Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

Nevychovanost nebo lenost?

Počet amerických dětí s diagnózou bipolární afektivní poruchy prudce vzrůstá. Trend je jasný, příčiny jsou neznámé. Řada pedagogů a psychologů tvrdí, že nejde o nemoc, ale o špatnou výchovu.

Víno vás ochrání nejen před infarktem

seriál :: Bylinky v akci

O víně toho bylo napsáno a řečeno již mnoho, jako snad o žádném jiném nápoji. O jeho účincích na lidské zdraví byl proveden nespočet odborných studií.. a výsledek? Pijte ho!

Poptávka po biopotravinách roste

Prodej biopotravin v Británii prudce roste, ačkoli spotřebitelé celkově utrácejí méně, napsala agentura Reuters. Místní výrobci bojují, aby zvládli držet krok s poptávkou.

Vyfoťte se a vyhrajte!

Umíte fotit? Nebo to zatím jen tak zkoušíte? Použijte svůj digitální fotoaparát a svou fantazii a vyhrajte třeba pěkný župánek! Všechny fotografie, které budou splňovat podmínky soutěže, uvidíte na stránkách FiftyFifty.cz. Fotit i sledovat všechny soutěžní snímky můžete po celé léto.

Borůvky jsou neobyčejně zdravá biopotravina

seriál :: Bylinky v akci

.. nejen diabetici mohou těžit z léčivých účinků tohoto výtečného a zdravého ovoce.. borůvky jsou lékem na celý dlouhý seznam zdravotních potíží, regenerují a omlazují naše tělo, jsou opravdovým pokladem z našich lesů ..

Dejte si sklenici vína!

seriál :: Australská vína na váš stůl

Oranžově zbarvené světlo září ze strany, slunce zachází. Z grilu se line vůně, je čas otevřít láhev dobrého vína. Letošní léto je třeba něčím oslavit.

Mateřídouška a tymián - léčivá vůně léta

seriál :: Bylinky v akci

Říká se, že o půlnoci letního slunovratu král nadpřirozených bytostí tancuje v záhonech mateřídoušky a slaví příchod léta. Mateřídouška a tymián nejen voní sluncem a létem.. zároveň dokáží léčit naše tělo a povzbudit naši mysl..

Levandule - léčivý dotek pro neklidnou duši i tělo

seriál :: Bylinky v akci

Podle její výrazné a nezaměnitelné vůně ji poznáte i se zavřenýma očima.. a už je možná ani nebudete chtít otevřít.. levandule je pohlazení pro neklidnou duši, levandule cesta do snů.. je to úžasná bylina, která vás léčí už jen tím, že voní..

Kuřáci ve Francii

Patnáct milionů francouzských kuřáků má velký problém. Od 1. února platí v celé Francii striktní zákaz kouřit v kancelářích. Zároveň se tam velmi přísně dodržuje pracovní doba, která je jedna z nejkratších na světě – pětatřicet hodin za týden. Lidé si zatím chodí zakouřit na ulici. Otázka, kterou se zabývají i odbory, zní: lze přestávky na kouření započítat do pracovní doby?

Radost z pohybu! Užívám RheumaBasan®

O revmatu snad slyšel již každý. Termínem revma se rozumí mnoho rozdílných onemocnění vaziva, která postihují především klouby a měkké části klouby obklopující.

Bez černý - keř, který léčí a čistí

seriál :: Bylinky v akci

Právě kvete jedna úžasná a generacemi ověřená bylina.. černý bez. Znáte jeho mnohostranné léčivé účinky? Víte, jak ho používat? Umíte si připravit sirup z jeho květů?

Hluchavka na kašel i pro klidný spánek

seriál :: Bylinky v akci

Ač je hluchavka rostlinou skromnou, nenápadnou a často přehlíženou, má mnoho příznivých účinků na naše tělo. Trpíte na kašel? .. nespavost? .. kožní problémy? .. zkuste hluchavku..

Libeček - léčivé rostlinné maggi

seriál :: Bylinky v akci

Libeček je silným aromatickým kořením, ale i velice prospěšnou bylinou.. všechny jeho části mají výrazné léčivé účinky, a to jak pro ženy, tak pro muže..

Jak začít s golfem?

seriál :: Golf od základů

Klid, krásná krajina se stromy a upraveným trávníkem. Pak jen švihnout holí a vychutnat si to „mlasknutí“, které se ozve poté, co míček trefíte přesně podle vašich představ. A on letí a letí a letí... Rozhodl jsem se hrát golf.

Kokoška pastuší tobolka - přírodní lék proti krvácení

seriál :: Bylinky v akci

Kokoška je křehce působící rostlina s velice poetickým jménem.. avšak až nečekaně výrazným účinkem na lidský organismus.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz