Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 15 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 15

FiftyFifty

Máte pořád z něčeho strach?

Patříte k lidem, kteří ráno vstávají levou nohou? K lidem, kteří mají stále z něčeho strach, jsou podráždění, nespokojení sami se sebou, na minulost pohlížejí s lítostí, na přítomnost s podezřením a na budoucnost s obavami?

Ve vodě je rozdíl - vyfoťte ho!

Voda je jedním z nejvzácnějších a nejcenějších darů, který nám příroda mohla poskytnout. Pijeme ji, vaříme z ní, koupeme se a znečišťujeme ji. Šetřme s ní a vybírejme podle jejích kvalit.

Pálivé chilli papričky – léčivý kayenský pepř

seriál :: Bylinky v akci

Někdo je miluje, jiný se jich střeží.. respekt bychom k nim ale měli mít všichni. Chilli papričky jsou nenahraditelným kořením, přírodním afrodiziakem, stimulantem trávení i účinným lékem nejen při revma..

Když sex omrzí...

Když zjistíme, že nás začínají přitahovat jiní muži než ten náš, je třeba si uvědomit, že je to důsledek nějakého procesu, který v našem životě probíhá.

Broskve osvěží vás i vaši pleť

seriál :: Bylinky v akci

Šťavnaté a příjemně aromatické broskve jsou jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce vrcholu léta. Občerství nás, dodají nám spoustu prospěšných látek a osvěží dokonce i naši pleť.

Spánkový dluh nedohoníte, ale uhradit ho můžete

Kdo spí delší dobu příliš krátce, často doufá, že někdy potom chybějící hodiny "naspí". Pokud například ve všední dny chodíte pozdě spát a brzy vstáváte do práce, a o víkendu si pořádně přispíte v domnění, že se spánkového dluhu zbavíte, můžete být zklamáni. Jak je to tedy se "spánkovým dluhem"? Je skutečně možné chybějící hodiny dospat později?

Bukvice lékařská je přírodní “všelék”

seriál :: Bylinky v akci

Staří římští lékaři používali bukvici na léčení téměř všech nemocí, podávali ji dokonce i samému císaři.. Tato ztepilá bylinka působí proti nemocem respiračního systému, ledvin, trávícím potížím i nervovým poruchám.

Mražení bylinek a koření pro voňavé vaření

seriál :: Bylinky v akci

Konzervace zelených bylinek formou mražení získává na popularitě nejen pro svojí jednoduchost, ale i proto, že si tak koření mnohem lépe zachovává své aroma a barvu. Už jste to zkusili?

Způsobují deodoranty opravdu rakovinu prsu?

Možná už jste to také slyšeli. Váš oblíbený deodorant, součást každé toaletní skříňky, a přítel, bez kterého se sotva odvážíte na ulici, je ve skutečnosti zákeřný zabiják. Antiperspiranty a deodoranty mohou způsobit rozvoj rakoviny prsu. Je to pravda?

Foťte vodu Evian a vyhrajte!

Stejně jako v loňském létě pořádáme fotosoutěž o ceny. Pravidla zůstávají stejná, ceny jsou lákavější a fotky budete hodnotit také vy?

Medvědice lékařská léčí ledviny i zánět močových cest

seriál :: Bylinky v akci

Mocný účinek při onemocnění ledvin a močových cest zajistil v přírodním léčitelství této bylině značnou popularitu. Působí detoxikačně, dezinfekčně, léčí dnu a efektivně potlačuje infekce.

Spadněte do hladiny Alfa

Psychowalkman - vynález, rozvíjející mysl, paměť a pomocník při odbourávání stresu. A to díky hladině Alfa, do které nás zavede. Je ale i levnější způsob, jak ovládat vlastní mysl. Třeba známá Silvova metoda...

Černucha setá - znáte léčivý černý kmín?

seriál :: Bylinky v akci

Semena černuchy mají až překvapivě široké spektrum blahodárných účinků. Působí proti virům, bakteriím, plísním, zlepšují trávení.. a navíc jsou příjemným aromatickým kořením.

Růže - něžná péče o citlivou a suchou pleť

seriál :: Bylinky v akci

Vznešenost a elegance růží si získala srdce nejedné ženy.. tato květina, zasvěcená bohyni Afrodité, krásou nejen oplývá, krásu dokonce i rozdává a léčí..

Studené růžové víno

seriál :: Australská vína na váš stůl

O růžových vínech se v Čechách nese pomluva, že jsou mixovaná z bílých a červených. Dávno to není pravda a navíc má lahodné víno Shiraz Rose svá voňavá a lahodná specifika přímo ze slunečných australských svahů!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz