Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 14 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 14

FiftyFifty

Jíte wellness nebo radši knedlík?

Mění se nejen móda, umělecké styly a ideály krásy. Mění se také naše chutě. Ale jak?

Rakovinu nedostanete přes noc

Vznik nádorového onemocnění si lze představit jako dlouhodobý proces. Přestože některé nádory mohou vznikat extrémně rychle, žádný člověk „nedostane“ rakovinu přes noc.

Vizážistka a správný make-up vám zvedne sebevědomí!

Nejsme na to příliš zvyklí. Ale služba vizážistky, kosmetičky a profesionální kadeřnice, ideálně "v jednom", se může hodit na velké množství příležitostí. Jste nervozní z nějaké důležité schůzky? Chystáte oslavu nebo karneval? Zkuste to pojmout trochu jinak a výsledek je zaručen.

Jetel luční léčí průjem, ekzémy a bronchitidu

seriál :: Bylinky v akci

Neváhejte si nasušit ony ladné a sytě růžové květy jetele lučního. Léčí i takové nemoci, jako jsou katary zažívacího traktu, ekzémy, kašel a bronchitida.. mnohé ženy si dokonce pochvalují jeho účinky pro zmírnění nepříjemných potíží spojených s menopauzou.

Utopit se v extázi

Oblíbená taneční droga. Může způsobit smrt různými způsoby. Třeba tím, že v těle zadrží příliš velké množství vody. Nejde o teorii. Takové případy se stávají.

Kam za koupáním - bazén nebo rybník?

S příchodem léta nastávají dětem i dospělým vodní radovánky v přírodě. Je ale koupání v rybníce nebo na koupališti zdraví prospěšné?

Jahody nejsou jen sladké afrodiziakum

seriál :: Bylinky v akci

Lahodné, voňavé, sladké, šťavnaté.. a navíc zdravé! Také patříte mezi ty, kteří každé léto netrpělivě vyhlížejí, kdy už se konečně začnou červenat? Nastal jejich čas.. Jezte je, krmte jimi vaše blízké, a to nejen pro požitek..

Růžové víno pro letní osvěžení

seriál :: Australská vína na váš stůl

Růžové víno značky Jacob´s Creek je čerstvá novinka pro české milovníky vína, která skvěle ozdobí váš stůl při zahradních večírcích nebo lehké večeři po dni stráveném na slunci. Shiraz Rose je skutečně lahodný a navíc jej lze podávat také s ledem!

Vitamin D aneb Proč je opalování zdravé?

seriál :: Bylinky v akci

V posledních letech stále slyšíme, že bychom se neměli opalovat, protože nám hrozí rakovina kůže. Ovšem ani ti, kteří se před slunečním zářením neustále jen schovávají, nedělají zrovna dobře.. je totiž nejlepším zdrojem životně důležitého vitaminu D..

Bažiny - základ systému

Příroda přesně ví, co má dělat. Vždyť není dokonalejšího mechanismu, který by fungoval a živil něco tak ohromného jako je náš svět.

Kam se poděla rýže?

Rýže je životně důležitou a základní potravinou pro více než 100 miliónů lidí. Její cena ovšem prudce roste a hrozí tak potravinová krize v mnoha oblastech světa.

Hrách setý - luštěnina jako přírodní anabolikum

seriál :: Bylinky v akci

Zelené kuličky hrášku jsou překvapivě bohatou zásobárnou látek, které podporují tvorbu svaloviny, posilují nervy a jsou skvělým zdrojem energie a vitality, a to nejen pro děti ve vývinu a sportovce..

Zdravou imunitou proti rakovině

Při nádorovém zvratu buňky dochází k celé řadě změn, které ovlivňují nejen vzhled (tvar a vybavení buňky, její růst a vývoj) a funkci buněk (pohyblivost, růst, přilnavost k podkladu), ale i způsob, jakým na sebe navzájem nádorové buňky a imunitní systém působí.

Muškátový oříšek je léčivé koření i nebezpečná droga

seriál :: Bylinky v akci

Dobrý sluha, špatný pán.. pokud se jím léčíme, nebo s ním čarujeme v kuchyni, měli bychom o něm vědět, že méně je někdy více. Je to koření s kouzelným aroma, před jeho silou bychom se však měli mít na pozoru..

Hloh obecný léčí srdeční potíže a vysoký krevní tlak

seriál :: Bylinky v akci

Hloh je efektivním lékem při srdeční slabosti, arytmii a poruchách prokrvování. Navíc snižuje krevní tlak a je dokonce prevencí infarktu či angíny pectoris.. Seznamte se s léčivou silou jeho ladných květů..
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz