Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Bylinky vyhrávají i nad kocovinou

seriál :: Bylinky v akci

Ježiš to mě bolí šiška.. už v životě nebudu pít, tyhle stavy prostě nesnášim.. že já se nechal zas strhnout takle.. no já snad ani nevstanu, jak mně hučí v hlavě.. a celej den je v pytli. Měl bych něco sníst.. ani pomyšlení. Žaludek se mi klepe jako ratlik.

Zažeňte jarní únavu bez apatykářů!

seriál :: Bylinky v akci

Letos si to jaro ale dává na čas! Všechno kolem zívá a ptá se po sluníčku. No bodejť. Vždyť koho by tahle zima neunavila!

Thajská masáž na vlastní kůži, ruce i duši (2.díl)

seriál :: Thajské masáže

Hned po svých prvních setkáních s thajskou masáží jsem se rozhodl, že si na tohle tajemství trochu posvítím. Vybral jsem si severní styl tradiční masáže, který je, zjednodušeně řečeno, ve svých manipulačních technikách ke klientovi trochu šetrnější.

Thajská masáž na vlastní kůži, ruce i duši (1. díl)

seriál :: Thajské masáže

Po týdnech hektického putování čistou novozélandskou přírodou sedím v Airbusu hezkých pár kilometrů nad matičkou Zemí, psychicky očištěný od civilizačních i pracovních stresů, a letím vstříc své oblíbené Asii. O co odpočinutěji a lehčeji mám v hlavě, o to hůř je na tom moje zbědovaná tělesná schránka, která dostala v posledních měsících pěkně zabrat. A tak se nemohu dočkat, až přistaneme v Bangkoku a já zamířím na blahodárnou tradiční thajskou masáž.

Mami, dám si jen dva knedlíky

Rodiče se musí ctít a jejich vážnosti neubývá přímo úměrně věku. Ba dalo by se říci, že naopak. Čím jsou ale rodiče starší, tím těžkopádnější je vztah s nimi.

Kvůli kuřákům se na zastávkách nedá vůbec dýchat

Od Nového roku mají kuřáci utrum. Čekání na autobus nebo tramvaj si lze ukrátit cigaretou pouze pod hrozbou pokuty. A ta je díky bedlivým strážcům pořádku skutečně reálná.

Užívejte si svých hříchů dál...

Vzpomínáte, jak jste byli směšní, když jste hledali v koši cigarety, které jste tam s odbitím půlnoci hrdinsky vyhodili? Jak jste do sebe v posledních minutách roku nacpali všechny chlebíčky, abyste nemuseli celý den hypnotizovat misku vašeho kocoura?

Nepravidelník vědmy Emmy - Sbohem okoralé chlebíčky

Honíte se, aby oslavy konce roku byly co nejvydařenější. Ve všech směrech. Samozřejmě i co se sváteční tabule týče. Jednohubky a chlebíčky se všemi možnými a někdy i zdánlivě nemožnými lahůdkami. Stojí vás to spoustu času, ať už ve frontě s lahůdkami, když kupujete suroviny (ale i hotové výrobky), stejně tak při domácí přípravě. V neposlední řadě vás to stojí i spoustu peněz. Z pochopitelných důvodů nakoupíme a připravíme větší množství, protože co kdyby...

Nepravidelník vědmy Emmy

Pár kouzel s cukrovím aneb jak si pomlaskat a (z cukroví) nepřibrat. O kačeně se zelím nebude řeč.

Přejeme vám klidný Advent a ostré lokty v hypermarketech...

Nevím, kde se vzala synonyma adventu a Vánoc jako jsou pohoda, pokoj, klid. Asi to bude dědictví našich předků po prapředcích, jak vidno tu a tam ve filmech pro pamětníky. Podvečerní sezení s přáteli a blízkými, vyprávění historek při draní peří, pečení... A my zase přebrali po našich předcích nátury frontových bojovníků.

Cigára jsou požitek, ale berou svobodu

Cigareta je požitek, který vás už nikdy zcela nepustí a navždy si vezme něco z vaší svobody!

Máš chuť na kokain?

Kup si Coca-Colu...

Do Thajska metrem

Thajská masáž je založena na zcela jiném principu než masáž klasická. Pošlapání zad a následné křupání, blízký kontakt s thajskými masérkami, to vše je v dosahu pražské MHD.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz