriál :: Festivaly 2016

Už tuto neděli 3. července se otevřou brány Festivalparku v Hradci Králové a odstartuje 22. ročník festivalu Rock for People. Jeden z největších českých hudebních festivalů láká během tří dnů na bezmála 200 koncertů, vystoupení, představení a DJ setů.

Festival Ibérica: Špilberk rozvášní sevillské Puerto Flamenco a action painting

seriál :: Festivaly 2016

Spontánní fiestu s hudbou, tancem a pochutinami v ulicích města, fenomenální španělskou skupinu Puerto Flamenco pod otevřeným nebem, action painting, oblíbené tvůrčí dílny, filmovou přehlídku a mnohé další nabídne program 13. ročníku festivalu iberoamerické kultury Ibérica.

Kašpárkohraní zaplní v neděli Letenské sady hudbou, divadlem, uměním a sporty

seriál :: Festivaly 2016

Pražské Letenské sady budou v neděli 12. června od 12 do 19 hodin patřit dětem. Největší rodinný festival Kašpárkohraní již poosmé otevře své brány zdarma všem malým milovníkům hudby, divadla, umění a sportu.


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz