Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 13 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty

Pýr plazivý léčí dnu, revma a snižuje cholesterol

seriál :: Bylinky v akci

Plevel, řekli bychom snad... pýr, který je mnohými z nás považován za obtížnou rostlinu, je úžasným přírodním lékem. Nejen že "čistí krev" a pomáhá léčit kloubní onemocnění, dokonce snižuje cholesterol, detoxikuje játra a ledviny...

Holčičku nebo chlapečka?

Párům, kterým se dlouhodobě nedaří otěhotnět, pomáhá s oplozením metoda in vitro fertilization (IVF). Embrya vznikají až v laboratoři po spojení odebraných vajíček a spermií. Jak je to s pohlavím takového embrya? Mohou si budoucí rodiče vybrat?

Maliník a ostružiník - připravte si lahodný a léčivý čaj

seriál :: Bylinky v akci

Listy maliníku a ostružiníku jsou přírodním lékem proti neduhům jako jsou střevní kolíky, problémy s trávením, potíže s močovými cestami nebo paradentóza. O to více nás pak potěší, jak dobře takový čistící bylinný čaj chutná a osvěží..

Tmavé brýle automaticky oči nechrání

Nejen zelený zákal může způsobit vysokou citlivost očí. Sluneční brýle mohou tyto nepříjemné pocity zmírnit a nemusí jít o žádné superdrahé modely, při jejich výběru je ovšem třeba dodržet několik zásad.

Jsem „normální“...?

Připadá vám normální, když někdo ve vašem okolí řekne: „Chodím do posilovny“, „Přihlásila jsem se na spinning“, nebo „Jdu na relaxační masáž“…? Pozastavíte se, když slyšíte: „Nechala jsem si udělat nové nehty“, „Mám skvělou kosmetičku“, nebo „Byla jsem na moc příjemné pedikúře“? Ale jak byste se tvářili, kdyby..

Smrk ztepilý - lék proti kašli i kloubním bolestem

seriál :: Bylinky v akci

Pokud často trpíte kašlem, rýmou a nachlazením, je ten nejvyšší čas vyrazit do lesa na smrkové výhonky. Trápí-li vás bolesti kloubů a revma, vězte, že i vám se smrk může stát opravdovým přítelem v nouzi. Je to totiž strom nejen ztepilý, ale i léčivý.

How to Lose Weight and Breastfeed

seriál :: Language corner

After you give birth, you probably want to lose your pregnancy weight as fast as possible. But in order to produce healthy breastmilk, you actually need to increase your caloric intake to about 2,500 calories a day and not worry too much about dieting.

Vřes obecný léčí dnu, revma a detoxikuje

seriál :: Bylinky v akci

Vřes je bylinou vhodnou nejen pro jarní detoxikační kúru, ale i pro léčbu poměrně závažných zdravotních potíží, jako jsou záněty ledvin, močového měchýře, dna a revmatismus.

Kolena trpí nejvíc

Přichází jaro a řada lidí se snaží něco se sebou udělat. Zhubnout a dostat se do formy. Nese to s sebou i poměrně značná rizika, která si jen málokdo uvědomuje.

Které bylinky léčí kašel, rýmu a chřipku?

seriál :: Bylinky v akci

S pomocí bylin si můžeme značně zkrátit a zmírnit trápení s úporným kašlem a rýmou a vyhnout se komplikacím jako jsou např. zánět dutin nebo průdušek. Dnes máme pro vás několik účinných a jednoduchých receptů, které vás postaví zpátky na nohy..

Umělé oplodnění je zkouškou trpělivosti

Umělé oplodnění je zkouškou trpělivosti. Při zcela optimálních vlastnostech embrya a věku ženy do 35 let dosahuje metoda umělého oplodnění IVF úspěšnosti až kolem 50 %. Kolik cyklů je ale třeba k úspěšnému otěhotnění?

Morning Meals Matter!

seriál :: Language corner

You’ve heard it before – breakfast is the most important meal of the day. How many days out of the week do you eat breakfast? Hopefully your answer is everyday! However, if you skip breakfast frequently, try asking yourself why.

Moje tělo, můj hrad

Následující úvahy mě doslova pronásledují od chvíle, kdy jsem s trochu otupělým výrazem opustila pražskou Lucernu, která letos propůjčila své prostory unikátní výstavě Bodies.

Problémy s větrnými elektrárnami

Větrné elektrárny se stávají novými dominantami krajiny. Jak je to s energií, kterou dodávají? Na první pohled je snadno dostupná a ekologická. Její výroba však není bez problémů.

Ředkvičky nás ochraňují před bakteriemi a plísněmi

seriál :: Bylinky v akci

Ředkvičky na chlebu s máslem jsou rychlou a zdravou přesnídávkou jak pro děti, tak pro dospělé.. zároveň ale i lékem proti neviditelným vetřelcům, kteří se snaží škodit v našich útrobách..
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz