Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Růžičková kapusta pomáhá nejen proti stresu

seriál :: Bylinky v akci

Kuličky těsně semknutých listů růžičkové kapusty v sobě skrývají spoustu látek, které naše tělo potřebuje ke svému zdravému provozu, stejně tak i náš mozek. Trpíte stresem či depresí? Jste pod tlakem? Máte náročnou práci? Potřebujete posílit imunitu?.. pak s chutí jezte růžičkovou kapustu!

Ostropestřec mariánský - ta nejlepší bylina pro naše játra

seriál :: Bylinky v akci

"..cokoliv je v těle jedovatého, musí ustoupiti a vyjíti..", jak říká Mathioli, chválíce účinky této úžasné byliny.. a to nemusíte být zrovna alkoholikem či po prodělané žloutence, abyste ocenili pomoc onoho krásného a tolik léčivého bodláku..

Lopuch - pro růst vlasů, zdravou kůži, trávení i detoxikaci

seriál :: Bylinky v akci

Znáte lopuch? Určitě .. minimálně jeho drze chytlavé čumbrky. Možná vás ale překvapí, kolik úžasných léčivých účinků se skrývá v této veliké, ale skromně vyhlížející rostlině..

Rozpálená chuť Tunisu aneb pár receptů navrch

seriál :: Recepty

Líbil se vám náš seriál o zemi písku a oliv na severu Afriky? Tunisko je zemí sladké a intenzivní chuti i vůně… Co se na závěr podívat do tamní kuchyně a třeba si i něco uvařit?

Spíme o dvě hodiny méně

V devatenáctém století prospali lidé průměrně více než devět hodin. Podle nejnovějších průzkumů dnes spí zhruba sedm hodin. To znamená, že měsíc co měsíc bdí asi o šedesát hodin déle než jejich prarodiče a získávají tak léta života navíc.

Banány - potřebujete být zdraví a rychlí?

seriál :: Bylinky v akci

Patříte mezi ty, co hodně solí? Trpíte vysokým tlakem? Trápí váš žaludeční vředy?.. A chcete lék, který vám budě zároveň chutnat?.. Pak se tedy rychle skamaraďte s banány..

Čočka - zdraví nejen na váš novoroční stůl

seriál :: Bylinky v akci

Podle naší staré lidové tradice by na žádné novoroční tabuli neměla chybět pořádná porce čočky, to abychom měli v nastávajícím roce dostatek peněz.. po přečtení tohoto článku si ji ale možná uvaříte mnohem častěji - to abyste byli zdraví!

Recept na sváteční pirožky

seriál :: Recepty

Příjemné vánoční chvíle vám určitě pomohou přivodit i správně nasycené chuťové buňky. Zkuste si ukuchtit pirožky s různými náplněmi, které připravují v latinskoamerických zemích.

Borovice léčí naše tělo i mysl

seriál :: Bylinky v akci

Stačí jen trochu nasát její pronikavé a uklidňující vůně, která v mysli mnohých z nás vyvolá obraz vánoc.. Borovice je symbolem keltského zimního slunovratu, křesťanských vánoc a lékem pro každého, bez rozdílu víry či nevíry, jak dobře věděli už staří mastičkáři..

Recept na kuře se šampaňským!

seriál :: Recepty

Už je to tady! Tři, dva, jedna, startuje Nový rok. Špunty létají, skleničky cinkají a vychlazené šampáňo se lije a pokud se celé nerozlije, zůstane nám na příští dny, kdy z něho můžete udělat nějakou šampaňskou mňamku.

Vánoce - čas na zhubnutí

Pro většinu lidí jsou vánoce časem obžerství a důvodem k novoročním dietním předsevzetím. Dá se tomu vyhnout?

Purpura - voňavé kouzlo českých vánoc

seriál :: Bylinky v akci

Ač se neustále všude opakuje, že vánoce jsou svátky klidu a míru, s postupem zrychlování naší již tak rychlé doby každý střízlivý jedinec jistě uzná, že tomu tak v reálu není.. a tak si dnes trochu odlehčíme a popovídáme si o něčem příjemném..

Termální lázně na bolesti zad zabírají

Mám dobré kamarádky, a když už jsem po třetí při posezení u kávy začínala rozhovor slovy "bolí mě záda, jdu dnes brzy domů" a jedna z nich mi řekla "zajeď si do Bůku, tam tě nic bolet nebude", vzbudila tato věta ve mně tu pravou ženskou zvědavost.

Dámská jízda? Jedině s vánočním cukrovím!

Znáte to – vánoce, na kamarádky není čas, zato je třeba všechno připravit. A napéct cukroví. Ale nešlo by to spojit?

Hřebíček - léčivé koření s vůní dálek a vánoc

seriál :: Bylinky v akci

Hřebíček je jistě jedním z koření, které pro nás neodmyslitelně dokresluje kouzlo vánoc. Má ale i generacemi ověřené léčivé účinky, dokáže nás zahřát, ba dokonce uvést do sladkého roztoužení..
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz