Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 8 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty

Kukuřice - pro pevné nervy, vitalitu a krásu

seriál :: Bylinky v akci

Kukuřice je nutričně velmi bohatou potravinou, i když na první pohled by se nám mohla zdát příliš obyčejná.. naopak, je to neobyčejně zdravý zdroj důležitých látek a energie pro naše tělo a mozek..

Stát kouří s námi

Evropské státy v posledních letech ještě zvýšily tažení proti tabáku. Z důvodů daňových i kulturně-sociálních se cigarety řadí mezi povolené návykové látky.

Dubová kůra léčí nejen kožní záněty a hemoroidy

seriál :: Bylinky v akci

Dub je strom už na první pohled plný síly a energie. Naši předkové se mu hluboce klaněli, zasvěcovali ho bohům a uctívali ho.. nejen jeho majestátnost, ale i jeho úžasnou léčivou sílu.. dobře věděli, že si to zaslouží..

Beton trochu jinak!

Znáte chuť Betonu v tradiční podobě, tedy koktejl míchaný z Becherovky a toniku? Chcete s Betonem zažít novou skvělou chuť, která vás v horkém létě dokonale osvěží?

Rozmarýn proti stresu, revma, i pro lepší trávení

seriál :: Bylinky v akci

Rozmarýn není jen kořením, rozmarýn je i účinným lékem. Záznamy o jeho užívání sahají do hluboké historie, věřilo se v jeho očistnou magickou sílu a neméně si lidé vážili i jeho síly léčivé..

Zkratka k lékům na rakovinu

Objevit další účinky známých léků a využít je. Tak by se dal nazvat současný trend ve farmacii. Vývoj nového léku bývá velmi složitý, a ne vždy je úspěšný. Nejsnadnější cestou k novým lékům je začít u existujících, schválených léků. Tak se například přišlo na nový lék k léčení rakoviny prostaty.

Již zítra další Beton Relaxační Den na Střeleckém ostrově

Chystáte se na dovolenou až v září, ale vaše tělo si hlasitě říká o relaxaci už teď? Pak vám vřele doporučujeme jediné: přijměte naše pozvání..

Lichořeřišnice - zázračný zabiják bakterií

seriál :: Bylinky v akci

Lichořeřišnice větší je rostlinou, jejíž léčivé účinky jsou nanejvýš pozoruhodné.. Je to přírodní antibiotikum, které nás mnohdy může ušetřit užívání syntetických preparátů.. V některých případech ničí dokonce i zlatého stafylokoka!

Ostružiny pro naše cévy, imunitu a potenci

seriál :: Bylinky v akci

Mathioli ve svém herbáři říká o ostružinách: "Pití odvaru celého květu i ovoce ve víně jest vznešený lék při uštknutí, ranění jedovatými žížalami, hady a štíry.".. Těžko posoudit, ale jisté je, že léčivé účinky ostružin vážně stojí za povšimnutí..

Meloun vám pomůže zhubnout a omládnout

seriál :: Bylinky v akci

Meloun je to pravé osvěžení pro letní dny.. zažene žízeň, potěší chuťové papily a zároveň našemu tělu dodá látky, které jsou více než prospěšné naší kondici, zdraví a kráse..

Divizna - zlato, které léčí

seriál :: Bylinky v akci

Říká se jí také královská svíce, její dlouhé lodyhy se kdysi opravdu používaly jako pochodně.. byla i rostlinou magickou, chránila prý před zlými duchy a ďáblem.. nás dnes účinně chrání hlavně před kašlem, je to zlato, které léčí..

Kam se jet koupat

Nejhorší oblastí co do kvality vod ke koupání jsou podle zprávy Evropské komise severovýchodní Čechy, kde je šest koupacích míst nevhodných a tři lokality, kde je koupání dokonce zakázané. Za nejčistší lze považovat sever Moravy, kde je díky minulé těžbě i mnoho rybníků, ve kterých se lze koupat.

Cuketa je ideální pro hubnutí a detoxikaci

seriál :: Bylinky v akci

Máte rádi cukety? Pokud ano, vězte, že pravidelnou konzumací této chutné zeleniny velice prospíváte svému tělu..

Australská vína Jacob´s Creek

seriál :: Australská vína na váš stůl

Mají pro nás cizokrajný nádech a do nedávné doby byla našim milovníkům vín jen málo známá. Pozornost na sebe upoutala výrazným aroma a svěžím charakterem, kvalitními atributy danými vhodným podnebím a složením půdy..

Rybíz výrazně posiluje naši imunitu a cévy

seriál :: Bylinky v akci

Rybíz, ač by se nám mohl zdát ovocem obyčejným, má na naše zdraví účinek neobyčejný.. Trpíte na častá nachlazení, chřipku, angínu, rýmu, křečové žíly či celkově oslabenou imunitu? Pak si rozhodně dejte rybíz..
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz